Antrenament!?!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
disuciu77
Groundsman
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 12:50 pm

Antrenament!?!

Post by disuciu77 »

Cum e cel mai bine sa antrenezi un jucator care deja s-a atins maximum la toate skillurile (sunt marcate cu rosu), dar... care are calitatea globala cu albastru, deci... antrenabila!?! Se mai poate mari calitatea globala? Si ce pot face pt ca s-o maresc!?!
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

pai jucatorul nu e rosu pentru ca mai are experienta de crescut. experienta nu o poti antrena :D si nu creste la antrenament.
iti recomand metoda mea pentru jucatorii antrenati la maxim: ii antrenezi 1 data pe zi (la simularea de la 22) la stamina. si esti atent ca din cand in cand mai scade la cate un skill si trebuie antrenat la loc.
disuciu77
Groundsman
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 12:50 pm

Post by disuciu77 »

bunicutzu wrote:pai jucatorul nu e rosu pentru ca mai are experienta de crescut. experienta nu o poti antrena :D si nu creste la antrenament.
iti recomand metoda mea pentru jucatorii antrenati la maxim: ii antrenezi 1 data pe zi (la simularea de la 22) la stamina. si esti atent ca din cand in cand mai scade la cate un skill si trebuie antrenat la loc.

merci mult
Susanu`
Team Manager
Posts: 144
Joined: Mon Sep 03, 2007 7:37 am

Post by Susanu` »

conditia scade daca e plafonat la rezistenta si eu il las sa se antreneze?...sau conditia se schimba doar la simularea de la 4 ?
Sezonul 22:Locul 1 in H.60 :)
Sezonul 23:va urma :D
Korsarul_negru
Team Board Member
Posts: 353
Joined: Thu Sep 13, 2007 3:04 pm
Contact:

Post by Korsarul_negru »

Conditia scade dp fiecare meci in care joaca respectivul jucator si se reface doar dp simularea de la ora 4 (ora 5 pe la noi), iar rezistentza determina cat de repede se isi reface jucatorul conditia, deci conditia scade orice i-ai face, exceptant cazul in care respectivul jucator nu joaca
Image

Semneaza petitia impotriva reactoarelor nucleare daca nu vrei sa retraiesti Cernobalul

Iti plac jocurile de browser? Arunca un ochi poate o sa iti placa si asta ;)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”