moralul jucatorului

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
piterpan
Coach
Posts: 39
Joined: Tue May 08, 2007 5:17 pm

moralul jucatorului

Post by piterpan »

nu stiu de ce dar nici unu din jucatori mei nu are moralul 100% si asta dupa ce in ziua de azi am avut un meci in cupa un meci frindly cup si un meci amical ( in fiecare meci am jucat cu echipe diferite ) si ciudat dar aproape majoritatea are 98 % moral
nu mi sa intamplat nici odata ca dupa trei meciuri pe zi sa nu fie cel putin vreo 11 jucatori cu moral 100%
nu cumva este vreun bug sau este din cauza problemelor care au fost in ultima zi pe baza de date
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

nu cred. ti-ai dat afara vreun membru din staf-ul tehnic? suprafata terenului ti-e buna?
piterpan
Coach
Posts: 39
Joined: Tue May 08, 2007 5:17 pm

Post by piterpan »

in rpimul rand mersi pt raspuns
pitch e 98%
staff e complet iar numai unu e 98% si e trimis la cursuri
mi se pare ciudat ca eu joc zi de zi cate 3-4 meciuri si in fiecare meci cu echipe diferite si de obicei jucatori de la echipa care a jucat ultima avea 100 % moral
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

nu te intreb daca ti-e complet staff-ul, ci daca ai dat afara ieri/azi vreunu'. pentru ca daca iei altul in loc, tot complet e staff-ul ...
piterpan
Coach
Posts: 39
Joined: Tue May 08, 2007 5:17 pm

Post by piterpan »

da scuze nu m-am explicat cum trebuia

nu am schimbat pe nimeni din staff in ultimele 10 zile

cea ce cred eu este ca nu s-a ridicat moralul jucatorilor la una sau doua din simularile de azi dar nu aceleasi lucru s-a intamplat cu rezervele carora le a scazut moralu
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”