Intrebare legata de baza fanilor ?

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
aliuta
Fan
Posts: 4
Joined: Tue May 31, 2011 7:01 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Intrebare legata de baza fanilor ?

Post by aliuta »

Eu sunt in G si de 3 sezoane sunt in reconstructie , defapt fac bani k sa imi fac o echipa puternica deja am 20 de milioane si am mai bagat si in jur de 15 milioane in stadion deci cam 35 de milioane am strans , intrebarea mea este cum pot face si eu multi fani ...adica cati fani primesc in plus la o vitorie in meci oficial in G cati fani la amical si la cupa amicala la victorie , si cati fani pierd la infrangere ? poate cineva sa ma lamureasca si pe mn va rog frumos :? :? :? :? :? :? Cat mai repede ... Multumesc aniticipat !!!
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Intrebare legata de baza fanilor ?

Post by calin_g »

cel mai bine e sa verifici tu inainte de fiecare meci cat ai baza fanilor si daca il castigi cu cat a crescut dupa victoria respectiva. dar nu cred ca o sa gasesti niste cifre exacte, pentru ca mi se pare ca nr fanilor creste din ce in ce mai mult cu fiecare meci cand ai o serie de mai multe victorii consecutive. cel putin asa tin eu minte ca se vorbea sa se faca acum ceva timp, mi se pare ca s-a implementat sistemul asta, dar nu sunt 100% sigur.
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Intrebare legata de baza fanilor ?

Post by cipriansimi »

este implementat sistemul. 100% e sigur cum zici tu. era si mesaj afisat in joc.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”