ban pe degeaba

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Locked
Italianu
Fan
Posts: 4
Joined: Fri Apr 25, 2008 2:44 pm

ban pe degeaba

Post by Italianu »

salll.......am si eu cateva intrebari.............1.Se poate lua ban daca eu pun un jucator prost la vanzare si un prost imi da o suma mare pe el? 2.daca da cum puteam eu sa evit aceasta situatie?3.daca am fost banat ce se intampla cu contul meu?se sterge?
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Post by Razvanica »

O sa iti raspund punctual si teoretic la intrebari:
1.da
2.trebuia sa anunti serifii ca ai primit o oferta prea mare
3.habar n-am, nu am fost banat niciodata (asta pentru ca nu-s din Banat probabil).
Italianu
Fan
Posts: 4
Joined: Fri Apr 25, 2008 2:44 pm

Post by Italianu »

e o prostie mah chiar nu va dati seama? cum sa fi banat daca iti ofera unu mult pe un jucator?
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Post by Razvanica »

Eu ti-am raspuns ce s-ar intampla intr-o situatie ipotetica. Ban-urile nu se dicuta pe forum, poti sa le scrii serifilor.
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Re: ban pe degeaba

Post by sergiu007 »

Italianu wrote:salll.......am si eu cateva intrebari.............1.Se poate lua ban daca eu pun un jucator prost la vanzare si un prost imi da o suma mare pe el? 2.daca da cum puteam eu sa evit aceasta situatie?3.daca am fost banat ce se intampla cu contul meu?se sterge?
1. Este si normal ca sa iei ban pentru ca pui un jucator prost pe lista de transfer :P
2. Puteai sa eviti situatia asta trimitand un mail la sheriffs@soccerproject.com si mai mult ca sigur seriful nostru dardar te rezolva daca erai curat :lol:
3. Dupa ce ai fost banat, in cazul in care nu ti se ridica banul, echipa ta (contul tau) va fi sters automat in 2 saptamani (nu stiu exact perioada)
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Am eu o intrebare pentru tine :lol: pana la urma ai acceptat oferta aia mare ?:lol::D
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
Italianu
Fan
Posts: 4
Joined: Fri Apr 25, 2008 2:44 pm

Post by Italianu »

mah....in primul rand vb frumos...........in al doilea rand oferta aceia a fost la 1 saptamana dupa ce am inceput sa jok si era din cate imi amintesc o oferta de 1mil si ceva pt un jucator de 70%calitate.....numi convine sa se trezeaca dupa 2 sezoane cand mam chinuit sa promovez si eu ca imi dau ban.........pe aia de iau cate 3mil pe jucatori primiti de la tineret nu-i mai baneaza
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Italianu wrote:pei si cu jucatori prosti ce vrei sa fac?sunt niste reguli tampite...........distrugeti jocul......verificati ip-uri si toate chestiile nu dati ban asa pt ca un prost ofera o suma mare.....mie numi convine sa pierd echipa si timpul cat am stat sa o promovez
da e foarte normal cu aceste superoferte iar chestia cu ip-urile nui relevanta din cauza ca tu poti face o echipa dupa alt IP cu acre poti supraoferta un juc de pe prima ta echipa, si vezi ca nu-i relevanta faza cu IP_urile si mi s epare foarte normala chestia asta, si adaca ii ai prea slabi concediazai sau daca nu punei cu 0 pe lista de transfer.
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Italianu wrote:mah....in primul rand vb frumos...........in al doilea rand oferta aceia a fost la 1 saptamana dupa ce am inceput sa jok si era din cate imi amintesc o oferta de 1mil si ceva pt un jucator de 70%calitate.....numi convine sa se trezeaca dupa 2 sezoane cand mam chinuit sa promovez si eu ca imi dau ban.........pe aia de iau cate 3mil pe jucatori primiti de la tineret nu-i mai baneaza
1 mil si ceva pe juc de 70% ala ii parf mah nici tia dat ban pe drept, trebuia sa anunti serifii cand ai primit-o si in primu rand nu trebuia so accepti :wink:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Post by Razvanica »

Kosmin wrote:si adaca ii ai prea slabi concediazai sau daca nu punei cu 0 pe lista de transfer.
Stai ca acum nu mai inteleg eu. Daca eu il pun cu 0 pe lista si ii pun un pretz direct de 1 milion si vine unul si da banii astia, de ce sunt eu de vina? Eu nu il apar pe italianu, si mie nu mi s-a intamplat niciodata, dar prea vad multi care se plang, pe toate forumurile, ca au fost banati aiurea. Omul are dreptate la faza aia, si mie mi se par suspecte transferurile alea cu 3-4 milioane pt jucatori care doar ce au iesit din centrul de tineret. Dar adevarul e ca asa este piatza, si eu am vandut jucatori asa... Oricum, mi se pare un criteriu de ban fff subiectiv.
Italianu
Fan
Posts: 4
Joined: Fri Apr 25, 2008 2:44 pm

Post by Italianu »

pei aia de ies de la tineret cu 19%calitate nu are nimik daca se vand cu 2-3mil dar ala am meu cu 70% nu mere.....si admini decat sa bea ban asa pe degeaba mai bn sar uita pe lista de trasferuri sa vada acolo sume mari.....si dc togmai cand am promovat ma banat? te lasa sa muncesti ca prostu si dupaia sati dea iei ban
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

SCURT SI LA OBIECT:


NU SE DISCUTA PE FORUM NICI UN FEL DE BAN !!!! :twisted:


mail la serifi
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

hai sa vdm. deci:
1. banurile nu se discuta pe forum.
2. e normal sa iei si ban pt preturi mai primite pe jucator
3. dak ai ceva de spus trimite e-mail la sheriffs@soccerproject.com
4. oricine poate lua ban pentru un prost...era sa o pateasca unu din B
5. acest topic este inchis, pentru detalii vorbeste cu unu din moderatori sau cu seriful.
Revenit :)
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”