Nr accidentari pe sezon

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by cercel_jr »

Dupa cum am spus va anunt la 55. :lol:
Si inca nu s-a terminat sezonul ! :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Daimon »

pai tu trisezi. chinui saracii juniori. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by cercel_jr »

Pai acu sa munceasca sa creasca ... apoi vor avea timp si de stat la un ceai de menta (a se citi - la frecat menta). :lol:

Si vad ca pana acum nu s-a plans nici unul de programul acesta, poate au rezistenta buna. :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Razvanica »

Dupa ce ca am deja 5 meciuri pe zi in urmatoarele 2 saptamani, asta seara mi s-au accidentat 3 jucatori intr-un singur meci.
Harder, better, faster, stronger
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by be_best »

Eu sez asta nu am accidentati - dar s-a rupt un batranel vinerea trecuta pe 8-9 zile la caonditie 0... La cum ii creste conditia sper sa il pot folosi sapt viit.... (e titular)
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Razvanica »

Am pus un CM pe lista si la prima simulare de dupa s-a accidentat pe 10 zile :roll: Asa ca l-am scos de pe lista, si asa e agresiv si are salariu un pic mai mare decat ar trebui, daca mai era si accidentat...
Harder, better, faster, stronger
DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by DoTy »

Am inceput cu stangu ... din prima 3 accidentati toti titulari ... 1 LF 1 CF 1 CM ... ma lovit grav ... ! sper sa trec cu brio
Image
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Razvanica »

Eu unul am un debut bestial de sezon. Rezerva mea de RM a fost accidentata de 4 ori in 6 sezoane. Eh, sezonul asta parca a dat strechea in el. S-a accidentat mai intai pe vreo 2 zile, cu fitness pe la 65. Nu l-am bagat la joc decat cand a ajuns cu fitness pe la 96, dar in primul meci in care l-am bagat s-a mai accidentat inca 2 zile, de data asta cu fitness 40. Cand si-a revenit avea fitness in jur de 60, de ci nu se punea problema sa il joc, dar l-am pus sa isi antreneze stamina, la care pierduse vreo 2 puncte. La primul antrenament facut, se accidenteaza pe 4 zile, cu fitness 0 :| Asta in conditiile in care titularul a luat rosu direct saptamana trecuta si a fost suspendat 3 etape :roll:
Harder, better, faster, stronger
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by be_best »

Asta da bafta.... am impresia ca astia au marit factorul RANDOM. Cred ca in perioada asta e un fel de barbut... ce se nimereste...

Oricum crestiile astea cu randomul sper sa nu imi mai puna mult rabdarea la incercare... ideea e ca nu stiu cat mai poate fi intinsa...
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Daimon »

in doua zile 4 accidentari, titulari cu fitness 0-10. cam greu de facut performanta asa :|
davos
Team Board Member
Posts: 328
Joined: Sun Jan 13, 2008 6:15 pm
Location: Vaslui
Contact:

Accidentari

Post by davos »

Am putina experienta in SP :lol: Dar nu inteleg un lucru . De ce se accidenteaza jucatorii Cu fitneess 100 ? am jucat un amical amebele echiepe aveam agr 0 . Si el a avut un accidentat 7 zile eu 2. Nu inteleg aceste fenomen . Cand or fi obositi ii cred sa se rupa dar cand sunt odihniti :x
Fost manager : Davos
Fosta echipa : F.C. Dinamo București.

Actual
Manager : Sebi.H
Echipa : S.C. Vaslui
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Accidentari

Post by Kosmin »

davos wrote:Am putina experienta in SP :lol: Dar nu inteleg un lucru . De ce se accidenteaza jucatorii Cu fitneess 100 ? am jucat un amical amebele echiepe aveam agr 0 . Si el a avut un accidentat 7 zile eu 2. Nu inteleg aceste fenomen . Cand or fi obositi ii cred sa se rupa dar cand sunt odihniti :x
poi daca sunt accidentati rau :lol:
davos
Team Board Member
Posts: 328
Joined: Sun Jan 13, 2008 6:15 pm
Location: Vaslui
Contact:

Re: Accidentari

Post by davos »

Pai nu ma . am jucat un amical cu a 3 serie de jucatori toti fitness 100 . numai 1 mi sa rupt in meci . Spre surprinderea mea . Care e fenomenul :x
Fost manager : Davos
Fosta echipa : F.C. Dinamo București.

Actual
Manager : Sebi.H
Echipa : S.C. Vaslui
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Re: Accidentari

Post by bunicutzu »

pai unde scrie ca daca esti cu fitness-ul la 100% nu te poti accidenta? adica nu poti sa-ti rupi piciorul daca intra unu' cu talpa? conteaza cat de "fit" esti? oricine se poate accidenta oricand, doar ca cei care sunt obositi au o "sansa" mai mare.
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Nr accidentari pe sezon

Post by Razvanica »

E a treia sau a patra oara cand mi se intampla chestia asta sezonul asta: am un jucator accidentat pe 2-3 zile, cu fitness 50-60. Se termina accidentarea, dar jucatorul are fitness 85-90. Nu il bag la meci, il las sa faca 100 si, chiar si asa, se accidenteaza din nou in primul meci in care il bag. Mi s-a intamplat cu un GK, cu un RM, parca si cu un CF, acum si cu un LM. Mi se pare o tampenie, pentru ca eu am grija de el si nu il bag, il las sa isi revina, deci teoretic sunt un manager mai bun decat unul care il baga direct la joc, cu fitness 85. Dar nu am nici un avantaj din chestia asta, oricum se accidenteaza la loc... :roll:
Harder, better, faster, stronger
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”