Cine are SPFA si e in H? Urgent!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

napoleonard wrote:
bunicutzu wrote:si totusi, care dintre voi de pe topicul asta are spfa si e in H? :twisted:
pai eu am spfa si bizone e manager de calitatea diviziei H. :wink: :lol: :lol:
asa este, m-ai deconspirat :oops: atunci inseamna ca-s singurul de H ce are SPFA :D

Macar is mandru ca-s de ''H'' pe munca mea si capacitatile mele, nu de B pe munca altora :wink: :twisted: :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

bizone wrote:Macar is mandru ca-s de ''H'' pe munca mea si capacitatile mele, nu de B pe munca altora :wink: :twisted: :lol:
acuma bizone ce sa faci...ca sa fi curat trebuie sa intri in noroi. :twisted: da si cinstit si cu burta goala...si sa mai urle copii de foame... :twisted: :wink:
Image
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

Asa... scuze de intarziere...

Am vorbit cu un manager inscris in cupa mea, care are SPFA, s-o organizeze el. Faza e ca nici pe el nu-l lasa sa puna nici macar 35k taxa... Fratilor, ati bagat o regula de tot rah... rasul... Ce draq, ne dezavantaja organizatorul care e tot in H, ca ne invita in cupa lui cu foarte multi bani(50k) :?: Sa fim seriosi!

Sigur astia care au stabilit baremul de bani, nu sunt niste retrogradabili prin G, sau de fundul clasamentului in H, de li se pare asa de mult pentru H? Cine nu are bani nu se inscrie, si cu asta basta!

Pacat ca nu mai poti si tu organiza o cupa cu o oarece miza...

De curiozitate, cat e taxa maxima prin diviziile superioare? :?:
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Boggy22 wrote:Asa... scuze de intarziere...

Am vorbit cu un manager inscris in cupa mea, care are SPFA, s-o organizeze el. Faza e ca nici pe el nu-l lasa sa puna nici macar 35k taxa... Fratilor, ati bagat o regula de tot rah... rasul... Ce draq, ne dezavantaja organizatorul care e tot in H, ca ne invita in cupa lui cu foarte multi bani(50k) :?: Sa fim seriosi!

Sigur astia care au stabilit baremul de bani, nu sunt niste retrogradabili prin G, sau de fundul clasamentului in H, de li se pare asa de mult pentru H? Cine nu are bani nu se inscrie, si cu asta basta!

Pacat ca nu mai poti si tu organiza o cupa cu o oarece miza...

De curiozitate, cat e taxa maxima prin diviziile superioare? :?:
pai taxa e pt toti la fel, dar nu mai poti invita cu taxa de 50k echipe inferioare diviziei in care esti. regula asta are si ea dreptatea ei, pt ca cei din diviziile superioare faceau cupa private cu echipe din H ca sa fie siguri de castigarea :twisted:
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

Si prost sa fii sa accepti! Vezi ca-ti trimite nenea din A invitatie pentru cupa, tu fiind din H, nu te mananca zona interbucala(bucal nu in sensul de gura). Si faza e ca nu ai voie sa inviti din diviziile inferioare! E o diferenta, noi toti fiind din aceeasi divizie... Un rahat de regula...
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Boggy22 wrote:Si prost sa fii sa accepti! Vezi ca-ti trimite nenea din A invitatie pentru cupa, tu fiind din H, nu te mananca zona interbucala(bucal nu in sensul de gura). Si faza e ca nu ai voie sa inviti din diviziile inferioare! E o diferenta, noi toti fiind din aceeasi divizie... Un rahat de regula...
asta ii chiar ciudat in joc au anuntat doar cu diviziile inferioare nu si cu cei din aceeasi divizie

PS: pai si daca te invita unu din F de ex , tu fiind in H nu acceptai ?? eu de ex asa faceam invitam in cupa mea echipe din H sub locu 5 :twisted: :twisted: :twisted:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

boggy, pune pe forum la bugs. pentru ca din punctul meu de vedere e un bug, sa nu poti invita echipe din aceeasi divizie cu tine.
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

ce faceti pe aici? sunteti off-topic si deviati de la subiectul central :twisted: :twisted: :twisted:

@kosmin...nu e acuzatie, ci doar un repros :? , sa elimini un manager (ca doar e joc manager on-line); era ok si cu retrogradarea o divizie, dar sa ma scoti din calcule dupa ce am ajutat ca acest campionat sa devina o traditie :cry:
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

napoleonard wrote:ce faceti pe aici? sunteti off-topic si deviati de la subiectul central :twisted: :twisted: :twisted:

