Operatiunea 'moshu'

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Sa renunt?

Da, esti cel mai josnic om...
10
28%
Nu
16
44%
Ma doare la basca...
10
28%
 
Total votes: 36

kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

nu am stat sa citesc tot ce scrie aici pentru k sunt atacuri intre noi. dak o tineti tot asa, o sa citesc tot iar unii vor avea ban p forum. singuru care isi poate demonstra nevinovatia este mosmartin. sa convinga serifii si p sjarel k nu a trisat(sunt sigur k poate sa o faca). acum terminativa cu jignirile pana nu inchid topicu si banez niste useri
Revenit :)
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

nihilist wrote:
Offtopic (nu fac reclama si oricum mi se rupe daca voi credeti asta): http://www.conquiztador.ro
cel mai tare joc de cultura generala. mai bine va pierdeti timpu aici decat in SP.
Mare minciuna ai spus..tocmai ce am citit pe un blog... un articol in care erau puse aceste 2 filmulete.. si dupa ce le vei vedea iti vei putea da cu parerea daca si acel joc e corect... http://www.trilulilu.ro/VisUrat/dfdd16f81a6c19 http://www.trilulilu.ro/nabelea/dd6928729ee305
PS: Un lucru e clar... ORIUNDE ESTE CEL PUTIN O MODALITATE DE A TRISA .. iar romanul este al dracului de descurcaret...
rood
Team President
Posts: 630
Joined: Thu Apr 05, 2007 3:02 am
Location: Windsor, Ontario

Post by rood »

Spawn_9 wrote:
nihilist wrote:
Offtopic (nu fac reclama si oricum mi se rupe daca voi credeti asta): http://www.conquiztador.ro
cel mai tare joc de cultura generala. mai bine va pierdeti timpu aici decat in SP.
Mare minciuna ai spus..tocmai ce am citit pe un blog... un articol in care erau puse aceste 2 filmulete.. si dupa ce le vei vedea iti vei putea da cu parerea daca si acel joc e corect... http://www.trilulilu.ro/VisUrat/dfdd16f81a6c19 http://www.trilulilu.ro/nabelea/dd6928729ee305
PS: Un lucru e clar... ORIUNDE ESTE CEL PUTIN O MODALITATE DE A TRISA .. iar romanul este al dracului de descurcaret...
:lol: :lol: :lol: tare!!!
It is physically impossible for PIGS, to look up into the sky!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

kennyanu wrote:acum terminativa cu jignirile pana nu inchid topicu si banez niste useri
sa-ti reimprospatez memoria...tu nu poti sa banezi pe nimeni....ai baut apa plata kreskova?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

warchilde wrote:
kennyanu wrote:acum terminativa cu jignirile pana nu inchid topicu si banez niste useri
sa-ti reimprospatez memoria...tu nu poti sa banezi pe nimeni....ai baut apa plata kreskova?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DAR POATE SA CEARA BANAREA CUIVA...SI CUM MATT E CREDUL....TACE SI FACE. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

cum a zis unicool pot aranaja un ban. iar pt unicool matt nu mai joaca :) deci nu mai da ban p forum :wink:
Revenit :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

