Centru de tineret

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

mircea_
Team President
Posts: 801
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:32 am

Post by mircea_ »

Razvanica wrote:Iar urmatorul o sa iti vina la 40 de zile dupa asta de acum.
la 30 :P
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Post by agri »

in sfarsit a venit pe 30.08 , dar este f. agresiv 99% si este de 17 ani
am sa vad cu cat il pot vinde
oricum, eu va multumesc de tuturor de informatii
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

agri wrote:in sfarsit a venit pe 30.08 , dar este f. agresiv 99% si este de 17 ani
am sa vad cu cat il pot vinde
oricum, eu va multumesc de tuturor de informatii
ala a venit din K1 :twisted: :twisted:
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Post by agri »

da :D , cred ca a gresit sportul
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Primul meu jucator de la tineret :shock:

Salut,
Din lotul de tineret a fost promovat un nou jucator.
Din pãcate acesta nu a fost destul de valoros pentru a se integra în echipa de seniori.

Salutãri cãlduroase,
Consiliul.
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Post by agri »

eu de cand am infiintat echipa, in aprilie, 3 jucatori de la tineret au refuzat sa vina la prima echipa, debia acum in septembrie a venit , sa zic, primul jucator, dar cred ca este fost jucator din K1, cu agresivitate de 99% si ma chinui sa-l dau asa ca ......
cristiano85
Coach
Posts: 39
Joined: Mon Dec 18, 2006 12:41 pm

Post by cristiano85 »

la mine am dat din greseala salariu la coordonator, , 6001 euro in loc de 601....dar am primit vreo 6 juniori la rand , din care am scos bani frumosi la nevoie...
granataBlue is the force
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by agri »

mi-au venit 2 jucatori de la tineret cu o agresivitate de mama mama 99%, respectiv 91%.
daca am schimbat coordonatorul, oare voi primi jucatori mai calmi sau nu are nici o influenta scimbarea coordonatorului?
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by Kosmin »

agri wrote:mi-au venit 2 jucatori de la tineret cu o agresivitate de mama mama 99%, respectiv 91%.
daca am schimbat coordonatorul, oare voi primi jucatori mai calmi sau nu are nici o influenta scimbarea coordonatorului?
ia-tii spanioli :lol:
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by agri »

vorbesc serios Kosmine, l-am dat afara si am angajat unu din Congo, dar am vrut sa vad daca are vreo influenta acest lucru
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by Kosmin »

agri wrote:vorbesc serios Kosmine, l-am dat afara si am angajat unu din Congo, dar am vrut sa vad daca are vreo influenta acest lucru
si eu vb serios, ia uitate la cei 3 tineri spanioli ai mei sa vezi ce agresivitate au, bn la al 4 dat rateu dar il scuz pt primii 3 :mrgreen:
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by agri »

Kosmin wrote:
agri wrote:vorbesc serios Kosmine, l-am dat afara si am angajat unu din Congo, dar am vrut sa vad daca are vreo influenta acest lucru
si eu vb serios, ia uiatte la cei 3 spanioli ce agresivitate au, bn la al 4 dat rateu dar il scuz pt primii 3 :mrgreen:
da
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by unicool »

nu are nici o legatura nationalitatea coordonatorului cu agresivitatea jucatorilor pe care ii scoate...eu am roman si nu imi da jucatori agresivi...e random pur...cred ca agresivitatea celor care vin de la centru este putin influentata de agresivitatea medie a echipei.....atunci cand aveam jucatori agresivi(50-70%) imi veneau tineri la fel de agresivi(peste 50%) iar de cand am redus agresivitatea echipei la sub 30% nu mai am parte de jucatori agresivi....eventual unul la 2-3 sezoane dar nu foarte agresiv.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by cro1981 »

la mine am schimbat 3 coordonatori si la iecare mi-au venit de la agresivitate mica in ordine pana la agresivitate mare
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
Alcool
Assistant Manager
Posts: 94
Joined: Fri Mar 07, 2008 5:39 am

Re: Centru de tineret

Post by Alcool »

cand va aud ca va tot laudati ca va vin jucatori de la centru de tineret mor de invidie ... imi vine sa ma las de SP
nu conteaza cum sunt, cu agresivitate mare sau mica numai sa vina
de un timp nu imi mai vin jucatori deloc de la centru ... ca nu au fost suficient de buni pt echipa .... am schimbat coordonatorul dupa ce nu au venit 2 jucatori acum iar nu mi-a mai venit inca unul ...... disper ..... promit in fata tuturor ca data viitoare daca nu imi vine jucator ma las de SP ......... POSTEZ AICI USERUL SI PAROLA DE LA CONT ..... sa ia echipa care vrea sa faca ce vrea cu ea ......... nu ma mai intereseaza :( :( :(

25 Mai 2008 Jucătorul Marcin Gajewski a fost promovat din echipa de tineret dar nu a fost suficient de bun pentru o carieră de jucător profesionist de fotbal la .
20 Aug 2008 Jucătorul David Van Damme a fost promovat din echipa de tineret dar nu a fost suficient de bun pentru o carieră de jucător profesionist de fotbal la .
17 Oct 2008 Jucătorul Jochen Schouterden a fost promovat din echipa de tineret dar nu a fost suficient de bun pentru o carieră de jucător profesionist de fotbal la .
15 Noi 2008 Jucătorul Gabriel Dinita a fost promovat din echipa de tineret dar nu a fost suficient de bun pentru o carieră de jucător profesionist de fotbal la .
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”