@kosmin...nu e acuzatie, ci doar un repros :? , sa elimini un manager (ca doar e joc manager on-line); era ok si cu retrogradarea o divizie, dar sa ma scoti din calcule dupa ce am ajutat ca acest campionat sa devina o traditie :cry:
mah omule tu erai inscris vu Juvenardus FC, ea si-a acstigat dreptul in prima liga, campionatu e un campionat de echipe nu de manageri, si nu-mi aduc aminte ca primitivus sa fi fost inscris pana acum in campionat asa ca daca vei dori te vei incepe ca orice echipa nou inscrisa din Divizia C. Si nu numai tu aia jutat campionatu sa devina o tarditie, ca nu ai jucat tu de unu singur akolo, au fost mai multi amangeri.Eu cred ca tu suferi de mania laudei cand nu esti laudat vrei sa te bagi in seama singur, ca crezi ca daca ai luat echipa de B esti cel mai tare din parcare dar de fapt dovedesti contrariul ca nai putut prin forte proprii gasesti diferite cai. UIte ca in campionatu organizat de mn nu ai putut desi ti-ai fi dorit ff mult asta :twisted: Si in plus parca esti un copil din ala mofturos si incepe sa planga cand ii ia cineva jucaria :twisted: :twisted: :twisted:
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Kosmin wrote:Si nu numai tu aia jutat campionatu sa devina o tarditie, ca nu ai jucat tu de unu singur akolo, au fost mai multi amangeri.
da mai kosmine, nu numai eu...eram 11 sau 12...din care pe parcurs unii au renuntat de tot, altii au renuntat partial, iar cei care am ramas i-am lamurit pe astia sa se intoarca, sa continuam munca :wink: eu nu am primit niciodata mail sa ma intorc la campionat de la nimeni. eu am trimis la altii sa-si continue munca (nu numai eu am trimis daca deduci cumva asta) :wink: nu e de luat jucaria, ci este legat de putin respect, dar na ficare crede ce vrea

ps. ptr cultura ta generala numele unei echipe se schimba doar samabata si duminica inainte de inceperea campionatului. primitivus o sa dispara de duminica :wink: :twisted:
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

napoleonard wrote:
Kosmin wrote:Si nu numai tu aia jutat campionatu sa devina o tarditie, ca nu ai jucat tu de unu singur akolo, au fost mai multi amangeri.
da mai kosmine, nu numai eu...eram 11 sau 12...din care pe parcurs unii au renuntat de tot, altii au renuntat partial, iar cei care am ramas i-am lamurit pe astia sa se intoarca, sa continuam munca :wink: eu nu am primit niciodata mail sa ma intorc la campionat de la nimeni. eu am trimis la altii sa-si continue munca (nu numai eu am trimis daca deduci cumva asta) :wink: nu e de luat jucaria, ci este legat de putin respect, dar na ficare crede ce vrea

ps. ptr cultura ta generala numele unei echipe se schimba doar samabata si duminica inainte de inceperea campionatului. primitivus o sa dispara de duminica :wink: :twisted:
poti sa-ti schimbi numele de echipa in ce vrei tu, dar vad ca nu vrei sa pricepica nu mai este aceeasi echipa. daca tot vb de respecta atunci respecta si tu, atata timp cat voi fi organizatoru acestui campionat(si acest lucru pana la finalul acesei editii) orice echipa nou inscrisa va incepe din Divizia C :twisted:
Korsarul_negru
Team Board Member
Posts: 353
Joined: Thu Sep 13, 2007 3:04 pm
Contact:

Post by Korsarul_negru »

bunicutzu wrote:boggy, pune pe forum la bugs. pentru ca din punctul meu de vedere e un bug, sa nu poti invita echipe din aceeasi divizie cu tine.
Eu unul nu cred k este un bug, ci o arma impotriva celor care desi au echipe puternice, rateaza in mod intentionat retrogradarea si raman in ligi inferioare pt a face bani prin intermediul acestor cupe private. Astfel o echipa din divizia H face o cupa si invita echipe tot din H numai k acest organizator are lot de divizia F. Deci ar rezulta k exista un plafon la taxa in functie de liga, astfel chiar dk toti participantii sunt din H, plafonul pt H este de 35k. Cam asta am dedus eu din ce am citit despre aceasta regula.
Image

Semneaza petitia impotriva reactoarelor nucleare daca nu vrei sa retraiesti Cernobalul

Iti plac jocurile de browser? Arunca un ochi poate o sa iti placa si asta ;)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Kosmin wrote:respecta atunci respecta si tu, atata timp cat voi fi organizatoru acestui campionat(si acest lucru pana la finalul acesei editii)
stii kosmine, rspecta si tu un lucru. nu vorbii de editia viitoare cand tu ameninti ca asta e ultima a ta ca si organizoator. :wink: de fapt nu e prima oara cand zici ca e gata cu organizarea :twisted:
si in functie de organizatorul diviziei C :wink: ma voi inscrie (sau nu) alaturi de un nou manager (daca nu s-a anuntat, e surpriza si nu zic nimic) care vrea sa castige A-ul.
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

napoleonard wrote: stii kosmine, rspecta si tu un lucru. nu vorbii de editia viitoare cand tu ameninti ca asta e ultima a ta ca si organizoator. :wink: de fapt nu e prima oara cand zici ca e gata cu organizarea :twisted: .
de data asta este o decizie definitiva si irevocabila :wink: daca nu crezi asteapta finalul si o sa te convingi singur :wink:
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Kosmin wrote:de data asta este o decizie definitiva si irevocabila :wink: daca nu crezi asteapta finalul si o sa te convingi singur :wink:
sincer, si fara intentie de jignire, nu prea cred ce zici, am mai auzit de-astea. insa e pacat, fiindca chiar daca scrii tu airea cateodata din tastaura :twisted: , nu inseamna ca nu esti un organizator bun...cand vrei :wink:
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”