Ce va deranjeaza la soccerproject?

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by mate1976 »

1. La sfarsit de sezon, daca ai terminat de la locul 3 in jos iti spune ca ai avut un sezon mediocru. Aceasta fraza ar trebui sa fie numai pentru cei care retrogradeaza.
2. Cand primesti un junior, suna cam asa - jucatorul xxx a fost promovat din echipa de tineret si a devenit jucator profesionist de fotbal la. Shimbati si aceasta fraza ca suna urat.
3. Banii pentru primele 5 locuri ar trebui sa-i dea la incheierea sezonului nu la inceputul sezonului viitor.
4. Panourile publicitare sunt de la 20 zile in sus si cu o valoare de te doare capul, cand prinzi un panou de 8 zile, zici saruma-na.
5. Salariile jucatorilor si ale stafului tehnic au crescut, noua managerilor cand ne cresc veniturile, cei care administreaza acest joc ar trebui sa se gandeasca si la noi. Concluzia - "faliment".
6. Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu aceste randuri.
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by Kosmin »

referitor la pctul 3, poi atunci ti-i si da cand se incheie sez :mrgreen: in caz ca nu stii un sez se incheie in ziua 63 la simularea de la 22:00 CET si nu atunci cand termini tu de jucat toate meciurile din liga :mrgreen:
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by mate1976 »

Kosmin wrote:referitor la pctul 3, poi atunci ti-i si da cand se incheie sez :mrgreen: in caz ca nu stii un sez se incheie in ziua 63 la simularea de la 22:00 CET si nu atunci cand termini tu de jucat toate meciurile din liga :mrgreen:
Ce mandru esti ca mi-ai dat peste nas. Mai greseste omul.
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by Kosmin »

mate1976 wrote:
Kosmin wrote:referitor la pctul 3, poi atunci ti-i si da cand se incheie sez :mrgreen: in caz ca nu stii un sez se incheie in ziua 63 la simularea de la 22:00 CET si nu atunci cand termini tu de jucat toate meciurile din liga :mrgreen:
Ce mandru esti ca mi-ai dat peste nas. Mai greseste omul.
deloc :P eu doar ti-am zis unde gresesti nici vb de mandreala :twisted:

la pctul 1, ar fi mai bn astfel :
loc 3-5 - sez acceptabil
loc 6-10 - sez mediocru
loc 11- 16 - sez dezastruos
la pctul 2 nu vad nici o anomalie
la pctul 3 ti-am raspuns :mrgreen:
la pctul 4: e criza inflatie chestii de genu asta :mrgreen:
la pctul 5: ca sa nu intri in faliment tere sa-ti faci o strategie bn pusa la punct :lol:
la pctul 6 nu ai deranjat cu nimic doar suntem o tara democratica :mrgreen:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by Razvanica »

mate1976 wrote:1. La sfarsit de sezon, daca ai terminat de la locul 3 in jos iti spune ca ai avut un sezon mediocru. Aceasta fraza ar trebui sa fie numai pentru cei care retrogradeaza.
2. Cand primesti un junior, suna cam asa - jucatorul xxx a fost promovat din echipa de tineret si a devenit jucator profesionist de fotbal la. Shimbati si aceasta fraza ca suna urat.
3. Banii pentru primele 5 locuri ar trebui sa-i dea la incheierea sezonului nu la inceputul sezonului viitor.
4. Panourile publicitare sunt de la 20 zile in sus si cu o valoare de te doare capul, cand prinzi un panou de 8 zile, zici saruma-na.
5. Salariile jucatorilor si ale stafului tehnic au crescut, noua managerilor cand ne cresc veniturile, cei care administreaza acest joc ar trebui sa se gandeasca si la noi. Concluzia - "faliment".
6. Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu aceste randuri.
1. Daca atunci cand retrogradezi e un sezon mediocru, un sezon slab cand e?
2. De ce suna urat? Cu ce ar trebui schimbata?
3. E o discutie de genul asta si pe global. Eu unul nu sunt de acord cu ideea, consider ca ar creste prea mult numarul de transferuri in perioada asta. Si asa sunt destui care se plictisesc ca nu au meciuri si fac transferuri acum. Daca vrei neaparat sa investesti banii pe care o sa ii primesti peste o saptamana, poti sa faci fara nici o problema un imprumut.
4. Alea ar trebui scoase oricum. Sunt o idiotenie.
5. Salariile au crescut tocmai pentru ca erau prea multi bani in joc.
6. E democratie.
Harder, better, faster, stronger
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by cro1981 »

