pentru romani

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

cu grija fratilor, faceti miscarile cu mare grija, pentru ca dau de banuit cand se fac o gramada de afaceri deodata. sa nu fie al doilea caz jar! aveti grija la sume, aveti grija la numarul de transferuri, aveti grija in general sa nu va treziti cu echipele banate!
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

bunicutzu wrote:cu grija fratilor, faceti miscarile cu mare grija, pentru ca dau de banuit cand se fac o gramada de afaceri deodata. sa nu fie al doilea caz jar! aveti grija la sume, aveti grija la numarul de transferuri, aveti grija in general sa nu va treziti cu echipele banate!
bunicutzule, ce sa am grija? m-am trezit cu mega oferta pe un jucator varza, si nu am mai avut ce sa fac (decat sa trimit mail la serif)...nu am vb niciodata si nici nu am cerut un astfel de ajutor. asta-i ajutor "ptr romani"? ...si citesc pe aici si vad ca unii chiar isi doresc sa primeasca asemena oferte. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Image
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

Salut,


Vreau sa inchei aceasta discutie spunand un singur lucru:

Pentru a evita cazurile lui unicool si rood cu managerul Studentu(daca tin bine minte) in care au navalit cehi ca au facut tranzactii mai mult decat profitabile.(si aici ma refer la jucatori cumparati pe foarte putini bani si jucatori slabi sau ma rog, bunicei, pe niste sume fabuloase).

4-5mil ii faci profit pe un intreg sezon in SP.(Asta in caz ca nu folosesti metoda buy&sell).

Suna tentant sa primesti ce oferta vrei tu pe orice jucator. Am simit-o si eu pe propria piele insa ma bucur ca nu am vrut sa se mai faca tranzactia.


Cei care se vor lasa de SP e mai bine ori sa renunte la echipa cedand-o unui alt manager, ori sa nu mai intre deloc, ori sa puna toti jucatorii buni pe free.
Diavolo
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

Am facut oferte doar la cerere. Doar cateva le-am facut fara sa-mi fi fost cerut. Asta e, am vrut sa ajut in nici un caz sa incurc. Imi iau la revedere de la cei de pe aici, de pe forum. Bafta, in soccerpoject dar mai ales in real life. :wink: Nu cred ca o sa revin prea curand in joc, dar voi mai trece din cand in cand pe forum sa vad ce se mai discuta.
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

dragosh*** wrote:Am facut oferte doar la cerere. Doar cateva le-am facut fara sa-mi fi fost cerut. Asta e, am vrut sa ajut in nici un caz sa incurc. Imi iau la revedere de la cei de pe aici, de pe forum. Bafta, in soccerpoject dar mai ales in real life. :wink: Nu cred ca o sa revin prea curand in joc, dar voi mai trece din cand in cand pe forum sa vad ce se mai discuta.
Multa bafta. :D
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Numai bine si sa mai treci din cand in cand pe forum :wink:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”