SPFA????

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: SPFA????

Post by Razvanica »

WolFsBurG96 wrote:e bine ce zice kosmin , de asta vorbeam eu
Exact asta era si ideea mea: Misterio a intrebat ceva iar tu i-ai raspuns cu totul altceva. Ma bucur ca suntem cu totii de acord cu lucrul asta.
Harder, better, faster, stronger
kzz
Coach
Posts: 37
Joined: Fri Feb 18, 2011 11:48 am
Location: Romania

Re: SPFA????

Post by kzz »

priviti fratilor ca eu am invitat mai multi prieteni 4 sunt deja validati si al cincilea a trecut peste el deja vreo 36 de zile si tot degeaba CRED CA ESTE O MARE MINCIUNA

http://postimage.org/image/2wc9b5vz8/full/
Ai avut noroc!!! ;) Da Nu Prea ;) !!!! :D
O sa va bat in weekend si in zilele care se termina cu "i"
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: SPFA????

Post by minasthiryt »

kzz wrote:priviti fratilor ca eu am invitat mai multi prieteni 4
How does it work? We'll quickly explain that to you.
1. Fill in your name, E-mail, your friend's E-mail and a personal message and we send out a invitation by mail to all E-mail addresses you have filled in.
2. Bring 5 friends and get 2 months of free SPFA-membership.
If you bring on 20 friends, then you will even receive 6 months of SPFA.

3. If your buddies remain active long enough, you'll automatically receive SPFA. Of course managers who were already a member or were invited by others, will not be taken into account. Also don't forget it is strictly forbidden to manage more than one team on SoccerProject!
1. inca nu ai 5 prieteni invitati si validati ca sa primesti SPFA.
2. Ca sa fie validat "If your buddies remain active long enough"
3. Pentru validare se folosesc anumite "filtre" (pentru: IP, adresa de mail, etc) din cate stiu eu.
4. Mai ai putina rabdare, daca ceilalti 3 au fost validati poate va fi si acesta, DAR vei mai avea nevoie de unul.
5. Si nu in ultimul rand nu mai scrie cu caps lock si atat de colorat ca nu atragi atentia nimanui in mod special daca scrii astfel, e destul sa scrii normal.

Si inca ceva, vad ca unul dintre cei 4 nu s-a mai logat de aproximativ 1 luna :roll:
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: SPFA????

Post by Kosmin »

trebuie sa fie o luna de logari, adica cel putin o logare in fiecare zi timp de o luna si nu-i minciuna, eu am avut SPFA gratuit aproape un an de zile :mrgreen:
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: SPFA????

Post by cipriansimi »

La ce banca as putea sa imi deschid un card cu care sa pot plati SPFA? Eu am card VISA ELECTRON de la Banca Transilvania si nu merge.

Am vrut sa fac transfer bancar dar comisionul era 18 EURO :lol: :lol: :lol:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: SPFA????

Post by Razvanica »

Cred ca merge si cu Visa Electron. Fa-ti un cont PayPal, asa e cel mai simplu si sigur. Iar PayPal accepta Electron din cate stiu eu.
Harder, better, faster, stronger
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: SPFA????

Post by cipriansimi »

Razvanica wrote:Cred ca merge si cu Visa Electron. Fa-ti un cont PayPal, asa e cel mai simplu si sigur. Iar PayPal accepta Electron din cate stiu eu.
Am cont facut pe PayPal. Cand i-am dat sa imi verifice cadrul imi cerea 1,5 Euroi. Nu mi-a mers din pacate sau poate nu stiu :? . Am sa incerc in seara asta sa fac plata de pe cardul altcuiva.
TheMillionaires
Assistant Coach
Posts: 20
Joined: Wed Feb 15, 2012 6:14 pm
Location: Bucharest

Re: SPFA????

Post by TheMillionaires »

acum 1 saptamana mi-am cumparat si eu spfa,tot cu cardul(visa electron,card pt studenti de la ing) prin paypal.
Ideea e in felul urmator,iti faci cont pe paypal,treci datele cardului.Apoi trebuie sa-ti verifici cardul,dai acolo verificare si o sa se faca o tranzactie de 1.5 euro,banii nu sunt pierduti ci intra in contul paypal.Dupa ce s-a efectuat tranzactia,trebuie sa treci cifrele de la sfarsitul tranzactiei ( eu pot sa mi verific contul prin homebank,am dat la extras de cont ,m am uitat la ultima tranzactie si am vazut acolo,numarul tranzactiei.la celelalte banci nu stiu daca este la fel,sar putea sa fie nevoie sa cereti un extras de cont de la banca.)Dupa ce ai aflat cifrele,le treceti acolo si o sa ti spuna ca a fost verificat cardul.Apoi intrii frumos in soccerproject dai la spfa,cumpara etc alegi de cat vrei si platesti,te redirectioneaza pe siteul paypal parca te pune sa pui parola si asta e toata treaba.
P.s. nu trebuie sa transferi suma 5 euro de pe card pe paypal.O sa ti ia automat ce ai pe paypal(presupund ca ai cont nou,doar cei 1.5 euro ii vei avea) si restul de 3.5 de pe card.
E foarte simplu
Manager: DiAMOND
Team: THE MILLIONAIRES
dancesport
Fan
Posts: 4
Joined: Fri Nov 02, 2012 4:23 pm

Re: SPFA????

Post by dancesport »

Am cumparat SPFA pt prima data astazi, imi zice in joc ca am nr SPFA 19908, dar cand vreau sa intru la statistici sau sa schimb numele stadionului imi zice "Această opţiune este disponibilă doar pentru membrii SPFA. Poţi citi totul despre SPFA la SoccerProject Football Association pages."
De ce nu mi se permite sa vizualizez statistici precum membri SPFA?

[EDIT] MERGE acum, solutia era sa ies din joc si sa ma autentific din nou.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”