kennyanu wrote:cum a zis unicool pot aranaja un ban. iar pt unicool matt nu mai joaca :) deci nu mai da ban p forum :wink:
NU MAI JOACA?PACAT!
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Joc de prin aprilie 2005 si cred ca de`a lungul timpului am dat vreo 5-6-7 mesaje direct lui Sjarel pt transferuri ale caror suma mi se parea prea mare(jucatori scosi de mine la vanzare). Imi amintesc ca scosesem un portar cu 5 milioane si a venit un manager cu suma de 50(normal, din greseala). Cati dintre romani ar fi raportat asa ceva...cum de cei mai "tari in clanta" de pe forumul asta au fost sau sunt banati...certati`va pe privat pentru aceste motive care`mi fac scarba ca sunteti romani. Macar un joc PE NET jucati`l corect.
Numai "jmenuri" numai "afaceri" doar ca sa ajunga prostalaul acolo incat sa iasa in evidenta. Din 2005 am reusit sa ajung de vreo 3 ori (cred) pana in C (se putea si mai bine ca lot am am avut tot timpul). Faza cu UNII care in cateva sezoane au REUSIT sa ajunga pana prin B,C chiar si D...e vrajeala curata si cred ca cel mult 10% au jucat corect. Pe langa faptul ca tre` sa te duca putin capul tre` sa ai si un mare bulan in ceea ce priveste jucatorii(cumparati sau de la centru).
BA BAIETI, scoateti un jucator la vanzare care nu face mai mult de 3 mil cu toate acestea un bombalau bideaza mai mult trimiteti fratilor mesaj serifilor...chiar daca voi n`aveti nici o vina ca ala`i prost..asta inseamna sa joci corect.
Alt lucru care l`am mai invatat in cei 3 ani aproape...e acela ca NICIODATA n`am vandut jucatori inainte sa`i dea jocul automat. Intotdeauna i`am lasat sa plece singuri.
Alt lucru NOSTIM si COPILARESC e atitudinea unora...care "au gresit" si ameninta pe altii, din diferite motive, cu rapoarte si bla bla bla ... Ba baieti faceti ma rapoarte, dar in acele rapoarte undeva jos sa scrie atat, va rog frumos " PS: Un fost JAPCAR al SP-ului actualmente CUMINTIT ".
Pt final am o intrebare... CINE MAI E MODERATOR PE ACEST FORUM??? Nu de alta...dar mi s`a parut ca nu mai e nimeni...ori saracul doarme...!!!
Acum butonati rapoarte, asta in caz ca v`ati simtit atinsi de ce le spuse de subsemnatul: manager BalerinuL ; echipa BalerinuL .
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

k sa iti raspund: moderatori eu si bunicul.

mie, sincer, imi place cum gandesti. imi pare rau k nu intri mai des :cry:
Revenit :)
Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Las` ca nu`ti doresti ... nu stiu daca erai tu moderator cand intram eu zilnic cu andrey1921 si faceam viata grea unora ( de altfel pe buna dreptate ! :) Ah ... ce vremuri :) ... cand nu mai incapeau analfabetii pe aici !
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

moderator nu eram. dar erau primele mele zile p forum atunci :lol:
Revenit :)
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

mdea.. raducu.. discutii interminabile cu Good Thor si multe alte "apelative" ...:)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Raducu wrote: acela ca NICIODATA n`am vandut jucatori inainte sa`i dea jocul automat. Intotdeauna i`am lasat sa plece singuri.
eu sunt unul din cei carora le-ai dat accept ptr un jucator mai repede de termen. :wink: vezi, asa sunt toti romanii. se grabesc sa foloseasca cuvantul asta cu N prea repede. niciodata n-am trisat, niciodata n-am mintit, etc ... suntem jalnici, si ne mai si plangem :?
Last edited by napoleonard on Fri Feb 01, 2008 9:47 am, edited 1 time in total.
Image
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

napoleonard wrote:
Raducu wrote: acela ca NICIODATA n`am vandut jucatori inainte sa`i dea jocul automat. Intotdeauna i`am lasat sa plece singuri.
eu sunt unul din cei carora le-ai dat accept ptr un jucator mai repede de termen. :wink: vezi, asa sunt toti romanii. se grabesc sa foloseasca cuvantul asta cu N prea repede. niciodata n-am trisat, niciodata n-am mintit, etc ... suntem jlanici, si ne mai si plangem :?

o caracterizare scurta si cuprinzatoare... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

unicool wrote:o caracterizare scurta si cuprinzatoare... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
...si fara atac la persoana cum fac altii :twisted: :twisted:
Image
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”