pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

emperor
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Thu Mar 04, 2010 10:48 am
Location: Bucuresti

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by emperor »

totusi random tine cu cei mai buni
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=35

125-123 pe linii si am pierdut meciul :(
ic33
Team Board Member
Posts: 333
Joined: Mon Jan 19, 2009 8:29 am
Location: Zalau

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by ic33 »

emperor wrote:totusi random tine cu cei mai buni
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=35

125-123 pe linii si am pierdut meciul :(
la tati ni greu.
nadja
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Thu Dec 03, 2009 4:33 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by nadja »

magarie strigatoare la cer! daca nu dau bani nu ma lasa sa obtin mai mult! in aceasta etapa...a doua...am pierdut cu 1-2 acasa! uitati-va va rog la caseta meciului:Steaua Navo-Hukot din seria E19 ! AVEAM MORAL 100%...castigasem o grupa din F! jucatorii erau la 100% moral si conditie! evolutiile au fost peste ale adversarilor! inclusiv agresivitatea! DOMNILOR ADMINISTRATORI...credeam ca e un joc! de ce nu il lasati sa fie doar un joc? pacat...voi renunta !

dragi colegi...asta cu ghinionul e vrajeala! e a nu stiu cata oara cand se repeta! am echipa de mult timp...mi-am crescut si adus jucatori de 17 ani cu agresivitate mica! nu sunt abonat nu ma lasa sa avansez mai mult de ,,E,,! cu riscul de a ma bana va spun ca sunt convins ca se fac magarii! repet...renunt!
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by Razvanica »

Mah baiatule, au fost manageri care au castigat A fara sa aiba SPFA. Unul dintre ei chiar roman. Termina cu auto-victimizarea, si vezi ca adversarul a avut +3 peste tine, pentru ca tu ai luat 2 rosii. Si uitandu-ma la agresivitatea jucatorilor si la agresivitatea echipei mi se pare foarte normal sa iei 2 rosii. Pune mana si citeste pe aici pe forum, vezi cum ar trebui sa joci. Mai si spui ca nu e prima oara cand ti se intampla. Normal ca nu e. Dar e mai simplu sa te gandesti ca are cineva ceva cu tine decat ca nu ai priceput tu cum se joaca jocul...

In alta ordine de idei, am facut egal acasa cu +3 (ah, si am SPFA).
Harder, better, faster, stronger
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by Kosmin »

Razvanica wrote:In alta ordine de idei, am facut egal acasa cu +3 (ah, si am SPFA).
ahhhh am pierdut si am pierdut cu 3-1 cu -23 pe linii :mrgreen: am spfa si nu ma ajuta deloc si pe mn cu niste pcte :twisted: gata m-am suparat nu-mi mai iau spfa :evil:
nadja
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Thu Dec 03, 2009 4:33 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by nadja »

DOMNULE RAZVANICA! sunt de sex ,,F,, in primul rand si in al doilea te intreb de cate ori ti s-a intamplat chestii din astea de care vb...ca membru SPFA! la mine se tot repeta de vreo 2 ani de cand joc! esti moderator cumva? ...uite niste ...intrebari si joaca tu cat vrei nu o face pe desteptul! si stergeti casul de la gura!

am si eu intrebari pentru domnii administratori sau moderatori ...cum s-or numi ei:
1. De ce ...daca nu am premium( a se citi nu dau bani) nu sunt lasata sa urc mai sus de div.E ?
2. De ce jucatorii mei nu cresc la nivelul celor care au premium ( a se citi dau bani) ... credeti-ma am crescut si transferat multi jucatori de la 17 ani...?
3. De ce atunci cand in ,,E,, cand ma apropii de locul 1 mi se trucheaza rezultatele?...ultimul meci...E19...Steaua Navo-Hukot 1-2 e cel mai bun exemplu...dar au fost multe altele! oare nu ...bineinteles intamplator cel care m-a batut este membru ,,platitor,, SPFA?
4. De ce oare mai intreb? raspinsurile le stiu...blabla...random...ghinion...noroc! la ultimul meci...cel de mai sus...toti jucatorii aveau 100% conditie si moral! echipa la spirit 100%...tocmai castigasem,,F,,-ul! FANII 100%! JOC ACASA! EVOLUTIE INDIVIDUALA MULT PESTE A CELORLALTI! AGRESIVITATE PESTE EI!

