Welcome Razvanica

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: Welcome Razvanica

Post by cristalqw »

Am o singura apasare :evil: : daca mintile (hiper)active ale lui skulder, unicool, dardar_3 si Good Thor, ar lasa doar 1 ora polemicile la o parte si ar lucra impreuna ar gasi cu usurinta noi hinturi in SP prin care impreuna sa facem mai multe in acest proiect. (slovacii ne-au luat-o iar inainte, pierdem 2 echipe din A, etc...). Dupa care ne putem intoarce la off-topicuri :P
Succese :!:
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Good Thor »

Stai linistit ... nu am nevoie de cineva pentru a face hint-uri ... succes si tie :wink:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

@cristalqw mai bine sa faci ceva distructiv decat constructiv ,ai alta satisfactie :) sa curga polemiciile :twisted:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Razvanica »

unicool wrote:si mai poate sa se umfle in pene ca e moderator si sa editeze mesajele inlocuind cuvintele userilor cu ce ii debiteaza lui neuronii.poate sa isi arate "muschii" cu mine ca acum nu mai e un oarecare ci e moderator si cum pupincurismul e la moda........intelegeti ce vreti.
Cred ca ar trebui sa iti citesti semnatura mai des.
Harder, better, faster, stronger
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

mey razvanica stie unicool ce stie , cand era el moderator mai facea din astea mai ales la unele mesaje ale mele de iubire la adresa lui :D
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Razvanica wrote:Cred ca ar trebui sa iti citesti semnatura mai des.
semnatura mea este pentru tine si nu numai.ar trebui sa citesti bine forumul moderatorilor daca mai este tot pe acolo si nu au sters baietii topicurile respective.e unul despre serifi si mai erau vreo 2.poate iti vei face o vaga impresie despre ce am facut eu ca moderator si ce fel de om sunt......desi nu am mari pretentii de la tine avand in vedere modul in care ti-ai inceput "cariera" de moderator.asta sa nu iti mai spun ca eu am fost singurul moderator care a cerut ca odata cu functia sa nu mai fie dat SPFA gratuit acelora pentru a nu mai exista moderatori de genul ka$mir care tinea cu dintii de postul ala pentru SPFA.....cand i-a fost luat a renuntat intr-o luna la SP.
mey razvanica stie unicool ce stie , cand era el moderator mai facea din astea mai ales la unele mesaje ale mele de iubire la adresa lui
nu imi amintesc sa fi avut parte de mesaje de iubire din partea ta....stiu ca ai fost banat la cererea mea,dar nu mai retin de ce....a.....si daca imi amintesc eu bine nu ti-am inlocuit cuvintele postate de tine cu altele ci cu ****.este o mare diferenta.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Welcome Razvanica

Post by dardar_3 »

cristalqw wrote:Am o singura apasare :evil: : daca mintile (hiper)active ale lui skulder, unicool, dardar_3 si Good Thor, ar lasa doar 1 ora polemicile la o parte si ar lucra impreuna ar gasi cu usurinta noi hinturi in SP prin care impreuna sa facem mai multe in acest proiect. (slovacii ne-au luat-o iar inainte, pierdem 2 echipe din A, etc...). Dupa care ne putem intoarce la off-topicuri :P
Succese :!:

Ce ai vrea mestere... sa ii banez pe toti din diviziile unde sunt romani? :) Fiecare are managmentul lui si stie mai bine ce vrea de la sezonul respectiv. Daca tu crezi ca 3-4 manageri se vor ocupa de toate echipele de romani sa ajunga cat mai sus te inseli amarnic.

Poti citi amanunte despre joc aici:
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... &start=360
Diavolo
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by Kosmin »

dardar_3 wrote: sa ii banez pe toti din diviziile unde sunt romani? :)
n-ar fi o idee rea :twisted: :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Kosmin wrote:
dardar_3 wrote: sa ii banez pe toti din diviziile unde sunt romani? :)
n-ar fi o idee rea :twisted: :twisted:

si cel mai tragic ar fi ca o sa fie multi care vor pierde promovarea chiar si in conditiile astea.

