Welcome Razvanica

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

pay sa ma baneze ca oricum nu rezolva nimik :) cred ca-s userul care are cele mai multe banari la activ ,am fost banat pana si din proprie initiativa :)

edit Razvanica: am sters partea vulgara si cea scabroasa a mesajului. M-as bucura daca pe viitor ai reusi sa iti comunici sentimentele fara a ma obliga sa editez mesajele.
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Razvanica »

Nu o sa inchid topicul asta, pentru ca mi se pare normal ca si persoanele care nu sunt de acord cu numirea mea ca moderator sa se poata exprima. E adevarat ca Thor si unicool au inceput din nou clasicile lor discutii off-topic dar macar le poarta intr-un topic care nu are legatura directa cu SP...

Skulder, ce pot sa iti zic, imi pare rau ca te dezamagesc. Ca titlu de informatie, in cele 3 zile de cand sunt moderator am facut urmatoarele :

- am mutat topicul "Rosii neacordate" din "Erori" in "Discutii" (nu l-am lipit la alt topic pentru ca avea deja 5-6 replyuri, plus ca aparent s-a schimbat ceva in chestia asta cu cartonasele rosii si mi se pare ok sa existe un topic pe acest subiect)
- am lipit topicul "Cum sa fac sa imi creasca mai rapid omogenitatea echipei?" la FAQ
- am lipit topicul "Selectia si asezarea in teren" la "Ghidul incepatorului"

Restul threadurilor au fost create inainte sa fiu eu moderator. Unul din obiectivele mele este sa triez si aceste topicuri dar pentru moment am acces internet doar la lucru. Pot sa te asigur ca in "3-5 saptamani" o sa incep sa fac si treaba asta. Mi-ar placea ca data viitoare cand ai de facut reprosuri sa urmaresti un pic mai atent forumul sau sa dai un PM inainte.
Harder, better, faster, stronger
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by kennyanu »

Skulder wrote: mosteneste incompetenta lui kenny :) si se complezeaza in prostie cu bunicutzu alt incompetent pentru aceasta functie

skulder....de cand te stiu eu p forum...esti vesnic nemultumit. :wink:


iar thor...dak prin absurd te propunea cineva moderator.....nu m-as mai fi retras...chiar dak intram o data la 2sapt pe echipa.
Revenit :)
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

@kenny si voi ramane la fel :wink:
@razvanica vezi sa nu te obosesti prea mult :twisted: :twisted: ,eu zic ca in trei zile chiar ai facut prea mult :P lui kenny si lui bunica i-ar lua 4 luni sa faca asta :P.

Ai inceput si tu ca ceilalti ca nu ai timp pay frate daca nu ai timp de ce te-ai facut moderator ??

p.s. sa-mi zici si mie cand sunt alea 3 ore ale tale cand intri ca sa stiu cand pot sa-mi fac de cap pe forum :) :evil: :evil:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Skulder wrote:cred ca-s userul care are cele mai multe banari la activ ,am fost banat pana si din proprie initiativa :)
asta pentru ca esti unul dintre cei mai ...... useri de pe forum....in afara de a injura,a te lua de incepatori si a face pe grozavul pe aici eu nu am vazut nimic la tine......la thor e de inteles pentru ca el e un baiat grozav din nastere,dar tu ai putea fi altfel numai ca nu vrei.
E adevarat ca Thor si unicool au inceput din nou clasicile lor discutii off-topic dar macar le poarta intr-un topic care nu are legatura directa cu SP...

si mai e adevarat ca m-am abtinut prea mult timp ca sa vorbesc de aceasta persoana care isi spune thor.la rugamintea lui bunicutzu si a lui kenny l-am lasat in pace data trecuta,dar nu mai trec cu vederea si o sa am grija de el pana cand ma las de SP.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

unicool wrote:..la thor e de inteles pentru ca el e un baiat grozav din nastere,dar tu ai putea fi altfel numai ca nu vrei.


Ai dreptate aici :wink: ,cu restul afirmatilor sunt acord in proportie de 70 % :) deorece au fost unele perioade de-a lungul timpului in care am fost baiat de treaba ,dar nu au tinut mult :) pentru ca si cum ai zis tu nu vreau :twisted: :twisted:,deorece nu am nici un motiv sa fac asta :wink:
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Welcome Razvanica

Post by cercel_jr »

Skulder wrote:
unicool wrote:..la thor e de inteles pentru ca el e un baiat grozav din nastere,dar tu ai putea fi altfel numai ca nu vrei.


