Poate fi alt fel de ban ??

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Mehjia
Team Manager
Posts: 103
Joined: Tue Dec 04, 2007 8:08 pm

Poate fi alt fel de ban ??

Post by Mehjia »

:shock: :shock:

Invit si eu 5 jucatori , sa iau SPFA 2 luni .
Din aia 5 , 3 chiar jucau , 2 intrau odata la cateva zile cand le ziceam eu , adica se logau 15 secunde si ieseau era suficient .

Deja is la 2 sapt , mai aveam inca 2 de facut si primeam SPMT .
Culmea unu din conturi e banat :shock: :shock: :shock:
Deci nu a facut nimik , nu avea 2 echipe sau ceva nici macar nu juca se loga la 2-3 zile maxim 1 minut , nu facea nimik pe site . si ban :| .. Daca er asa fie ii stergea echipa desi nu vad motivul chair nu inteleg dc ban .. a fost dat de Serif sau e ceva automat habar nam :|
Winning is EveryThing
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

Post by barosanu »

poate ca au inceput sa se zgarceasca si la spfa uri :)), ar fi chiar culmea =)), sa nu cumva sa te bagi sa joci amicale cu ei, ca iti iei ban pe echipa ta , mai bine sa nu joci decat sa risti
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

primesti SPFA nu SPMT :) apoi ala vezi sa nu fi luat ban de 5 minute (pentru introducerea gresita a parolei de 3 ori consecutiv). alt fel de ban nu exista. echipa nu se poate sterge decat automat, la 3 saptamani de la ultima logare
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Poate fi alt fel de ban ??

Post by Kosmin »

Mehjia wrote::shock: :shock:

Invit si eu 5 jucatori , sa iau SPFA 2 luni .
Din aia 5 , 3 chiar jucau , 2 intrau odata la cateva zile cand le ziceam eu , adica se logau 15 secunde si ieseau era suficient .

Deja is la 2 sapt , mai aveam inca 2 de facut si primeam SPMT .
Culmea unu din conturi e banat :shock: :shock: :shock:
Deci nu a facut nimik , nu avea 2 echipe sau ceva nici macar nu juca se loga la 2-3 zile maxim 1 minut , nu facea nimik pe site . si ban :| .. Daca er asa fie ii stergea echipa desi nu vad motivul chair nu inteleg dc ban .. a fost dat de Serif sau e ceva automat habar nam :|
si vezi ca daca se logheaza la o daat la acteva zile nu-i suficient ca sa primesti SPFA, oricum pe aia care se logheaza mai rar ti-i valideaza mai greu si mai tarziu :twisted: :twisted:
Mehjia
Team Manager
Posts: 103
Joined: Tue Dec 04, 2007 8:08 pm

Post by Mehjia »

nu mi se pare corect sa ii valideze mai greu , scrie daca joaca , sa intri 1 data la 2-3 zile mi se pare echitabil ..
Winning is EveryThing
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Mehjia wrote:nu mi se pare corect sa ii valideze mai greu , scrie daca joaca , sa intri 1 data la 2-3 zile mi se pare echitabil ..
pai daca ei intra o data la 2-3 zile inseamna ca s e logheaza cam 15 zile iar in regulament scrie dupa 1 luna de logari si se refera la zile consecutive, si mi se pare ff corect :twisted: :twisted:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

scrie ca trebuie sa fie activi 1 luna. activitate nu inseamna sa intre 1 data la 2 saptamani (si nici 1 data la 2-3 zile).
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Mehjia wrote:nu mi se pare corect sa ii valideze mai greu , scrie daca joaca , sa intri 1 data la 2-3 zile mi se pare echitabil ..
zii mai bine ca ti-ai facut conturi de la sala de net si intri odata la 2-3 zile pe ele nu ne aburi aici cu prietenii si alte alea.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

haha...auzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

Conturile nu cred ca vor fi validate daca se intra la misto cate 15 secunde pe saptamana... ;)
Diavolo
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

dardar_3 wrote:Conturile nu cred ca vor fi validate daca se intra la misto cate 15 secunde pe saptamana... ;)
psibil si asta :twisted: sa conteze daca te ocupi de echipa :twisted:
Mehjia
Team Manager
Posts: 103
Joined: Tue Dec 04, 2007 8:08 pm

Post by Mehjia »

unicool esti tu prost :| , uitate daca ai avea cum de pe ce ipuri de intra pe ele . Nu le-am facut eu :roll:
Winning is EveryThing
rood
Team President
Posts: 630
Joined: Thu Apr 05, 2007 3:02 am
Location: Windsor, Ontario

Post by rood »

Mehjia wrote:unicool esti tu prost :| , uitate daca ai avea cum de pe ce ipuri de intra pe ele . Nu le-am facut eu :roll:

astept replica lui "unicool esti tu prost" cu foarte mare interes!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
It is physically impossible for PIGS, to look up into the sky!
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Mehjia wrote:unicool esti tu prost :| , uitate daca ai avea cum de pe ce ipuri de intra pe ele . Nu le-am facut eu :roll:
mamaaaa ce nervos esti, ai nu mai da tu atatea explicatii cai clar ca ai mai multe echipe facute de tn la mai multe net caffeuri, asa ca nu mai vinde castraveti la gradinar :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: astept sa ma insulti :twisted: :twisted: :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Mehjia wrote:unicool esti tu prost :| , uitate daca ai avea cum de pe ce ipuri de intra pe ele . Nu le-am facut eu :roll:
din moment ce nu stiu despre ce conturi e vb e logic ca nu am de unde sa stiu de pe ce ip-uri intra...plus ca nu am cum sa vad ip-urile in joc,dar la cat am observat din topicurile deschise de tine nu m-ar mira sa ai mai multe conturi.......
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”