Calitate Globala

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Mehjia
Team Manager
Posts: 103
Joined: Tue Dec 04, 2007 8:08 pm

Calitate Globala

Post by Mehjia »

Poate Calitatea Globala MAXIMA care a fost atinsa vreodata sa scada , DAR apoi sa nu mai urce la acelasi nivel ??

Am un RB a stat vreo 2 sapt la 83% acuma e la 82 si la SPMT apare 82 maxim , 82 cu moral 100% :shock: :shock: :shock:

Nu inteleg care e faza .. sa imi explice care daca stie
si fara mishtouri sau raspunsuri de la unicool :x :x
Winning is EveryThing
DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Post by DoTy »

in caz k jucatorul nu sa mai antrenat la unele calitati si a scazut cate 5 la vro 3 calitati scade 1 % cal globala !
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

mai unicoole ai speriat :twisted: :twisted: managerii astia care deschid topicuri doar sa se afle in treaba :twisted: :twisted: :lol: :lol:
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

=

Post by barosanu »

in cazul cand il vedeai in spmt cu 83 si acum cu 82 poate ca vine faza ca il vedeai inca neplafonat total, spmt aratand o calitate maxima care CREDE el ca o va avea jucat tau, dc el intre timp se plafon la calit cu nivele mai mici decat cele pe care credea ca le va atinge(maxem ma refer) atunci e normal ca sa scada calitatea aia
in caz ca il vedeai in joc cu 83 iar spmt cu 82 acum , tine cont ca spmt nu arata mereu ceea ce e adevarat, mai are unele aproximari in plus sau minus si nu ai de unde sa stii atunci cum a aproximat
tine cond ca de ex poti avea in joc calitati maximizate sau moral si conditie 100 dar ele sa aiba aceeasi culoare ca cele care inca nu au ajunds la maxim, asta tine tot de aproximari, uneori poate sa fie 99,9 dar sa iti arate 100sau mai stiu eu ce caz as putea crea, nu mai lua spmt ca fiind "biblia"caci nu e perfect facut plus ca e o cvarianta mai veche banuiesc, si intre timo in joc s au schimbat probabil unele "reguli"/calcule pe care le face calulatoru/serverul/programuoricum nu calit glob conteaza, tu doar la performantele promise ca si sigure sa te suoperi dc nu le atinge, sau sa te superi cand iti scoate un jucat experimentat un 68 si mai apoi nu mai trece de 66 67 nici mort, atunci da oftica, dar ptun punct de cg nu se merita sa ti faci griji sau intrebari
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

mehjia, du-l inapoi unde a fost si va fi tot la 83%. mai sunt unele chestii care dau cu virgula la calcul si spmt-ul nu le calculeaza chiar bine.
de ex. se poate intampla ca un jucator sa aibe moralul la 99 si calitatea globala la 82 si cand are moralul 100 calitatea globala sa fie 83.
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Calitate Globala

Post by unicool »

Mehjia wrote:Poate Calitatea Globala MAXIMA care a fost atinsa vreodata sa scada , DAR apoi sa nu mai urce la acelasi nivel ??

Am un RB a stat vreo 2 sapt la 83% acuma e la 82 si la SPMT apare 82 maxim , 82 cu moral 100% :shock: :shock: :shock:

Nu inteleg care e faza .. sa imi explice care daca stie
si fara mishtouri sau raspunsuri de la unicool :x :x

bu hu hu! :twisted: :twisted: :twisted:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

s-a prins lumea ca habar nu ai bai georgele :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”