Ai dreptate aici :wink: ,cu restul afirmatilor sunt acord in proportie de 70 % :) deorece au fost unele perioade de-a lungul timpului in care am fost baiat de treaba ,dar nu au tinut mult :) pentru ca si cum ai zis tu nu vreau :twisted: :twisted:,deorece nu am nici un motiv sa fac asta :wink:
In schimb ai toate motivele sa NU fii baiat de treaba. :mrgreen: :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Craziest_1978 »

s-au incins baietii !!! :D A, era sa uit, felicitari Razbanica, numai tu stii saracu de tine, cat te-ai zbatut sa primesti si tu un rol in aceasta telenovela SP. :D Eu n-am avut si n-am nimic cu nimeni (doar cu vecina de deasupra, iar m-a inundat javra draqului) , dar frate, tie iti place cum arat forumul asta al nostru !? Fiecare scrie 3 cuvinte si s-a umplut monitoru, p.s-uri de prost gust si idei de viata care le debiteaza unii, stand pe wc sau scobindu-se in nas ! Hai sa ne maturizam putin, iar pe tine sa te punem oleaca la lucru. Modifica tot formatul, introdu un chat activ, pe pagina forumului sa apara un meniu, pe stanga sau pe dreapta, mesajele sa aibe o rezolutie mai mica, cu posibilitate de zoom (pentru cei cu dioptrie +- 0.25). Si multe altele.Sunt sigur ca si ceilalti au ceva de spus, asa ca deschide te rog un topic nou, in care fiecare sa-si puna exclusiv parerile despre asta, iar noi, iti dam ragaz pana de craciun sa ne faci o surpriza frumoasa. Altfel, stiu cativa care de abia asteapta sa te parasca lu ala din belgia ! :D Mult succes Razbanele !
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

wea si-a facut simtita prezenta pe aici unul dintre cei mai retardati useri care i-am vazut pe aici si bineinteles ca nu s-a lasat nici de data asta si ne-a mai aratat ca poate fi si mai retardat decat il credeam :twisted:
@Craziest_1978 man ori faci prea bine pe prostul sau chiar nu te duce bibilica delok,inclin spere a doua varianta :)
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Kosmin »

draga craziest ce zici tu tre sa-i spui lu sjarel, el este un simplu moderator, care poate sterge, modifica mesaje, pastreaza decenta in sectiunea romaneasca (fiecare intelege ce vrea pris asta :twisted: ) poate sa dea un anumit statut unor topicuri, poate vedea ip-urile(dar tot degeaba :mrgreen: ) si cam asta ii munca de moderator, daca gresesc sa fiu corectat :twisted: dar pana a modifica formatul forumului dpecial pt tine e deja prea mult pt un moderator.

ps: formatul actual mi se pare destul de fain, deabia am asteptat versiunea phhpbb 3 :mrgreen:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Re: Welcome Razvanica

Post by bunicutzu »

Craziest, pentru ceea ce iti doresti tu este necesar sa deschizi un topic in sectiunea Requested / Upcoming features a forumului general. nu sta in puterea moderatorilor sa faca ce iti doresti tu din acest forum.
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Kosmin wrote: deja prea mult pt un moderator.
si mai poate sa se umfle in pene ca e moderator si sa editeze mesajele inlocuind cuvintele userilor cu ce ii debiteaza lui neuronii.poate sa isi arate "muschii" cu mine ca acum nu mai e un oarecare ci e moderator si cum pupincurismul e la moda........intelegeti ce vreti.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Kosmin »

unicool wrote:
Kosmin wrote: deja prea mult pt un moderator.
si mai poate sa se umfle in pene ca e moderator si sa editeze mesajele inlocuind cuvintele userilor cu ce ii debiteaza lui neuronii.poate sa isi arate "muschii" cu mine ca acum nu mai e un oarecare ci e moderator si cum pupincurismul e la moda........intelegeti ce vreti.
asa faceai si tu cand ai fost moderator :?: :?: :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Kosmin wrote:
unicool wrote:
Kosmin wrote: deja prea mult pt un moderator.
si mai poate sa se umfle in pene ca e moderator si sa editeze mesajele inlocuind cuvintele userilor cu ce ii debiteaza lui neuronii.poate sa isi arate "muschii" cu mine ca acum nu mai e un oarecare ci e moderator si cum pupincurismul e la moda........intelegeti ce vreti.
asa faceai si tu cand ai fost moderator :?: :?: :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
nu am inlocuit niciodata cuvintele unui user cu ce credeam eu de cuviinta......si daca eram pupincurist eram si acum moderator si poate si mai mult,dar fiindca mi-am sustinut punctele de vedere am fost contestat.....nu vreau sa intru in detalii pentru ca nu se poate vedea ce am postat eu pe forumul moderatorilor si nici nu stiu daca mai exista topicurile respective.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Good Thor »

Va multumesc mult pentru antipatiile voastre pe care le aveti pentru mine ... ma faceti sa fiu important :mrgreen:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”