Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

WolFsBurG96
Team Board Member
Posts: 383
Joined: Fri Aug 07, 2009 12:34 pm

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by WolFsBurG96 »

tinetii pumnii si lu marius alin , are sanse am vazut doar 5 pcte intre locu 2-4 are sanse bune

Alin daca te califici in B iti da-m pumnii dupa
me_florin
Team Board Member
Posts: 387
Joined: Sun May 10, 2009 11:40 pm

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by me_florin »

WolFsBurG96 wrote:tinetii pumnii si lu marius alin , are sanse am vazut doar 5 pcte intre locu 2-4 are sanse bune

Alin daca te califici in B iti da-m pumnii dupa
pai e in B :roll:
WolFsBurG96
Team Board Member
Posts: 383
Joined: Fri Aug 07, 2009 12:34 pm

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by WolFsBurG96 »

in A vroiam sa zic scuze :))
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by cercel_jr »

Mac trebuie sa fi strans foarte multi bani. :) Chiar as fi curios sa aflu cat aproximativ. :) De curiozitate. Eu am acum 154M si mai vin cateva mil. in saptamana urmatoare. Dar mai am treaba.

Cred ca Mac o sa stea ceva timp prin A, daca nu are parte de prea multe randomuri. Experienta de joc are o gasca, acum are si bani, deci tre sa faca ceva performanta pe termen lung.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by cro1981 »

cercel_jr wrote:Mac trebuie sa fi strans foarte multi bani. :) Chiar as fi curios sa aflu cat aproximativ. :) De curiozitate. Eu am acum 154M si mai vin cateva mil. in saptamana urmatoare. Dar mai am treaba.

Cred ca Mac o sa stea ceva timp prin A, daca nu are parte de prea multe randomuri. Experienta de joc are o gasca, acum are si bani, deci tre sa faca ceva performanta pe termen lung.
Dupa cat stiu eu avea peste 300 mil. M-am pus si eu pe strans. Sa vedem cum merge.
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
NewManager
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Thu Jan 07, 2010 6:49 pm
Location: Bucuresti

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by NewManager »

am si eu cateva sezoane la activ de soccerproject si vreau sa ajung cat mai sus,dar pentru asta am nevoie de sfaturi de la cei care-s mai experimentati,cum sa investesc pe termen lung si foarte lung,am cateva idei,dar vreau sa vad care ziceti voi ca-s mai bune....
Nu mi-e teama de o haita de lupi condusa de o oaie,mi-e teama de o turma de oi condusa de un lup!
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by mate1976 »

NewManager wrote:am si eu cateva sezoane la activ de soccerproject si vreau sa ajung cat mai sus,dar pentru asta am nevoie de sfaturi de la cei care-s mai experimentati,cum sa investesc pe termen lung si foarte lung,am cateva idei,dar vreau sa vad care ziceti voi ca-s mai bune....
sfatul meu este sa faci investitii in stadion, daca cumperi jucatori buni dai salarii mari iar cu un stadion de 10000 locuri nu cred ca vei face fata (financiar). ai echipa buna din ce am observat eu daca este FC Mamaligiki.
NewManager
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Thu Jan 07, 2010 6:49 pm
Location: Bucuresti

Re: Reconstructie sau plictiseala a romanilor ?

Post by NewManager »

am vrut sa bag bani in stadion,sa upgradez cu inca 5000 de locuri,dar sezonul trecut de abia umpleam stadionul,ca astia de pe la mine din liga nu stau prea bine cu suporterii,cu toate ca puneam pretul biletelor atat cat sa se ocupe locurile

cu salariile n-o duc chiar rau,dau cam 100.000 la meci ,cand joc acasa incasez cam 180.000,zic ca e bine

fac bani destui cu amicalele,joc cat pot de multe,dupa un meci strang cam 20.000-25.000,daca joc 4 amicale intr-o zi strang ceva banuti,asa ca nu prea ma plang de partea financiara
oricum incerc sa scap de cei cu salarii mari!

EDIT: tocmai ce am dat sa upgradez stadionul,peste 40 de zile voi avea 20.000 de locuri pt 20.500 fani!
Nu mi-e teama de o haita de lupi condusa de o oaie,mi-e teama de o turma de oi condusa de un lup!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”