Operatiunea 'moshu'

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Sa renunt?

Da, esti cel mai josnic om...
10
28%
Nu
16
44%
Ma doare la basca...
10
28%
 
Total votes: 36

Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Tu nu esti ala care spui ca te`am facut tigan atunci cand nu m`ai scapam de tine si de fapt ti`am spus sa nu te tiganesti cu mine ??? Daca`mi amintesc eu bine M`AI RUGAT cate zile ??? In fine...s`a intamplat pt ca ai fost roman, a fost si singura data, si de la tine ma feresc sa raspund romanilor care`mi cer jucatori, pt ca s`a intamplat o data si cei care au citit stiu ce s`a intamplat. Pt ca de la una ajungeti la alta.
Ba baieti dar voi, atat tu cat si unicool nu va comparati cu mine. Eu nu am fost si nu sunt implicat ca voi in tot feluri de cacaturi. Mai sus undeva va acuzati unul pe altul, ca ati spus ca aveati mai multe echipe, de schimb de juatori intre voi...
VOUA CHIAR NU VA E RUSINE SA MAI DESCHIDETI GURA??? Voi pe acest forum puteti spune orice vreti pt ca oricum sunteti lipsiti de credibilitate, pana la urma v`ati furat singuri, bine ca daca ar fi ascultate acuzele lui unicool, ar insemna ca Mister Napoleonard a scapat, desi trebuia banat.
Nici nu`mi mai amintesc daca ti`am dat sau nu tie un jucator inainte de limita, daca s`a intamplat a fost o exceptie de la regula, de aia am si zis NICIODATA.
MAI STATI DRACULUI IN BANCILE VOASTRE CA ATI FURAT DESTUL. Tot va cacati pe voi aici parca ati fi in fata judecatorului si trebuie sa`i castigati MILA pt ca NEVINOVATIA n`aveti cum.
N`aveti voi cum sa vb cu mine(stiu ei care) pt ca spre deosebire de mine ATI FURAT si inca MAI FURATI( asta o stiu eu si o garantez ).
Mai Unicool ce stii tu drespre caracterizari??? Daca`mi dai voie sa`mi spun parerea, atunci as spune, pt ca am vb destule zile cu tine, ca esti un tip destul de inteligent, poate peste noi toti "nimicurile" de pe aici, dar diferenta intre tine si mine stii care`i nu ??? Chiar crezi tu ca JMEKERIA tipic romaneasca merge oriune si cu oricine??? N`are rost sa ma mai lungesc.
Ne mai scriem luna viitoare!
Last edited by Raducu on Fri Feb 01, 2008 10:52 am, edited 1 time in total.
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

hahaha, napo l-ai suparat pe Mister Corectitudine vere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

un moderator citeste ce a scris "balerinul" . asta chiar scrie ce-i trece prin gura.
si de la un post la altu se minte singur. :lol: a inceput cu nicodata, apoi ca de fapt nu mai e niciodata si mai e si mandru ca e ...varza, ca cinstit nu pot sa zic :twisted: ...si a trecut la jigniri. baiatu asta chiar nu are pic de respect.
pai ma baiatule, a fost topic despre cazul nostru atunci la vremea afacerii noastre. era prima tzapa care am primit-o in SP. adica te intelegi pe o suma si dupa 2 zile inca nu ai chef sa dai accept, cum ca nu ai intrat pe SP, dar toate mail-urile erau citite si sterse :roll: . asta nu-i "JMEKERIA tipic romaneasca" de care mentionezi? (cea mai mare greseala din SP e ca am sters mail-urile de la tine...erau capodopera in jigniri pe metru patrat)
de cand intru pe forum nu am jignit pe nimeni, si tu o faci intr-un sg post de 50.000 de ori. singura chestie urata care am facut-o, si de care nu-s mandru, e postul replica lui unicool, care m-a bagat in oala asa aiurea, ca sa nu taca si el. si stie bine ca a zis-o asa aiurea si nici el nu crede ce a zis despre mine. dar na, omu mai are scapari :twisted: :lol:

