SPFA????

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

pustey
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2009 11:03 am

SPFA????

Post by pustey »

buna.azi am trimis sms la 1339 si mia dat codu si cand lam bagat imi zice ca ii incorect.ce tre sa fac?multumesc anticipat
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: SPFA????

Post by minasthiryt »

pustey wrote:buna.azi am trimis sms la 1339 si mia dat codu si cand lam bagat imi zice ca ii incorect.ce tre sa fac?multumesc anticipat
mia citeste o data mesajul primit :D
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
pustey
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2009 11:03 am

Re: SPFA????

Post by pustey »

minasthiryt wrote:
pustey wrote:buna.azi am trimis sms la 1339 si mia dat codu si cand lam bagat imi zice ca ii incorect.ce tre sa fac?multumesc anticipat
mia citeste o data mesajul primit :D
uita sa vezi ce mia zis:
The access code you have inserted is invalid !

To obtain a valid access code, we suggest you to follow the procedure described on the site.

The problem can result from the configuration of your Web browser.
Your browser must accept cookies.

* Obtain the procedure to be followed
* Go back to the site
* Contact the webmaster of the site

In case of technical problems concerning the payment, contact Allopass Customer Support
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: SPFA????

Post by Razvanica »

alinn wrote:
Kosmin wrote:
alinn wrote:Am vrut sa iau SPFA prin SMS si am platit 3 euro si imi zice codul de acce este in valid dar nu inteleg de ce.Ce sa fac? :(
esti sigur ca lai scris bn ? :mrgreen:
Mersi kosmin mam mai uitat o data si am vazut ca era un M inaintea cifrelor pe care inainte nul vazusem chiar daca ma uitasem de 10 ori
Poate e si la tine ca la alin :roll:
Daca nu, imi amintesc ca mai demult erau probleme cu Cosmote, dar atunci nu primeai nici un cod, nu iti zicea ca e invalid.
Harder, better, faster, stronger
pustey
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2009 11:03 am

Re: SPFA????

Post by pustey »

Razvanica wrote:
alinn wrote:Mersi kosmin mam mai uitat o data si am vazut ca era un M inaintea cifrelor pe care inainte nul vazusem chiar daca ma uitasem de 10 ori
Poate e si la tine ca la alin :roll:
Daca nu, imi amintesc ca mai demult erau probleme cu Cosmote, dar atunci nu primeai nici un cod, nu iti zicea ca e invalid.
io lam scris bn mam uitat de 100 de ori ca asa mam inervat ca imi trebe ca vreau sa schimb ceva date.ms oricum
cipriansimi`
Coach
Posts: 44
Joined: Thu Apr 30, 2009 6:32 pm

Re: SPFA????

Post by cipriansimi` »

a incercat cineva sa cumpere SPFA cu card VISA de la Banca Transilvania ?
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: SPFA????

Post by cro1981 »

Eu am cumparat cu card de la Raiffeisen si merge.
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: SPFA????

Post by cristalqw »

Am facut cont de Paypal si platesc cu el fara probleme pe orice site care are Paypal. cardul : BRD Visa Electron
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

nici nu trebuia sa faci cont paypal ca sa platesti :lol:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: SPFA????

Post by Razvanica »

Kosmin wrote:nici nu trebuia sa faci cont paypal ca sa platesti :lol:
Chestia e ca e un pic mai "securizata" treaba pentru ca nu iti bagi datele de la card pe orice sait no-name, ci doar la paypal iar dupa aia introduci doar userul si parola... Nici eu nu folosesc paypal dar sunt persoane mai fricoase (sau poate mai cunoscatoare) care prefera sa nu isi spuna datele oricui.
Harder, better, faster, stronger
alyfaget
Fan
Posts: 2
Joined: Sun Jun 28, 2009 9:07 pm

SPFA????

Post by alyfaget »

am primit un mesaj de genul: :?

Salut,
Perioada permisului la Asociaţia de Fotbal SoccerProject aproape s-a terminat (10 zile rămase).
Te poţi înscrie oricând la loc!


