Cele mai bune echipe romanesti

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by bunicutzu »

si eu am fost pe locul 1 :) de 2 ori inca :) adica in 2 sezoane diferite. In primul am fost primele 2 zile ca aveam echipa cu cel mai mic GR din A :mrgreen: iar mai apoi dupa cateva etape, 3-4. dar dupa 8 etape nu am fost niciodata, asa ca felicitari.
si raman la parerea mea, ca rezultatele vorbesc despre o echipa, nu statisticile. si din punct de vedere al rezultatelor, eu sunt abia a 2-a echipa romaneasca din SP la momentul actual.
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Daimon »

care e cea mai veche echipa care inca activeaza ? eu l-am gasit pe Allright cu allright Fondat 22 Aug 2004
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Craziest_1978 »

wow, oare de unde o fi aflat de joc pe atunci !? :P eu am aflat din gsp.ro, cineva postase acolo la forumul unui subiect si curiozitatea m-a impins, asa ca am dat click si iata-ma ! :lol: De atunci din cand in cand mai fac si eu reclama pe acolo si chiar vreau sa zic ca am adus 6 manageri in acest joc, din care a ramas numai unu, insa niciodata nu am facut invitatiile ca la carte , in asa fel incat sa beneficiez de SPFA. Singurul prieten care mi-a ramas vrea sa se retraga , nici nu stiti ce lupta duc cu el zilnic, incercand sa-l conving sa nu faca asta. :roll: S-a plafonat in F, de 3 sezoane si crede ca nu v-a mai promova niciodata, lucrul asta facandu-l sa-si piarda interesul pt joc si implicit sa renunte. Singurul lucru ce-l mai tine in joc, sunt meciurile amicale dintre noi, care se contabilizeaza in ziua de duminica, invinsul in cele mai multe partide de pe parcursul saptamanii, urmand sa plateasca consumatia noua si nevestelor noastre la o cafenea din oras.
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by dardar_3 »

Cred ca vorbesti de tanizlk. Pe el l-ai adus tu? :D Ca are data inscrierii mai devreme decat tine.

Pe Magaru Vesel cand l-ai adus in joc? :mrgreen:
Diavolo
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Craziest_1978 »

dardar_3 wrote:Cred ca vorbesti de tanizlk. Pe el l-ai adus tu? :D Ca are data inscrierii mai devreme decat tine.

Pe Magaru Vesel cand l-ai adus in joc? :mrgreen:
Am mai avut o echipa, pe care mi-ai banat-o chiar tu, insa nu m-am suparat pe tine si mi-am dat seama ca ai facut un lucru bun. Rivalitatea dintre mine si prietenul meu, atinse-se cote alarmante, mai ales ca el e stelist, iar eu dinamovist, :lol: ne sicanam mereu, eu fiind mai vechi ca el pe atunci simteam nevoia de a fi cu un pas in fata lui :lol: , iar chestia asta, m-a impins spre chestii prostesti, numai incercand sa-i arat ca sunt mai bun ca el. Asta, am platit, am luat-o de la capat... , cert este ca am invatat si am reusit sa-l depasesc pe bunul meu prieten in cele din urma. :P Am inceput acest joc in decembrie 2006, am hibernat in H vreo 5 sezoane cu prima echipa, deoarece jucam managerleague pe atunci.
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Kosmin »

app de invitat eu am invitat 89 dintre care 23 au fost validati iar vreo 5 mai sunt in joc si prin care am beneficiat de reo 8 luni spfa gratuit, si au fost din toate tarile de la romania la cehia si slovacia pan la congo :lol: :lol: si cu nici unu nam schimbat nici o vorba :lol: :lol:
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by be_best »

Pai si de unde ai luat adresle lor de mail?
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Kosmin »

be_best wrote:Pai si de unde ai luat adresle lor de mail?

am zis eu ceva de adresa de mail :roll: mi-am pus linku pe diferite forumuri de managere on-line :mrgreen:
Alcool
Assistant Manager
Posts: 94
Joined: Fri Mar 07, 2008 5:39 am

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by Alcool »

Juvenardus FC cea mai buna echipa / in forma la ora actuala
are cel mai bun manager
FELICITARI!
markkincses
Team Manager
Posts: 170
Joined: Thu Dec 18, 2008 9:07 pm

Re: Cele mai bune echipe romanesti

Post by markkincses »

aveti grija ca vin. imediat ajung si eu in top 10 la romani.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”