SPFA????

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Post by DoTy »

nuh mai fac deloc e o banca idioata :)) dao draq am card la transilvania dar nush ce are ... e bun e mastercard d care trebuie pt net dar nu`mi da voe imi da o erroare
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

prin Raffeinsen a facut cineva :?:
dny
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:41 pm

SPFA

Post by dny »

Salut,
Pentru cei ce se simt indreptatiti sa imi raspunda, am marea rugaminte sa fiu sfatuit cum ma fac membru SPFA.
Sa intru direct, doar cu informatiile din joc imi e cam frica sa nu pierd niste bani, chiar daca sunt putini.
De aceea, rog o persoana care a facut, sa imi explice.
Multumesc
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA

Post by Kosmin »

urnezi pasii din joc, unde alegi pretul si perioada pe care vrei, apoi selecteaza modalitatea prin paypal ca-i cei mai simpla , apoi te redirectioneaza actre situl paypal unde completezi nr cardului data expirarii a cardului si un grup de 3 cifre (CSC) care se afla pe partea verso a cardului apoi completezi niste date eprsonaale de-a tale care nu e nevoie sa fie si reale :lol: si accepti confirmi si imediat o sa-ti vn un mail cu toate datele apoi te deloghezi de pe joc si te loghezi al loc ca sa ai toate optiunile :wink:
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: SPFA

Post by minasthiryt »

cel mai simplu sa iti pui SPFA este prin trimiterea unui SMS..deci sa folosesti aceasta metoda, dar e cam scump asa si ai SPFA pe o perioada f scurta

tot simplu dar iti ia ceva mai mult timp este sa platesti prin intermediul PayPal adica folosind un card care sa fie acceptat pe net.Si stai fara griji ca nu o sa fie probleme referitor la date sau ca nu o sa fii tu acela care plateste si nu primeste SPFA, imediat ce incepi procedura de plata prin CARD automat programul preia codul tau de manager SP>


Cam asta este de spus despre cum ai putea sa iti pui SPFA. :wink:

Bafta!
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Skuldy
Assistant Manager
Posts: 75
Joined: Thu Feb 19, 2009 4:36 pm

Re: SPFA????

Post by Skuldy »

va recomand
http://www.ing.ro/ing/lp/control-lp.html merge sa platiti cam peste tot si cei de la ing au si un sistem destul de usor de home bank fatza de alte banci unde am aceasta optiune

p.s. daca vreti sa nu va complikati va pot plati eu spfa-ul daca-mi alimentati cardul
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: SPFA????

Post by unicool »

Doty incearca sa si pui bani pe cardul ala.eu folosesc un Mastercard Mondo de la Transilvania si nu am avut probleme niciodata indiferent ca a fost vorba de pariuri online,SPFA,plati catre alte jocuri sau cumparaturi online.intotdeauna mi-a mers perfect si fara probleme atat online cat si la bancomate, POS-uri etc.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
alinn
Assistant Manager
Posts: 86
Joined: Sun Jan 25, 2009 11:08 am
Location: Timisoara

Re: SPFA????

Post by alinn »

Am vrut sa iau SPFA prin SMS si am platit 3 euro si imi zice codul de acce este in valid dar nu inteleg de ce.Ce sa fac? :(
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

alinn wrote:Am vrut sa iau SPFA prin SMS si am platit 3 euro si imi zice codul de acce este in valid dar nu inteleg de ce.Ce sa fac? :(
esti sigur ca lai scris bn ? :mrgreen:
alinn
Assistant Manager
Posts: 86
Joined: Sun Jan 25, 2009 11:08 am
Location: Timisoara

Re: SPFA????

Post by alinn »

Kosmin wrote:
alinn wrote:Am vrut sa iau SPFA prin SMS si am platit 3 euro si imi zice codul de acce este in valid dar nu inteleg de ce.Ce sa fac? :(
esti sigur ca lai scris bn ? :mrgreen:
Mersi kosmin mam mai uitat o data si am vazut ca era un M inaintea cifrelor pe care inainte nul vazusem chiar daca ma uitasem de 10 ori
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re:

Post by cro1981 »

Kosmin wrote:prin Raffeinsen a facut cineva :?:
Eu platesc prin cardul de salariu care e la Raiffeisen si nu au fost niciodata probleme. Cei drept am cumparat doar de 2 ori :!:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
BorfassU
Fan
Posts: 2
Joined: Mon Feb 16, 2009 7:08 am

O intrebare

Post by BorfassU »

Am primit de putin timp SPFA fiiind manager nou si vreau sa organizez o cupa amicala cu 32 de echipe taxa inscriere 50000, cupa privata. Cand ajuns la pasul 6 unde ar trebui sa ma puna sa selectez managerii din lista de contact nu imi apare, iar cand dau taxa de inscriere de 1 tot la 32 de echipe si privata imi apare lista de contacte. Stie cineva de ce?
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: O intrebare

Post by Kosmin »

BorfassU wrote:Am primit de putin timp SPFA fiiind manager nou si vreau sa organizez o cupa amicala cu 32 de echipe taxa inscriere 50000, cupa privata. Cand ajuns la pasul 6 unde ar trebui sa ma puna sa selectez managerii din lista de contact nu imi apare, iar cand dau taxa de inscriere de 1 tot la 32 de echipe si privata imi apare lista de contacte. Stie cineva de ce?
pt ca taxa de inscriere e prea mare pt echipele care le ai tu in lista si de aceea cand ai pus taxa 1 iti aparea lista :lol:
BorfassU
Fan
Posts: 2
Joined: Mon Feb 16, 2009 7:08 am

Re: SPFA????

Post by BorfassU »

pai si cum imi dau seama de bugetul echipelor sau care au bani / nu au?
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

BorfassU wrote:pai si cum imi dau seama de bugetul echipelor sau care au bani / nu au?
nu-i vb de buget :) e vb de valoarea echipei, o echipa slaba nu poate fi invitata cu taxa prea mare :lol:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”