Thema Personalizata

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply

Ti-a fost de folos ?

Da
9
53%
Nu
8
47%
 
Total votes: 17

snowflake
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Mon Nov 19, 2007 1:46 pm

Thema Personalizata

Post by snowflake »

Salutare tutoror , am decis sa fac un tutorial care o sa va ajute sa va faceti teme personale pentru SoccerProject. ( cu alte cuvinte va ajuta sa personalizati soccerproject-u)

Intrati pe acest link si aflati totul despre el :

http://www.spcommunitiez.com/115_spthem ... __ro_.html

Sper sa va ajute pe multi dintre voi ! Daca realizati un theme frumusel , postati o imagine + codu pe forum si o sa-l pun pe site , sa o puteam vedea si folosi cu totii.
F.157
Image
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Super fain insa totusi nu ar fi mai frumos si mai usor ca sjarel sa adauge un buton unde sa iti poti alege din mai multe teme una ? Mi s-ar parea ceva mult mai usor...dar poate i-o fi lene lui :lol:
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

laudabil. din pacate insa, o sa ma multumesc doar cu statutul de "consumator" :lol: lenea, bat-o vina...
snowflake
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Mon Nov 19, 2007 1:46 pm

Post by snowflake »

sergiu007 wrote:Super fain insa totusi nu ar fi mai frumos si mai usor ca sjarel sa adauge un buton unde sa iti poti alege din mai multe teme una ? Mi s-ar parea ceva mult mai usor...dar poate i-o fi lene lui :lol:
Ar fii frumos , dar cine are instalat stylish acolo(la icon) este "find styles for this page" acolo ar putea sa apara multe teme....daca ar fii cine sa faca....

Sper ca sunt care au si inceput sa creeze teme ....
F.157
Image
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Eu unul am stylish instalat si abia astept sa apara noi teme pentru SP insa cel mai bun mi s-a parut cel pe portocaliu chiar daca are cateva erori :D
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
snowflake
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Mon Nov 19, 2007 1:46 pm

Post by snowflake »

si eu abia astept :) ,

avea cateva error pentru ca este facut exact ca css-ul pe care-l foloseste soccerproject-u numa ca a schimbat culorile si de aceea trebuie sa blockeze cateva css-uri...

in cazul theme-i mele nu trebuie...
F.157
Image
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Post by Craziest_1978 »

snowflake, ai uitat sa bagi la voting si varianta " nu stiu", deoarece nu toti stiu despre ce vorbesti tu, e si cazut meu,.....asa sunt eu...... :?:
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

prin intermediul unui plug-in mozilla firefox reusesti sa personalizezi anumite pagini web... cu alte cuvinte, gratie acestui programel, poti crea fetze" noi :D
snowflake
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Mon Nov 19, 2007 1:46 pm

Post by snowflake »

bine zis Tito :) ,

ideea este sa faci u cum doresti sa arate soccerproject-u ( la culorile si la fundal ma refer )

gandestete la asta cum este la tine in telefon , poti sa schimbi tema .... si cand schimbi ce se intampla ? culorile se schimba .... numa ca in cazul nostru , tema o faci chiar tu :)
F.157
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”