CAUT ECHIPA!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

yoloo
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:38 pm

Re: CAUT ECHIPA!

Post by yoloo »

antidinamo wrote:Salut.
Tocmai mi-am luat ban la echipa care o detineam,si mi-am facut una noua.Insa,sincer,nu am rabdare sa o creez asa ca poate am noroc sa cumpar una cat de cat facuta.Ofer maxim 150ron pe echipa(in functie de buget/jucatori/stadion)
Astept oferte,si daca gasesc,renunt repede la cea care am facut-o acuma ca sa pot prelua alta.
Mersi
raul_indriesk@yahoo.com sa trimiteti ofertele
Am echipa din 2010 cu stadion de 37000 de locuri, jucatorii sunt tineri si multi sunt neantrenati. Echipa e in G iar bugetul nu ti-l pot spune aici, pot zice doar ca e vorba de o suma din 9 cifre. Nu vreau bani pe ea, vreau doar sa fii tu manager pentru ca esti priceput si o vei duce in A intr-un singur sezon.
ps: daca accepti sa preiei echipa iti dau 100 de euro ca prima de instalare.
ps2: oferta e valabila pana maine seara.
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: CAUT ECHIPA!

Post by mate1976 »

yoloo wrote:
antidinamo wrote:Salut.
Tocmai mi-am luat ban la echipa care o detineam,si mi-am facut una noua.Insa,sincer,nu am rabdare sa o creez asa ca poate am noroc sa cumpar una cat de cat facuta.Ofer maxim 150ron pe echipa(in functie de buget/jucatori/stadion)
Astept oferte,si daca gasesc,renunt repede la cea care am facut-o acuma ca sa pot prelua alta.
Mersi
raul_indriesk@yahoo.com sa trimiteti ofertele
Am echipa din 2010 cu stadion de 37000 de locuri, jucatorii sunt tineri si multi sunt neantrenati. Echipa e in G iar bugetul nu ti-l pot spune aici, pot zice doar ca e vorba de o suma din 9 cifre. Nu vreau bani pe ea, vreau doar sa fii tu manager pentru ca esti priceput si o vei duce in A intr-un singur sezon.
ps: daca accepti sa preiei echipa iti dau 100 de euro ca prima de instalare.
ps2: oferta e valabila pana maine seara.
Super oferta, eu zic sa o accepti.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”