Salutări călduroase,

Asociaţia de Fotbal SoccerProject.



ce inseamna asta??? mi se va sterge contul??? trebuie sa platesc ceva pentru al putea pastra??? am nevoie de un raspuns. va rog mult
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

alyfaget wrote:am primit un mesaj de genul: :?
Salut,
Perioada permisului la Asociaţia de Fotbal SoccerProject aproape s-a terminat (10 zile rămase).
Te poţi înscrie oricând la loc!
Salutări călduroase,
Asociaţia de Fotbal SoccerProject.

ce inseamna asta??? mi se va sterge contul??? trebuie sa platesc ceva pentru al putea pastra??? am nevoie de un raspuns. va rog mult
nu patesti stai linistit, doar ti se va termina spfa, nu-i nici o tragedie, bn daca mai vrei spfa ar trebui sa platesti dar chiar daac nu platesti nu-ti va afecta echipa
alyfaget
Fan
Posts: 2
Joined: Sun Jun 28, 2009 9:07 pm

Re: SPFA????

Post by alyfaget »

cu ce ma ajuta spfa??
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

alyfaget wrote:cu ce ma ajuta spfa??
ai doar niste optiuni in plus:

↑ Bannere
Toţi membrii SoccerProject vor vedea bannerele sponsorilor pe care i-au angajat pe ecran. Membrii SPFA, totuşi nu vor vedea, pot să se bucure de joc fără bannere.

↑ Statistici
Statisticile sunt valabile pentru Manageri (Puncte, Meciuri castigate, egaluri, infrangeri, meciuri jucate, de cat timp joaca, numar de cupe), echipe (calitate globala, fondat, meciuri castigate, egaluri, infrangeri, meciuri jucate, goluri inscrise, goluri primite, baza fanilor, numarul maxim de spectatori, numarul mediu de spectatori), stadioane (capacitate, parcari, baruri, toalete, starea terenului), jucatori (calitate globala, pret, cea mai buna performanta, numarul de jocuri, numarul de goluri, numarul de accidentari), divizii (calitatea globala, medie, numarul mediu de spectatori) si tari.


↑ Organizarea cupelor amicale
Toţi managerii pot organiza mici cupe amicale, dar membrii SPFA pot organiza cupe de până la 32 de echipe.

↑ Porecle
O poreclă se poate pune fiecărui jucător.

↑ Cabinet trofee
Pagina echipei va fi extinsă cu un cabinet de trofee şi nr. SPFA al managerului.
Exemplu

↑ Vacanţe
Fiecare manager are posibilitatea de a se duce în vacanţe, dar membrii SPFA pot merge pentru ceva mai multe săptămâni fără să fie avertizaţi (sau eventual daţi afară).

↑ Raportul E-Meci
E posibil pentru membrii SPFA să aibă raportul meciului trimis pe adresa de E-Mail.

↑ Favorite
Poţi păstra o listă cu echipele, managerii şi jucătorii favoriţi. Asta inseamna ca poti fi informat daca un jucator isi prelungeste contractul, e pus pe lista de transfer, se retrage, e vandut sau si-a incheiat contractul.

↑ Participarea în cupe
Eşti lăsat să participi în 9 cupe amicale în acelaşi timp în loc de 5.

↑ Selecţiile iniţiale
Poţi seta 4 selecţii iniţiale care sigur îţi vor salva timpul pentru prepararea meciurilor.

↑ Numerele
Poţi alege numerele jucătorilor singur.

↑ Anunţurile de presă
Dacă vrei poţi ţine un anunţ de presă oricând vrei. Acesta va apărea la oricine care vizitează clubul.
Exemplu

↑ Guestbook
Managerii pot sa-ti lase mesaje publice in guestbookul personal.
Exemplu

↑ Reminder
Iti poti trimite remindere la o anumita data.

↑ Daily news
You can choose to be informed about the activities of your favourites. Each day those messages are summarized for you, your own daily news paper.
Skuldy
Assistant Manager
Posts: 75
Joined: Thu Feb 19, 2009 4:36 pm

Re: SPFA????

Post by Skuldy »

alyfaget wrote:cu ce ma ajuta spfa??
pe mine cu nimik :) eu decand am nu cred ca am utilizat vreo una din "facilitatiile" lui :)


L.E. mi-am amintit ca am utilizat faza cu inscrierea in mai multe cupe :D
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”