P.S.:unicool stie destule despre SP si ce nu stie incearca singur sa desluseasca....dar asta nu inseamna ca vinde ponturile adversarilor.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

unicool man sa-ti ei cateva pastile de lecitina :) ,in primul rand nu mi-ai inlocuit niciodata cuvinetele cu xxxx ca pe vremea aceea trebuia sa-mi inlocuiesti tot continutul mesajeor, care erau in mare parte adresate tzie :) si din cate imi amintesc eu au fost doua sau trei mesaje in care anuminte cuvinte au fost adaugate -inlocuite , posibil sa ma insel desi nu e asha ,dar oricum numai conteaza ca nu stam acuma sa dezgropam mortii :)

p.s. oare de ce ai ignore si acuma pe lista mea de ymes de si nu am avut nici o cearta cum zici tu :?: :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Skulder wrote:unicool man sa-ti ei cateva pastile de lecitina :) ,in primul rand nu mi-ai inlocuit niciodata cuvinetele cu xxxx ca pe vremea aceea trebuia sa-mi inlocuiesti tot continutul mesajeor, care erau in mare parte adresate tzie :) si din cate imi amintesc eu au fost doua sau trei mesaje in care anuminte cuvinte au fost adaugate -inlocuite , posibil sa ma insel desi nu e asha ,dar oricum numai conteaza ca nu stam acuma sa dezgropam mortii :)

p.s. oare de ce ai ignore si acuma pe lista mea de ymes de si nu am avut nici o cearta cum zici tu :?: :)

le-o fi sters kennyanu,dar eu sigur nu....si daca tii minte am lasat si un topic despre mine pe forum desi kennyanu a vrut sa il stergem si l-am rugat sa il lase acolo si sa discutati deschis....injuratori am primit pe privat de la mai multi idioti,dar nu am stat sa raspund sau sa citesc.la mine ai ignore sigur.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

unicool wrote: le-o fi sters kennyanu,dar eu sigur nu....si daca tii minte am lasat si un topic despre mine pe forum desi kennyanu a vrut sa il stergem si l-am rugat sa il lase acolo si sa discutati deschis....injuratori am primit pe privat de la mai multi idioti,dar nu am stat sa raspund sau sa citesc.la mine ai ignore sigur.
mey ce scrii tu in mesajul asta nu prea are nici o legatura cu ceea ce am scris eu ,ca nu era vb de thread-ul acela de care vb tu ,probleme noastre au fost inanite de acel thread,eu in perioada aceea din cate imi amintesc aveam ban pe userul principal sau eram intr-o perioada in care numai intram pe forum ,ca parca am postat dupa un tip ca ma bucur ca am scapat de un om de nimik ca tine din pozitia de moderator.

p.s. sa stii ca esti printre singuri trei sau patru idioti care au ignore pe lista mea de ymes ,ca nu aveai curaj sa scrii aici si te refulai pe ymes :)


Si cu astea fiind spuse eu am terminat cu tine ca oricum esti prea distrus si nu recunosti mai nimik si tu te crezi superior tuturor cand de fapt esti un jeg

Toate cele bune :twisted: :twisted:
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Welcome Razvanica

Post by dardar_3 »

Parca ati fi Sculder si Mully incercand sa descoperiti extraterestrii.

Bagati pe Spam Land acolo cat vreti. Topicul asta trebuie inchis ca nu are nicio legatura cu Razvanica toate aberatiile astea. ;)


Chiar credeti ca ne intereseaza pe cine aveti voi in lista voastra de ignore? :) Eu cred ca nu.
Diavolo
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Welcome Razvanica

Post by Skulder »

mey daca nu te intereseaza despre ce vb noi ,de ce mai citesti si te bagi in seama aiurea ??? :twisted: :twisted:

p.s. in legatura cu inchiderea threadului ai perfecta dreptate ,dar dragi nostri moderatori le trebuie cam mult pana sa inchida un thread parca ar plati ceva atunci cand inchid un thread :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Welcome Razvanica

Post by unicool »

Skulder wrote: Si cu astea fiind spuse eu am terminat cu tine
mai ***...pe forum nu ti-am raspuns pentru ca nu meriti si nu am discutat cu tine pe mess....o sa ma uit prin arhiva sa vad daca mai am ceva de la tine sa iti trimit sa vezi ca esti mai *** decat thor.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”