transferuri

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
CORDUS
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Dec 31, 2009 3:44 pm

transferuri

Post by CORDUS »

de ce nu se poate lua un jucator pt jumatate de sezon? daca ti se rupe un jucator 10 zile ?prefer sa iau un jucator pt jumatate de sezon!!!
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: transferuri

Post by calin_g »

nu se poate pt ca nu se poate.. 1 sezon e minimul de contract pe care il poti da, daca vrei sa stii motivul exact pt care nu se poate pe mai putin de un sezon trebuie sa-i intrebi pe cei care au facut jocul.. oricum nu vad ce diferenta face jumatea aia de sezon. ia-l si tu pe un sezon si cand nu mai ai nevoie de el il vinzi si ai rezolvat problema
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
dragos
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1477
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:21 am
Location: Tulcea

Re: transferuri

Post by dragos »

CORDUS wrote:de ce nu se poate lua un jucator pt jumatate de sezon? daca ti se rupe un jucator 10 zile ?prefer sa iau un jucator pt jumatate de sezon!!!
ete na si cu tine
nu te supara ,dar nu e fara logica ce ai postat tu
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: transferuri

Post by lazarvlad »

In cazul in care doresc sa transfer un jucator care e gratis, presupun ca acesta accepta oferta de salariu ceea mai mare, doresc sa stiu cand imi vine jucatorul la echipa la urmatoarea simulare sau la simularea din urmatoarea zi (dimineata) de la ora 04.00?
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: transferuri

Post by calin_g »

lazarvlad wrote:In cazul in care doresc sa transfer un jucator care e gratis, presupun ca acesta accepta oferta de salariu ceea mai mare, doresc sa stiu cand imi vine jucatorul la echipa la urmatoarea simulare sau la simularea din urmatoarea zi (dimineata) de la ora 04.00?
mi se pare ca dureaza mai multisor, 2 sau 3 zile de la momentul in care a fost pus pe lista :?
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”