mate1976 wrote: 5. Salariile jucatorilor si ale stafului tehnic au crescut, noua managerilor cand ne cresc veniturile, cei care administreaza acest joc ar trebui sa se gandeasca si la noi. Concluzia - "faliment".
Cred ca o sa fiu singurul manager din C care intra in faliment :cry:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
ic33
Team Board Member
Posts: 333
Joined: Mon Jan 19, 2009 8:29 am
Location: Zalau

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by ic33 »

cro1981 wrote:
mate1976 wrote: 5. Salariile jucatorilor si ale stafului tehnic au crescut, noua managerilor cand ne cresc veniturile, cei care administreaza acest joc ar trebui sa se gandeasca si la noi. Concluzia - "faliment".
Cred ca o sa fiu singurul manager din C care intra in faliment :cry:
Hai ca iti iau un jucator bun si te scot din faliment?!
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by cipriansimi »

Trisorii :x
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by cro1981 »

ic33 wrote:
cro1981 wrote:
mate1976 wrote: 5. Salariile jucatorilor si ale stafului tehnic au crescut, noua managerilor cand ne cresc veniturile, cei care administreaza acest joc ar trebui sa se gandeasca si la noi. Concluzia - "faliment".
Cred ca o sa fiu singurul manager din C care intra in faliment :cry:
Hai ca iti iau un jucator bun si te scot din faliment?!

Mai rezist deocamdata vreo uma de sezon ca vin banii pentru locul 2 din D. Da e criza ca la Rapid la Copos :lol: Nu mai sunt nici bani de salarii :idea:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by Kosmin »

cipriansimi wrote:Trisorii :x
traumatizatule :twisted:
voyna
Team Board Member
Posts: 405
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:14 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by voyna »

cipriansimi wrote:Trisorii :x
Hai ca nu sunt trisori, se ajuta intre ei. Si eu as face la fel :mrgreen:

Si eu sunt in galeata. Dar am o oferta data pentru un CM de la minas. Mai mult decat am dat, nu pot sa ofer.
Daca ajunge la mine pana la urma, imi face un mare bine. Daca nu... o sa am probleme sezonul urmator. :lol:
ic33
Team Board Member
Posts: 333
Joined: Mon Jan 19, 2009 8:29 am
Location: Zalau

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by ic33 »

cipriansimi wrote:Trisorii :x
Sefu, iti cumpar si tie un jucator daca esti la greu.
Oferta facuta de mine te face si pe tine trisor?
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by cro1981 »

ic33 wrote: Hai ca iti iau un jucator bun si te scot din faliment?!
Dar ia uita-te un pic si vezi cam ce jucator te-ar interesa :?:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
gogumagic
Team President
Posts: 623
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:48 pm

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by gogumagic »

ma enerveaza birul asta nou de l-au pus pe transferul jucatorilor si pe cupele amicale ...din cupe amicale si asa faceam eu putini bani...


PS: Cro? cm-ul M.Clarke de ce nu-l vinzi ...ai lua bani frumosi pe el
Sez 23/26/27/28/29/30/31/35/36/37/40/41/42 Locul 1 in H / H / G / F / E / D / C / E / D / C / D / C / B

Season 42 SP Cup Winner
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Ce va deranjeaza la soccerproject?

Post by cro1981 »

gogumagic wrote: PS: Cro? cm-ul M.Clarke de ce nu-l vinzi ...ai lua bani frumosi pe el
Stiu dar daca ma descurc il tin pentru viitor. Oricum am CB - ul Fitzroy Morrell care face multi bani - cal 88 %- agr 12 - ani 19 - exp 17
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”