ps. cred ca moderatorii ar trebui sa ia masuri ptr asemenea posturi. unii chiar nu au limite. cearta-te frate da cu bun simt si cu un limbaj decent :wink:
Image
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Ba baieti dar voi, atat tu cat si unicool nu va comparati cu mine.
ai dreptate...te sustin...intelege ce vrei de aici....eu sunt unicool....tu esti unicul.
Mai sus undeva va acuzati unul pe altul, ca ati spus ca aveati mai multe echipe, de schimb de juatori intre voi...
VOUA CHIAR NU VA E RUSINE SA MAI DESCHIDETI GURA???
eu nu am facut schimb de jucatori niciodata cu napoleonard.....nici nu are el vreun jucator care sa ma intereseze. :twisted: :twisted: ca avea cineva mai multe echipe?...am scris mai sus despre cine e vb.
MAI STATI DRACULUI IN BANCILE VOASTRE CA ATI FURAT DESTUL. Tot va cacati pe voi aici parca ati fi in fata judecatorului si trebuie sa`i trebuie sa`i castigati MILA pt ca NEVINOVATIA n`aveti cum.
N`aveti voi cum sa vb cu mine(stiu ei care) pt ca spre deosebire de mine ATI FURAT si inca MAI FURATI( asta o stiu eu si o garantez ).
dragule la mine in fata compului se sta pe scaun directorial plusat si moale nu pe banca........cum ti-am zis si in privat...nu am nimic de demonstrat nimanui cu atat mai putin cuiva pe net.......si spre deosebire de tine eu vorbesc pe fapte palpabile nu fictiuni ce spui tu....daca vezi ceva nereguli la mine da-i drumul si spune tot...nu tine in tine ca te constipi.
Mai Unicool ce stii tu drespre caracterizari??? Daca`mi dai voie sa`mi spun parerea, atunci as spune, pt ca am vb destule zile cu tine, ca esti un tip destul de inteligent, poate peste noi toti "nimicurile" de pe aici, dar diferenta intre tine si mine stii care`i nu ??? Chiar crezi tu ca JMEKERIA tipic romaneasca merge oriune si cu oricine???
caracterizarile se faceau pe la romana de obicei ...... a fost si subiect la BAC cand am dat eu.......si nu...NU stiu care crezi tu ca e diferenta dintre noi......cat despre "JMEKERIA tipic romaneasca" nu stiu absolut nimic....am cautat pe dex online si stii ce zice?:Cuvântul "jmekeria" nu a fost gãsit. Nu existã nici un cuvânt similar.cu asta am spus tot.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

warchilde wrote:hahaha, napo l-ai suparat pe Mister Corectitudine vere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da de unde apar astia ma frate? jur ca efectele de la cernobil nu au disparut nici acum :lol: :twisted:
Image
Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Mister Napoleonard am o singura rugaminte...acele mesaje de care vb tu nu exista si nici n`au existat vreodata!!! Unicool stie ca am si vb cu el in privat atunci despre problema ca el era moderator. Eu unul cand m`am simtit jignit de kasmir ala care mi`a invartit mama cum a vrut el le`am postat aici pe forum si`am asteptat masuri. Trebuia sa faci la fel DACA EXISTAU. Desi am auzit ca esti mai in varsta ca mine...ar fi trebuit sa ai mai mult cap. Cat despre furat chiar azi, chiar acum 3 minute Unicool mi`a trimis un mesaj in care`mi garanteaza ca a vb cu tine i`ai spus despre echipele tale, dar nu a facut transferuri de jucatori cu tine. VREI MESAJUL??? In locul tau n`as face decat un singur lucru AS TACE. Cat despre corectitudinea mea ... te astept Mister Detectiv sa`mi faci rapoarte. !!! Ca stiu ca aveti acest HOBBY !!!
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

napoleonard wrote:
warchilde wrote:hahaha, napo l-ai suparat pe Mister Corectitudine vere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da de unde apar astia ma frate? jur ca efectele de la cernobil nu au disparut nici acum :lol: :twisted:
Nu mai tineti minte, Raducu, statea toata ziua si se certa cu Ka$mir si mai altii, pe motive gen: ai scris gresit cuvantul X, toti sunt analfabeti in afara de el, acuma vine si minte aici ca nesimtitul, pe mine o sa ma faca tigan din cauza nick-ului, numai aberatii la gura lui. :lol:

Ps.: Nu credeti ce zice ca numai prostii stie sa vorbeasca.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Cu ce mint ??? Ca spun lucrurilor pe nume ??? Eu din cate imi amintesc cu tine n`am interactionat niciodata. De unde pana unde MINT??? Aici pe forum din cate vad s`au format anumite "prietenii", "jmekerii". Cum e atacat unul sar toti. Azi va acuzati ca furati unul pe altul si maine DE FAPT AM GRESIT N`AM VRUT SA SCRIU ASTA. Halal !!! AM pierdut deja prea mult timp cu forumul. Bafta in joc !
Last edited by Raducu on Fri Feb 01, 2008 11:06 am, edited 1 time in total.
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Raducu wrote:Cu ce mint ??? Ca spun lucrurilor pe nume ??? Eu din cate imi amintesc cu tine n`am interactionat niciodata. De unde pana unde MINT???
Raducu a scris:
acela ca NICIODATA n`am vandut jucatori inainte sa`i dea jocul automat. Intotdeauna i`am lasat sa plece singuri.


eu sunt unul din cei carora le-ai dat accept ptr un jucator mai repede de termen. vezi, asa sunt toti romanii. se grabesc sa foloseasca cuvantul asta cu N prea repede. niciodata n-am trisat, niciodata n-am mintit, etc ... suntem jalnici, si ne mai si plangem
Trebuia sa spui ca tu nu MINTI NICIODATA.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

gata, mi-a ajuns. am sa inchid acest topic, alte discutii ce le aveti va rog sa le purtati in privat. nu am sa sterg acest topic, sper ca va veti rusina odata de ce/cum ati scris pe aici.
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”