regres

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
dodger
Fan
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2011 11:00 am

regres

Post by dodger »

salutare,sunt un mai vechi jucator care mi-am sters contul acum vreo 2-3 ani si m-am gandit sa revin.Din pacate am constatat ca s-au pierdut foarte multi jucatori,avand in vedere ca seriile h sunt aproape exclusiv formate din boti.Ce s-a intamplat?!Faceti ceva ca e pacat de joc,nu e rau deloc...tin minte ca inainte abia asteptam sa vina dimineata sa verific sp-ul:)).In rest bafta la toata lumea!

P.S.Si inca ceva ,Romania e pe locul doi parca la manageri si vad ca nu s-a perfectat plata prin sms:((
gabitza23
Team Board Member
Posts: 371
Joined: Sun Nov 25, 2007 7:22 pm
Location: Cluj-Napoca,Romania
Contact:

Re: regres

Post by gabitza23 »

dodger wrote:salutare,sunt un mai vechi jucator care mi-am sters contul acum vreo 2-3 ani si m-am gandit sa revin.Din pacate am constatat ca s-au pierdut foarte multi jucatori,avand in vedere ca seriile h sunt aproape exclusiv formate din boti.Ce s-a intamplat?!Faceti ceva ca e pacat de joc,nu e rau deloc...tin minte ca inainte abia asteptam sa vina dimineata sa verific sp-ul:)).In rest bafta la toata lumea!

P.S.Si inca ceva ,Romania e pe locul doi parca la manageri si vad ca nu s-a perfectat plata prin sms:((
din punctul meu de vedere jocul asta nu mai are mult de trait....si s-a perfectat plata prin SMS....
Manager: Gabitza23
Team : Bombalaii Zalau
Division : A
pandy
Coach
Posts: 47
Joined: Wed Dec 26, 2007 12:18 pm

Re: regres

Post by pandy »

din pacate jocul e intr-un regres total , si nu da semne de imbunatatire pt viitor ...au fost multe decizii care sau luat gresit in urma cu ceva sezoane , dar numai inviem mortii acum :D
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: regres

Post by Kosmin »

dodger wrote:salutare,sunt un mai vechi jucator care mi-am sters contul acum vreo 2-3 ani si m-am gandit sa revin.Din pacate am constatat ca s-au pierdut foarte multi jucatori,avand in vedere ca seriile h sunt aproape exclusiv formate din boti.Ce s-a intamplat?!Faceti ceva ca e pacat de joc,nu e rau deloc...tin minte ca inainte abia asteptam sa vina dimineata sa verific sp-ul:)).In rest bafta la toata lumea!

P.S.Si inca ceva ,Romania e pe locul doi parca la manageri si vad ca nu s-a perfectat plata prin sms:((

si ce user ai avut in trecut ? :mrgreen:
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: regres

Post by calin_g »

apuca-te de alt joc, SP nu mai merita sa incepi acum, pt ca probabil, cum au zis pandy si gabi, isi da duhul acus-acus din.. (as fi zis din pacate, dar cred ca ar fi mai degraba din fericire, macar asa ne-ar curma suferintele noua, managerilor inraiti)
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
dodger
Fan
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2011 11:00 am

Re: regres

Post by dodger »

Kosmin wrote:
dodger wrote:salutare,sunt un mai vechi jucator care mi-am sters contul acum vreo 2-3 ani si m-am gandit sa revin.Din pacate am constatat ca s-au pierdut foarte multi jucatori,avand in vedere ca seriile h sunt aproape exclusiv formate din boti.Ce s-a intamplat?!Faceti ceva ca e pacat de joc,nu e rau deloc...tin minte ca inainte abia asteptam sa vina dimineata sa verific sp-ul:)).In rest bafta la toata lumea!

P.S.Si inca ceva ,Romania e pe locul doi parca la manageri si vad ca nu s-a perfectat plata prin sms:((

si ce user ai avut in trecut ? :mrgreen:
nu mai stiu,echipa s-a numit la fel:)
dodger
Fan
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2011 11:00 am

Re: regres

Post by dodger »

calin_g wrote:apuca-te de alt joc, SP nu mai merita sa incepi acum, pt ca probabil, cum au zis pandy si gabi, isi da duhul acus-acus din.. (as fi zis din pacate, dar cred ca ar fi mai degraba din fericire, macar asa ne-ar curma suferintele noua, managerilor inraiti)
joc si hattrick dar mi se facuse dor de mai multa actiune,oricum nu voi baga bani aici,joc de placere si apoi poate asa imi va fi mai usor sa vad si eu cum e prin diviziile superioare :D :)
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: regres

Post by cro1981 »

Ce planuri marete ai :twisted:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: regres

Post by calin_g »

cro1981 wrote:Ce planuri marete ai :twisted:
la cat de mult a scazut nivelul diviziilor superioare eu cred ca are toate sansele sa ajunga acolo repede, mai ales ca are ceva experienta in joc din ce zice :)
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: regres

Post by cipriansimi »

calin_g wrote:
cro1981 wrote:Ce planuri marete ai :twisted:
la cat de mult a scazut nivelul diviziilor superioare eu cred ca are toate sansele sa ajunga acolo repede, mai ales ca are ceva experienta in joc din ce zice :)
nivelul diviziilor superioare a scazut din cauza ca nu sunt multi manageri. nefiind manageri nici jucatori buni nu apar asa des.

in diviziile superioare vor ajunge cei care stiu sa joace SP
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”