Welcome Razvanica

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Kosmin »

Good Thor wrote:Nu am cuvinte :shock:
de ce mah :mrgreen: ca ai fost surprins placut :D sau neplacut :roll: :roll: :roll:
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Black_eagle »

chiar ca esti cam ambiguu :?
Image
Image
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Good Thor »

Asa imi place sa fiu ... ambiguu ... si fiind un specimen rar sunt bun de studiat :lol:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Good Thor wrote:Asa imi place sa fiu ... ambiguu ... si fiind un specimen rar sunt bun de studiat :lol:
asa e...e foarte ciudat cum poti sa traiesti....stiam si am invatat la anatomie ca toate functiile corpului sunt controlate de creier care trimite "comenzi" tuturor partilor corpului cu ajutorul sistemului nervos prin impulsuri.......la tine e extraordinar faptul ca reusesti sa tastezi....sa traiesti....e foarte curios cine transmite acele impulsuri nervoase si prin ce sistem se propaga ele in corp din moment ce creier si sistem nervos nu ai.....esti o curiozitate a naturii si trebuie sa fii studiat si protejat,dar pentru asta trebuie sa fii inchis intr-o cusca de laborator.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Good Thor »

Draga gaina ... esti numai buna pentru ciorba :lol: :lol: :lol:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Black_eagle »

Am vazut pe undeva o vorba."Arguing on the Internet is like participating at Special Olimpics.Even if you win ,you're still retarded"
Image
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Kosmin »

unde scrie good thor asta apare si off-topicu en-gros si en-detail :twisted: :twisted: :twisted:
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Welcome Razvanica

Post by dardar_3 »

Good Thor wrote:Nu am cuvinte :shock:
Sa nu iti inghiti limba Thor... bag-o pe-aia de la voi din galerie... Thenkiu Boro... pardon... Thenkiu Sjarel... :mrgreen:


Scrie si tu mai mult pe global... Din moment ce Estonia are sub-forum, poate inveti pe parcurs limba... :D


unicool... ai uitat sa scrii fraza ceea cu prohibitia speciilor care cuceresc Universu. IQ-ul ti-l poti demonstra in alta parte. ;)
Diavolo
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

dardar_3 wrote:
Good Thor wrote:Nu am cuvinte :shock:
IQ-ul ti-l poti demonstra in alta parte. ;)
nu am de demonstrat nimanui nimic......cu atat mai putin tie.....daca ceva te deranjeaza in ceea ce postez eu pe forum,ai si optiunea de a nu citi ce scriu eu.hai ca n-am chef de polemici la ora asta.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Good Thor »

dardar_3 wrote: Sa nu iti inghiti limba Thor... bag-o pe-aia de la voi din galerie... Thenkiu Boro... pardon... Thenkiu Sjarel... :mrgreen:


Scrie si tu mai mult pe global... Din moment ce Estonia are sub-forum, poate inveti pe parcurs limba... :D
Nu imi inghit limba stai linistit ... iar de mesajul din galerie nu are nici o legatura cu acest subiect.

De ce imi zici sa scriu mai mult pe global ? ... si ce treaba am eu cu Estonia ? ... iar nu are nici o legatura cu acest subiect.

Eu iti spun scurt ... vezi de treaba ta si nu te mai baga in seama la mine. :shock:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

Good Thor wrote: Nu imi inghit limba stai linistit ... iar de mesajul din galerie nu are nici o legatura cu acest subiect.

De ce imi zici sa scriu mai mult pe global ? ... si ce treaba am eu cu Estonia ? ... iar nu are nici o legatura cu acest subiect.

Eu iti spun scurt ... vezi de treaba ta si nu te mai baga in seama la mine. :shock:
Mey domnul "nu are nici o legatura cu subiectul' dar ce ai postat tu mai sus avea legatura cu subiectul??
Good Thor wrote:Asa imi place sa fiu ... ambiguu ... si fiind un specimen rar sunt bun de studiat :lol:
Good Thor wrote:Nu am cuvinte :shock:
Good Thor wrote:Draga gaina ... esti numai buna pentru ciorba :lol: :lol: :lol:

p.s. Razvanica si tu dormi in ghete ca bunica ca nu s-a vazut nici o schimbare decand esti moderator
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Welcome Razvanica

Post by dardar_3 »

unicool:
nu iti cere nimeni pe forum sa demonstrezi ca "esti superior" d.p.d.v intelectual decat un alt user. Fiecare scrie ce il taie capu insa in limitele bunului simt. Probabil daca era un forum cu tenta filosofica aveam alte pretentii.



thor:
Din mazgaleala ta pe care ai scris-o referitoare la alegerea moderatorului pari uimit ca nu esti tu cel ales. Am ales Estonia pentru ca se scrie foarte putin acolo si ai putea iesi in evidenta repede :D



skulder: vad ca nu prea te suporti nici pe tine insutzi, deci nu prea am pretentii sa iti placa vreun user de pe forum.
In ce vrei tu sa se schimbe forumul? Vrei gagici dezbracate si subiecte cu tenta erotica? :D Razvanica e un user serios dupa parerea mea. ;)


Topicul asta ar trebui inchis pentru ca s-a ajuns prea departe. :|
Diavolo
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

dardar_3 man :shock: ai dat ceea mai buna idee de reorganizare a forumului :)) si ar trebui si schimbat denumierea forumului in material de laba :P


Vb serios in ceea cel priveste pe razvanica nu am zis ca nu e serios chiar si eu cand am facut un protest acuma vreo cateva luni l-am propus pe el moderator,doar ca mi se pare ca vrea sa dovedeasca ca mi-am pus increderea in el degeaba deci nu vreau de la el sa faca o transformarea peste noapte a forumului ,doar ca atunci cand apar astfel de discutii care nu au nici o legatura cu topicul sa-si faca treaba nu sa lase lumea sa persevereze in off-topic ,el nu trebuie sa-si faca simtita prezenta cum a facut-o pana acuma numai prin postari si prin munca depusa pentru ingrijirea forumului de astfel de discutii si alte subiecte postate aiurea cum ar fi :" rosii neacordate" " prelungire contract" s.a. l pentru topicuri de genul acesta exista " !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!" si ar fi trebuit inchise din start sau alipite la cel cu intrebari si ar mai fi si alte chestii marunte dar nu ar trebui sa-i zic eu cum sa-si faca munca ,ca daca a ajuns sa fie moderator ar trebui sa fie competent pentru treaba asta ,sau cine stie poate mosteneste incompetenta lui kenny :) si se complezeaza in prostie cu bunicutzu alt incompetent pentru aceasta functie
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Welcome Razvanica

Post by dardar_3 »

In primul rand tu ar trebui sa iti revizuiesti comportamentul. Nu ai niciun drept sa il jignesti nici pe kenny, nici pe bunicutzu. Daca ar fi sa iau ultimele 3-4 postari ale tale, ai fi banat. Sper ca stii asta nu?

Forumul SP e o sursa de cunoastere a jocului si 90% dintre cei care au echipe nu frecventeaza forumul. Moderatorii nu sunt obligati sa stea 24 din 24 online.
Diavolo
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Welcome Razvanica

Post by cercel_jr »

thor:
Din mazgaleala ta pe care ai scris-o referitoare la alegerea moderatorului pari uimit ca nu esti tu cel ales.
Exact la asta ma gandeam si eu. :lol: Marele pupincurist nu a ajuns la finalizare. :lol: :lol: :lol:
Nici nu stiu cum ar putea sa debileze el ca ar fi bun de moderator. :lol: :lol: :lol: E greu ce sa-i faci. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”