Amical eronat

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
mukabuga
Groundsman
Posts: 8
Joined: Wed Apr 30, 2008 7:10 am
Location: Iasi
Contact:

Amical eronat

Post by mukabuga »

Salut .. Am vreo 3 prieteni in joc... Stiu foarte bine regulile jocului. Problema este ca.. unul dintre ei a facut o cupa amicala, si altul, care mai intra si pe pc meu s'a inscris alaturi de mine... Joc de ceva luni acest joc... si stiu cu ce se penalizeaza astfel de treburi...
Ceea ce vreau sa spun e ca treaba asta s'a intamplat din prostia lui si nu am nicio legatura cu inscrierea lui... Eu m-am inscris primul si el nu a fost atent.
Ce se va intampla ?... ca sincer nu vreau sa pierd tot din prostia cuiva !

Uite cupa : http://www.soccerproject.com/spnewl_fri ... 384&step=2 ... Eu sunt CSMS Poli Iasi si cel de care vorbesc e Mos Craciun

Va rog sa luati in consideratie ca eu nu stiam ca a primit si el invitatie
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Amical eronat

Post by cipriansimi »

mukabuga wrote:Salut .. Am vreo 3 prieteni in joc... Stiu foarte bine regulile jocului. Problema este ca.. unul dintre ei a facut o cupa amicala, si altul, care mai intra si pe pc meu s'a inscris alaturi de mine... Joc de ceva luni acest joc... si stiu cu ce se penalizeaza astfel de treburi...
Ceea ce vreau sa spun e ca treaba asta s'a intamplat din prostia lui si nu am nicio legatura cu inscrierea lui... Eu m-am inscris primul si el nu a fost atent.
Ce se va intampla ?... ca sincer nu vreau sa pierd tot din prostia cuiva !

Uite cupa : http://www.soccerproject.com/spnewl_fri ... 384&step=2 ... Eu sunt CSMS Poli Iasi si cel de care vorbesc e Mos Craciun

Va rog sa luati in consideratie ca eu nu stiam ca a primit si el invitatie
trimite-i mesaj in joc lui Razvanica daca nu ai fost deja banat.
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Amical eronat

Post by calin_g »

pai de ce sa-l baneze? managerii care joaca de pe acelasi calculator nu pot juca in turnee amicale scumpe impreuna, e scris in reguli.. 20000 nu mi se pare un turneu scump. ar fi absurd sa ia ban pt atat
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”