Suma de transfer

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Melny
Coach
Posts: 40
Joined: Wed Sep 23, 2009 6:55 pm
Location: Brasov

Suma de transfer

Post by Melny »

Salut!Am vrut sa cumpar un CM..si m'am batut pentru el cu Notwell(Forfeit Town).In fine..s'a ajuns la 11 milioane.
Acum ma gandesc sa nu fie prea mare..si sa nu am probleme.
Eu cred ca nu ar trebui sa am probleme..pt ca e un CM bun..agresivitate mica..si hidden skill foarte mare.
Ce ar trebui sa fac?
Sa anunt vreun admin..ca nu e ceva ,,necurat"..ca m'am batut cu alt manager pt jucator..sau sa o las asa deocamdata?
CoSmIn_cRx
Groundsman
Posts: 8
Joined: Wed Jun 15, 2011 9:55 pm
Location: cRx Arena
Contact:

Re: Suma de transfer

Post by CoSmIn_cRx »

Atata timp cat sunteti 2 care va bateti pentru acel CM , nu cred ca va fi probleme .

Acum ma gandesc sa nu fie vreun CM de 28-32 ani ca sigur vei fi sters de pe SP :)
Image
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Suma de transfer

Post by lazarvlad »

Parerea mea ca CM pentru care te lupti Andrei Niculae cu agresivitate 4%, si hidden skill 96.5 , eroare +/- 3 nu valoareaza 12.5 milioane la cat s-a ajuns licitatia in momentul actual.Dar daca ai buget de aruncat foarte bine :lol:
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Suma de transfer

Post by cipriansimi »

daca este vorba de Andrei Niculae cred ca ai facut bine si te-ai retras la timp. nu merita banii nici macar jumatate din bani, mai ales ca nu e antrenat la nici o calitate
Melny
Coach
Posts: 40
Joined: Wed Sep 23, 2009 6:55 pm
Location: Brasov

Re: Suma de transfer

Post by Melny »

da...despre Niculae e vorba:)
pai..m'am dat seama ca nu merita 12 milioane..se ajunsese la o suma prea mare..
m'am tinut tare pt ca Notwell mi'a facut'o de multe ori :D
el si victory mi'au luat multi jucatori :lol:
gogumagic
Team President
Posts: 623
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:48 pm

Re: Suma de transfer

Post by gogumagic »

cu jucatori ca acel CM ori dai lovitura si se antreneaza forta ori dupa ce se antreneaza full iti ... in el de junior si de joc...cu banii aia (12,5 m gasesti un cm la 21-23 ani) care sa-ti scoata un maxim de 73 care in 2-3 sezoane o sa fie un jucator de top avand in vedere regresul in care este jocul.... cat despre suma de transfer nu aveai de ce sa fi banat...am vazut cm junior care avea oferta de 20 m paremise antrenat peste 90 la un skill...
Sez 23/26/27/28/29/30/31/35/36/37/40/41/42 Locul 1 in H / H / G / F / E / D / C / E / D / C / D / C / B

Season 42 SP Cup Winner
aliuta
Fan
Posts: 4
Joined: Tue May 31, 2011 7:01 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suma de transfer

Post by aliuta »

lazarvlad wrote:Parerea mea ca CM pentru care te lupti Andrei Niculae cu agresivitate 4%, si hidden skill 96.5 , eroare +/- 3 nu valoareaza 12.5 milioane la cat s-a ajuns licitatia in momentul actual.Dar daca ai buget de aruncat foarte bine :lol:
ce e cu hidden skill asta unde il vad ? si ce unseamna ....
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”