De fapt, gata! banati-ma si jucati intyre voi! facetii...magarii...de fapt... excrocherii!
ADIO!
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by Razvanica »

In primul rand vorbesti urat. In al doilea rand nimeni de pe forumul asta nu este implicat in dezvoltarea jocului, asa ca te strofoci degeaba.

Mi se intampla "chestii din astea" de cateva ori pe sezon. De cele mai multe ori impotriva mea. Dar am si 4-5 meciuri castigate pe random la viata mea. Iar raspunsurile la intrebarile tale sunt simple:

1. Pentru ca esti un manager (o managerita) prost (proasta). In F si G sunt multi fazani care habar nu au, asa ca ii bati usor, doar logandu-te si setand echipa. In E nu mai e chiar asa simplu. Ti-ai atins nivelul maxim si ori inveti cum se joaca jocul ori nu o sa depasesti niciodata E.
2. Pentru ca esti un manager (o managerita) prost (proasta). Nu orice tanar ajunge vedeta. Diferenta dintre jucatorii promovati de la centru de tineret si cei creati pentru echipe de H este explicata pe forum.
3. Pentru ca esti un manager (o managerita) prost (proasta). Este vorba de acceasi limitare despre care am vorbit la punctul 1. Crezi ca stii niste lucruri, dar de fapt nu le stii. Legat de meciul de care vorbesti, ti-am explicat deja ca nu e nimic ciudat, ai avut -3 fata de adversar pentru ca ai luat 2 rosii. Si ai luat 2 rosii pentru ca nu stii sa iti setezi agresivitatea.
4. Iar crezi ca stii lucruri. Nu puteai sa ai spirit 100% la inceputul sezonului. Citeste regulile, citeste forumul, si o sa vezi ca esti un manager (o managerita) prost (proasta).

Nu este nimeni banat doar pentru ca este un manager prost, nici cu asta nu ai noroc. Si nici faptul ca nu stii ca se zice "escrocheire" si nu "excrocherie" nu e un motiv de ban.

Eu cred ca ar fi un lucru bun sa te lasi de joc. Nu il intelegi si iti faci nervi degeaba. Din pacate cred ca nu ar fi suficient pentru tine si ca ar trebui poate sa cauti si un ajutor de specialitate.
Harder, better, faster, stronger
nadja
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Thu Dec 03, 2009 4:33 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by nadja »

Daca tu te consideri ,,bine crescut,, cand ma faci ,,proasta,, am incheiat discutia! si in alta ordine de idei afla ca se repeta tot timpul genul asta de meciuri...vezi chiar urmatorul si afla ca folosesc spmt si aspt! dar, scuze, esti prea destept pentru mine ,, ba inteligentule,,! PS: Nu te obosi sa mai scrii alte jigniri!
nadja
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Thu Dec 03, 2009 4:33 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by nadja »

Post editat in totalitate!

Vei primi ban!
Last edited by minasthiryt on Sat Jul 24, 2010 11:37 pm, edited 1 time in total.
Reason: Nu mai aduce jigniri la adresa altor useri!
orbu
Team Manager
Posts: 141
Joined: Thu Feb 28, 2008 7:53 pm

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by orbu »

mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by mate1976 »

orbu wrote:Ce ziceti de meciul asta?
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=38
si eu am patit la fel si altii, asta este, acest meci a trecut, iti iei revansa in retur.
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by cro1981 »

Recordul la mine a fost la un meci cu +14 in care am luat bataie :lol:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: pierd puncte fff importante cu randomul asta...

Post by cipriansimi »

Daca ar fi ultimul random ar fi ok. Eu sunt constient ca o sa fiu lovit de random cu o dieferenta mai mare de cat ati prezentat voi pe forum :lol: (dupa ce imi fac echipa)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”