Caut mentor

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Drawle
Fan
Posts: 4
Joined: Mon Aug 09, 2010 5:43 pm

Caut mentor

Post by Drawle »

Am deschis acest topic, fiindca sunt nou in joc. Aceasta este a 2-a zi a mea ca manager si vreau sa caut si eu un mentor, am trimis pana acum 2 mesaje la diferiti useri, dar nu mi-a raspuns nimeni din pacate. Am dat un search pe forum dar nu am gasit vreun topic care sa fie deschis in mod special pentru cei care au nevoie de un mentor, deci cred ca n-am gresit si n-am suparat pe nimeni cu deschiderea acestuia. Deci cine se ofera sa ma ajute si pe mine cu inceputul acestui joc ii raman dator. Multumesc anticipat! :wink:
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Buna ziua!

Post by Kosmin »

Drawle wrote:Am deschis acest topic, fiindca sunt nou in joc. Aceasta este a 2-a zi a mea ca manager si vreau sa caut si eu un mentor, am trimis pana acum 2 mesaje la diferiti useri, dar nu mi-a raspuns nimeni din pacate. Am dat un search pe forum dar nu am gasit vreun topic care sa fie deschis in mod special pentru cei care au nevoie de un mentor, deci cred ca n-am gresit si n-am suparat pe nimeni cu deschiderea acestuia. Deci cine se ofera sa ma ajute si pe mine cu inceputul acestui joc ii raman dator. Multumesc anticipat! :wink:
nu-i deschis nici un topic de mentori pt ca n-a fost nevoie, cine era incepator intreba pe topicul: Intrebari Raspunsuri, Tactici meciuri, samd...., si cine era on line raspundea binenteles daca binevoia, ca sunt destui veterani pe aici :mrgreen: si daca ai trimis la 2 useri probabil aceia sunt prin vacanta sau concediu sau nu sunt prea vorbareti :mrgreen: sau pur si simplu nu ai trimis cui trebuia :lol:
Drawle
Fan
Posts: 4
Joined: Mon Aug 09, 2010 5:43 pm

Re: Buna ziua!

Post by Drawle »

Am gasit, puteti inchide topic-ul sau il lasati deschis si pentru alti incepatori. O zi placuta!
Drawle
Fan
Posts: 4
Joined: Mon Aug 09, 2010 5:43 pm

Re: Buna ziua!

Post by Drawle »

:lol: :lol: Defapt, am gasit un manager foarte de treaba dar care din pacate nu are destul timp liber. Deci se ofera cineva sa ma ajute si pe mine, sa-mi fie mentor? Mc anticipat!
ic33
Team Board Member
Posts: 333
Joined: Mon Jan 19, 2009 8:29 am
Location: Zalau

Re: Buna ziua!

Post by ic33 »

Te pot ajuta eu.
Drawle
Fan
Posts: 4
Joined: Mon Aug 09, 2010 5:43 pm

Re: Caut mentor

Post by Drawle »

freyzy7 este id-ul meu de messenger. Merci!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”