Personalul Tehnic

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

F4m0uZzZ
Team Manager
Posts: 127
Joined: Wed Mar 17, 2010 2:04 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by F4m0uZzZ »

nu prea am avut nici eu noroc la personal..cu toate ca habar nu am ce face maseoru sau asistentu ... de restu mai inteleg dar astia 2 habar nu am la ce ajuta :?:
cipriansimi`
Coach
Posts: 44
Joined: Thu Apr 30, 2009 6:32 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by cipriansimi` »

F4m0uZzZ wrote:nu prea am avut nici eu noroc la personal..cu toate ca habar nu am ce face maseoru sau asistentu ... de restu mai inteleg dar astia 2 habar nu am la ce ajuta :?:
daca citeai regulamentul stiai :lol:
F4m0uZzZ
Team Manager
Posts: 127
Joined: Wed Mar 17, 2010 2:04 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by F4m0uZzZ »

in regulament scrie despre personal??..nu trebuia sa scrie in ghid pt incepatori??
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Personalul Tehnic

Post by cro1981 »

F4m0uZzZ wrote:in regulament scrie despre personal??..nu trebuia sa scrie in ghid pt incepatori??
Da si tu la ECHIPA / PERSONAL si iti zice acolo ce face fiecare
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
cipriansimi`
Coach
Posts: 44
Joined: Thu Apr 30, 2009 6:32 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by cipriansimi` »

cro1981 wrote:
F4m0uZzZ wrote:in regulament scrie despre personal??..nu trebuia sa scrie in ghid pt incepatori??
Da si tu la ECHIPA / PERSONAL si iti zice acolo ce face fiecare
la el in cont nu zice :) are un bug :twisted:
F4m0uZzZ
Team Manager
Posts: 127
Joined: Wed Mar 17, 2010 2:04 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by F4m0uZzZ »

pfff :lol: :lol: ...rau mai esti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cipriansimi`
Coach
Posts: 44
Joined: Thu Apr 30, 2009 6:32 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by cipriansimi` »

F4m0uZzZ wrote:pfff :lol: :lol: ...rau mai esti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
de asta e f important sa citesti regulamentul sa evitam situatii din astea :))
F4m0uZzZ
Team Manager
Posts: 127
Joined: Wed Mar 17, 2010 2:04 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by F4m0uZzZ »

da da asa e:P :lol: :lol: :mrgreen: :P
EmmY
Team Manager
Posts: 131
Joined: Fri Oct 02, 2009 12:30 pm
Location: Slatina

Re: Personalul Tehnic

Post by EmmY »

Se termina contractele la personal ... ce ma sfatuiti sa fac , sa angajez altii si sa-i duc la curs sau sa ii pastrez pe cei deja plafonati :?:
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Personalul Tehnic

Post by mate1976 »

EmmY wrote:Se termina contractele la personal ... ce ma sfatuiti sa fac , sa angajez altii si sa-i duc la curs sau sa ii pastrez pe cei deja plafonati :?:
vezi ce salariu iti cer pe saptamana, dar eu zic sa-i pastrezi, daca angajezi altii o sa te coste foarte mult cursurile. personalul tehnic nu va fi niciodata plafonat - este foarte bine ca sunt 100%.
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Personalul Tehnic

Post by Kosmin »

poi ii ia pe toti la 100 si nu pierde nimic :mrgreen: eu ii tin un singur mandat dupa ce lee xpira iau altii tot la 100 :twisted:
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Personalul Tehnic

Post by calin_g »

Kosmin wrote:eu ii tin un singur mandat dupa ce lee xpira iau altii tot la 100 :twisted:
hmm.. eu am acelasi ingrijitor de cand am inceput sa joc, din sezonul 19 :mrgreen: vreau sa-l tin pana se retrage.. cand l-am luat avea 37 de ani, imi pare rau ca nu am luat unul de 35 ca sa-l fi tinut maximul de ani posibil pentru un membru al personalului :roll:
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
pancu_villa
Team President
Posts: 788
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:46 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by pancu_villa »

ceau
doresc sa concediez tot personalul tehnic deoarece mam plictisit de nationalitatea lor si ii am de ceva timp....dak doreste cineva un anumit post din personalul tehnic poate sa imi dea mesaj aici sau in jok.....tin sa anunt k toti sunt antrenati la 100% si am fost multumit de ei pana in prezent dar vreau sa schimb numele personalului pt k pe astea ii cheama pe toti Cisse si sunt din Senegal si vreau alti din Peru.....in caz k doriti sau dak aveti si voi vrun moft asa cum am avut eu sa am tot personalul cu acelas nume ma puteti contacta....ii voi concedia diseara pe la ora 20...chiar dak o sa ma coste cam 1M sa ii concediez pe toti...iar Coordonator de tineret mi-a adus 22 de jucatori dintre care 18 au ramas in lot si 4 au fost rateuri eu zik k a fost destul de bine
vand jucatori:::
echipa Valencia Club.....
WolFsBurG96
Team Board Member
Posts: 383
Joined: Fri Aug 07, 2009 12:34 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by WolFsBurG96 »

eu ii tin pana se termina contractul , daca nu sunt prea multumit , iau altul , daca nu , prelungesc
pancu_villa
Team President
Posts: 788
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:46 pm

Re: Personalul Tehnic

Post by pancu_villa »

poi si care e faza???am zis eu k nu sunt multumit de ei????am zis doar k vreau sai schimb pentru ca am gasit altii in Peru....e doar un moft de al meu de ai avea pe toti cu acelas nume si din aceeasi tara....la fel ca si pe astea pe care ii concediez....
vand jucatori:::
echipa Valencia Club.....
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”