Sherifi straini fara bun simt!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Sherifi straini fara bun simt!

Post by Ka$mIR »

Sa va explic si voua cum sta treba unul din "sherifii" soccerproject m-a banat ca si cum as fi trisat, i-am trimis email frumos sa-mi explice de ce si cum, mi-a raspuns ca eu am cumparat un jucator cu aproximativ 200k si l-am vandut cu apoximativ 3 mil, problema lui era ca am facut eu o afacere buna, ca cum am reusit eu sa-l iau asa iefitin jucatorul ala, era un RM cu calitatile de baza 99 amandoua, iar la celelalte nu era plafonat erau sub 50 toate, in fine a incercat el sa-mi spuna ca eu manageriez 2 echipe, in fine nici nu l-am mai luat in seama, i-am dat email lui sjarel si i-am spus cum sta treaba, iar omul a zis ca e decizia sherifilor si ca el nu poate trece, dupa toate acestea m-am suparat si mai tare, si am zis sa-i dovedesc ca daca doream sa trisez puteam s-o fac altfel, in prima faza mi-a fost cam teama sa-i demonstrez, dar am zis sa incep cu o retea de socializare care o foloseste el, si anume twitter.com , i-am aratat poza aceasta http://img571.imageshack.us/img571/2496/sjarel.png , omul a ramas uimit si nu a inteles ce am vrut sa spun prin asta, dupa care i-am spus ca daca doream sa trisez puteam s-o fac, si i-am spus parola lui de pe siteul soccerproject, echipa mi-a fost debanata pana la urma, dar dupa aproximativ 10 11 zile, si am zis s-o las balta pentru ca era o echipa noua, iar 10 11 zile conteaza foarte mult, am ales sa incep cu alta echipa.

Deci sfatul meu, feriti-va de sherifi astia straini cam prostanaci si fara bun simt!

Multa bafta,
KaSmIR
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Sherifi straini fara bun simt!

Post by lazarvlad »

seriful respectiv nu cumva era yockr?
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Sherifi straini fara bun simt!

Post by cipriansimi »

Ka$mIR wrote:Sa va explic si voua cum sta treba unul din "sherifii" soccerproject m-a banat ca si cum as fi trisat, i-am trimis email frumos sa-mi explice de ce si cum, mi-a raspuns ca eu am cumparat un jucator cu aproximativ 200k si l-am vandut cu apoximativ 3 mil, problema lui era ca am facut eu o afacere buna, ca cum am reusit eu sa-l iau asa iefitin jucatorul ala, era un RM cu calitatile de baza 99 amandoua, iar la celelalte nu era plafonat erau sub 50 toate, in fine a incercat el sa-mi spuna ca eu manageriez 2 echipe, in fine nici nu l-am mai luat in seama, i-am dat email lui sjarel si i-am spus cum sta treaba, iar omul a zis ca e decizia sherifilor si ca el nu poate trece, dupa toate acestea m-am suparat si mai tare, si am zis sa-i dovedesc ca daca doream sa trisez puteam s-o fac altfel, in prima faza mi-a fost cam teama sa-i demonstrez, dar am zis sa incep cu o retea de socializare care o foloseste el, si anume twitter.com , i-am aratat poza aceasta http://img571.imageshack.us/img571/2496/sjarel.png , omul a ramas uimit si nu a inteles ce am vrut sa spun prin asta, dupa care i-am spus ca daca doream sa trisez puteam s-o fac, si i-am spus parola lui de pe siteul soccerproject, echipa mi-a fost debanata pana la urma, dar dupa aproximativ 10 11 zile, si am zis s-o las balta pentru ca era o echipa noua, iar 10 11 zile conteaza foarte mult, am ales sa incep cu alta echipa.

Deci sfatul meu, feriti-va de sherifi astia straini cam prostanaci si fara bun simt!

Multa bafta,
KaSmIR
nu-mi zici si mie parola de la contul meu ? :roll: am uitat-o :? manager: cipriansimi . astept PM
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Re: Sherifi straini fara bun simt!

Post by Ka$mIR »

lazarvlad wrote:seriful respectiv nu cumva era yockr?
nu stiu daca ar fi cazul sa-i dau numele!
iar u cipriansimi vezi ca ai email!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Sherifi straini fara bun simt!

Post by cipriansimi »

Ka$mIR wrote:iar u cipriansimi vezi ca ai email!
nu am email. zi-mi si la email parola. ss_cyp@yahoo.com
gabitza23
Team Board Member
Posts: 371
Joined: Sun Nov 25, 2007 7:22 pm
Location: Cluj-Napoca,Romania
Contact:

Re: Sherifi straini fara bun simt!

Post by gabitza23 »

Ka$mIR wrote:Sa va explic si voua cum sta treba unul din "sherifii" soccerproject m-a banat ca si cum as fi trisat, i-am trimis email frumos sa-mi explice de ce si cum, mi-a raspuns ca eu am cumparat un jucator cu aproximativ 200k si l-am vandut cu apoximativ 3 mil, problema lui era ca am facut eu o afacere buna, ca cum am reusit eu sa-l iau asa iefitin jucatorul ala, era un RM cu calitatile de baza 99 amandoua, iar la celelalte nu era plafonat erau sub 50 toate, in fine a incercat el sa-mi spuna ca eu manageriez 2 echipe, in fine nici nu l-am mai luat in seama, i-am dat email lui sjarel si i-am spus cum sta treaba, iar omul a zis ca e decizia sherifilor si ca el nu poate trece, dupa toate acestea m-am suparat si mai tare, si am zis sa-i dovedesc ca daca doream sa trisez puteam s-o fac altfel, in prima faza mi-a fost cam teama sa-i demonstrez, dar am zis sa incep cu o retea de socializare care o foloseste el, si anume twitter.com , i-am aratat poza aceasta http://img571.imageshack.us/img571/2496/sjarel.png , omul a ramas uimit si nu a inteles ce am vrut sa spun prin asta, dupa care i-am spus ca daca doream sa trisez puteam s-o fac, si i-am spus parola lui de pe siteul soccerproject, echipa mi-a fost debanata pana la urma, dar dupa aproximativ 10 11 zile, si am zis s-o las balta pentru ca era o echipa noua, iar 10 11 zile conteaza foarte mult, am ales sa incep cu alta echipa.

Deci sfatul meu, feriti-va de sherifi astia straini cam prostanaci si fara bun simt!

Multa bafta,
KaSmIR
am intalnite chestia asta si la altii, nu doar la straini...nu eu personal ci un bun prieten din SP....nu te mira.....invidia e mare :)
Manager: Gabitza23
Team : Bombalaii Zalau
Division : A
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”