Sa ne sustinem nationala

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Korsarul_negru
Team Board Member
Posts: 353
Joined: Thu Sep 13, 2007 3:04 pm
Contact:

Sa ne sustinem nationala

Post by Korsarul_negru »

Dupa cum stiti deja ideea echipelor nationale in SP nu mai este doar idee ci realitate (neoficial inca) iar acest proiect progreseaza pe zi ce trece, se anuntza chiar si un Campionat Mondial, iar nationala noastra este cotata printre cela mai puternice din SP, dar o nationala fara comunitate nu este o nationala ci doar o echipa oarecare din acest motiv va invit pe toti pe forumul Federatiei Internationale Soccer Project unde avem deja subforumul nostru pe care sa il populam, sa discutam, sa dezbatem, sa votam, sa urmarim meciurile nationalei, sa formam o comunitate k si pe forumul oficial, dar in primul rand sa ne sustinem echipa nationala
Forumul il gasiti pe http://spif.forumz.ro iar pentru cei care sunt interesati de intregul proiect il gasesc pe http://spwc.home.sapo.pt
Image

Semneaza petitia impotriva reactoarelor nucleare daca nu vrei sa retraiesti Cernobalul

Iti plac jocurile de browser? Arunca un ochi poate o sa iti placa si asta ;)
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Si in acelasi timp sa ne luam Coordonatori de tineret din Romania :wink:
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

am publicat lotu largit al romaniei si va astept la discutii si planuri tactice pe forum,u spif, iar in curand va incepe o liga amicala puternica :wink:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Kosmin wrote:am publicat lotu largit al romaniei si va astept la discutii si planuri tactice pe forum,u spif, iar in curand va incepe o liga amicala puternica :wink:
cand e primul meci,unde se joaca si cat coasta beletu'? :twisted: :twisted: :twisted:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

ce tampenie :twisted: :twisted: :twisted: si cat de josnici sunteti :twisted: :twisted: :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Skulder wrote:ce tampenie :twisted: :twisted: :twisted: si cat de josnici sunteti :twisted: :twisted: :twisted:
cine?unde?cand?de ce? :twisted: :twisted:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

tampenie faza cu nationalele nu-i vad rostul si josnicie faptul ca incearca sa bage pe gat un alt forum la comunitatea de soccerproject si se foloseste de lucrul acesta
Korsarul_negru
Team Board Member
Posts: 353
Joined: Thu Sep 13, 2007 3:04 pm
Contact:

Post by Korsarul_negru »

Nu ti-a bagat nimeni nimik pe gat frate, iar din cate stiu eu in acest topic nu s-a cerut nici o parere, doar s-a transmis un mesaj, dk te intereseaza bine dk nu sa fi sanatos
Image

Semneaza petitia impotriva reactoarelor nucleare daca nu vrei sa retraiesti Cernobalul

Iti plac jocurile de browser? Arunca un ochi poate o sa iti placa si asta ;)
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Skulder wrote:tampenie faza cu nationalele nu-i vad rostul si josnicie faptul ca incearca sa bage pe gat un alt forum la comunitatea de soccerproject si se foloseste de lucrul acesta
dc mah josnicie, si dc e tampenie si nu-i vezi rostu ????si nu incearca nimeni sa-ti bage pe gat nimic, daca nu vrei nu intri, si un forum separat pt nationale mi se pare cat se poate de normal
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

?mi dau cu parere pentru ca pot si vreau daca nu-ti convine bagati capul la lok in haznaua in care traiesti si numai citi ce scriu eu sau alti pe aici pe forum

in primul rand nu stiu de ce nu s-a inchis aceste topicuri cu nationalele pentru ca voi faceti reclama mascata la un site(-uri) care nu are(au) nimik OFICIAL cu soccerproject-ul si daca as fi in lokul lui sjarel i-as da in judecata pe cei care au creeat acest site pentru drepturile de copyright.

Dragi moderatori de ce permiteti asta ??
Kosmine daca era ceva pe bune se putea face o categorie la acest forum pentru echipele nationale daca tot vroai ceva separat
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

pai este un topic despre nationale si pe acest forum pe global dar a fost prea mic pt nationale si daia sa facut altu :lol:
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

pay mey nu ai inteles nimik din cea ce am zis eu cred ca trebuie sa-ti fac o schema :twisted: :twisted: :twisted:

Deci eu nu vb despre un topic ci o noua categorie cum exista de exemplu :Global SoccerProject forum (English only),Dutch / Nederlands etc Lucru usor de realizat pe astfel tip de forum si daca era oficial ceea ce faceti voi cu asha numitele echipe nationale se realiza fara probleme doar trebuia sa cereti
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Skulder wrote:pay mey nu ai inteles nimik din cea ce am zis eu cred ca trebuie sa-ti fac o schema :twisted: :twisted: :twisted:

Deci eu nu vb despre un topic ci o noua categorie cum exista de exemplu :Global SoccerProject forum (English only),Dutch / Nederlands etc Lucru usor de realizat pe astfel tip de forum si daca era oficial ceea ce faceti voi cu asha numitele echipe nationale se realiza fara probleme doar trebuia sa cereti
ba am inteles fffffff bine ce-ai vrut sa zici :P :P :P :P iar la intrebarea ta cei mai in masura sa-ti raspunda sunt ze da silva si mai nou pe sergiu007 de ce nu sa putut face asa :twisted: :twisted:
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Eu zic ca va certati degeaba: presupunand ca ala castiga bani din chestia asta... bravo lui - baiat destept. Nu mai traiti dupa mentalitatea romaneasca: sa moara capra vecinului.

In plus pun pariu ca Sjarel stie despre chestia asta si nu e exclus sa castige si el ceva dak e de castigat.

Si ultima chestie... desi chiar ma implic in SP si stau destul de mult si pe forum, nu m-am mai inscris si pe cel cu nationalele pentru ca pur si simplu nu mai am timp. Am inteles ca se strang la gramada cei mai buni jucatori romani: o sa imi iau si eu un coordonator de tineret roman si dak scoate ceva bun anunt.

Fiecare face ce vrea, asa ca nu inteleg de ce se ajunge la jigniri. O puteai spune frumos. Mai bine ramai deoparte fara sa te inscri pe site....
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Auzi la el drepturi de copyright de la creatorul site'ului :lol: :lol: :lol: :lol: mah tu nu esti pe planeta albastra si nu urmaresti tot ce se intampla daca tot te bagi unde nu'ti fierbe oala ? Nu stii mah ca chiar sjarel a fost de acord cu copierea aspectelor din site'ul lui pt a putea face chestia cu nationalele ? Si sjarel nu a facut nimic in proiectu asta decat sa zica un "yes" simplu. De restul s'au ocupat ze da silva si alti granzi din SP :)

Dar skuldere iti dau un sfat: nu te mai baga unde nu'ti fierbe oala si daca nu iti convine nu mai posta si gata :P nu ne strica noua buna dispozitie :D

@Kosmin: eu nu explic nimic domnului skulder pt ca mi'e frica, ca nu va intelege :D
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”