Cumpar echipa

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cumpar echipa

Post by dardar_3 »

Cercel se da iar la fund acum cu echipa lui cu tot. Stiam eu ca mai sus de divizia D nu poate urca. :mrgreen: Eu nu vad placerea jocului in a da numai login si log-out pe munca altora. In fine, candva era destul de activ forumul si aveam o miza in duelurile cu managerii romani.

Acum am dat de unu (filip parca il cheama) care m-a aburit cu un jucator de zici ca-i luam inca 3 pe langa. 8)
Diavolo
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Cumpar echipa

Post by calin_g »

dardar_3 wrote:Cercel se da iar la fund acum cu echipa lui cu tot. Stiam eu ca mai sus de divizia D nu poate urca. :mrgreen: Eu nu vad placerea jocului in a da numai login si log-out pe munca altora. In fine, candva era destul de activ forumul si aveam o miza in duelurile cu managerii romani.

Acum am dat de unu (filip parca il cheama) care m-a aburit cu un jucator de zici ca-i luam inca 3 pe langa. 8)
si pe tine? :D
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

calin_g wrote:
dardar_3 wrote:Cercel se da iar la fund acum cu echipa lui cu tot. Stiam eu ca mai sus de divizia D nu poate urca. :mrgreen: Eu nu vad placerea jocului in a da numai login si log-out pe munca altora. In fine, candva era destul de activ forumul si aveam o miza in duelurile cu managerii romani.

Acum am dat de unu (filip parca il cheama) care m-a aburit cu un jucator de zici ca-i luam inca 3 pe langa. 8)
si pe tine? :D
si pe voi ? :lol:
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Cumpar echipa

Post by calin_g »

tine omu la pret, ce sa-i faci, asta e piata :)
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

eu l-am invatat asa :)
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cumpar echipa

Post by cercel_jr »

Era o gluma, nu pot vinde 6 ani de munca, acusi 7 :lol:
Eram curios ce oferte as fi primit. :mrgreen:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

dardar_3 wrote:Ce-mi plac astia care vor performante pe meritul celorlalti.
Pentru mine SP nu reprezinta castigarea a 10 mii de cupe si 10 ligi ci faptul ca poti face transferuri si iti poti crea un plan de alcatuire a unei formatii cat mai puternice.

Pana in divizia D poti promova in fiecare sezon cu TS 0 si iti poti face echipa cum vrei.
I'm back. :D

Diavolo (momentan in G).

PS: Acum poti incepe cu o echipa noua care are in jur de 16mil (suma consistenta din punctul meu de vedere). Partea nasoala e ca acum nu pot da decat maxim 4 mil pe un jucator dupa o luna jumate de joc.
bafta dardare.Poate te bagi din nou serif ca ai avea iara de lucru.Sau poate nu mai ai timp acum...))astazi Damned United va fi banat deoarece are 2echipa la care face pe managerul.Oricum,munca nu este a lui.Ma refer ca a ajuns asa departe si cu jucatori f buni pe bratul lu altii care au muncit pt echipa asta.Ideea este ca sunt de acord cu vanzari/cumparari de echipe(se intampla si in mediul real),dar se pare ca multi nu renunta la echipele vechi.Mai ieri,sa vandut o echipa de catre un manager,iar managerul care a cumparat-o a trimis msj la serfi sau la sjarel(nush exact) si a spus ca va prelua echipa cutarica si sa o blocheze pe cea care o are acum.Un exemplu de seriozitate(mai ales ca vine de la un pusti de 15ani)
Bafta dardare si revenire rapida si maxima in SP
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

Vorbesti si cu dovezi? Sau dai din gura aiurea?
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:Vorbesti si cu dovezi? Sau dai din gura aiurea?
apoi Damned United si ad3llaid3 Dangerous Mind sunt ale tale.Joci de pe acelasi IP,si de cand ai cumparat Damned United nu ai mai facut transferuri si nimik la Dangerous Mind.
Ideea e ca,Dumnezeu e sus si vede,asa ca nu mai minti ca nu e a ta si alte vrajeli,deoarece stiu sigur ca ai vrut sa o vinzi la managerul de la echipa FC Praetoria.
Macar acum pocaiestete,recunoaste ca ai gresit si poate sjarel e de acor sa iti mai dea o sansa,deoarece ai echipa super buna(Damned United).Sau poate ca ,fix pt ca ai echipa buna nu ti se va ierta.
Imi pare rau pt tine,sincer,de fapt nu pt tine cat pt echipe(cele 2).Daca o dadeai pe ad3llaid3 Dangerous Mind cand ai luat-o pe Damned United altcumva era situatia.
Gandestete la Dumnezeu,si nu mai zi nimic.
Soryy
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

antidinamo wrote:
ad3llaid3 wrote:Vorbesti si cu dovezi? Sau dai din gura aiurea?
apoi Damned United si ad3llaid3 Dangerous Mind sunt ale tale.Joci de pe acelasi IP,si de cand ai cumparat Damned United nu ai mai facut transferuri si nimik la Dangerous Mind.
Ideea e ca,Dumnezeu e sus si vede,asa ca nu mai minti ca nu e a ta si alte vrajeli,deoarece stiu sigur ca ai vrut sa o vinzi la managerul de la echipa FC Praetoria.
Macar acum pocaiestete,recunoaste ca ai gresit si poate sjarel e de acor sa iti mai dea o sansa,deoarece ai echipa super buna(Damned United).Sau poate ca ,fix pt ca ai echipa buna nu ti se va ierta.
Imi pare rau pt tine,sincer,de fapt nu pt tine cat pt echipe(cele 2).Daca o dadeai pe ad3llaid3 Dangerous Mind cand ai luat-o pe Damned United altcumva era situatia.
Gandestete la Dumnezeu,si nu mai zi nimic.
Soryy
a...si am trimis la Praetoria msj(sper sa imi raspunda cat mai repede) sa imi trimita msj de la tine ca le are salvate o zis.Inclusiv cu numar de telefon si cat ai cerut pe ea.Stai calm,ca numarul de tel nu o sa il postez(nu de alta da nam treaba cu tine) insa continutul mesajelor o sa le postez si o sa le trimit la serifi.
Apropo,managerul de la Preatorian,e student la IT.E mega cunoscator in domeniu,si pe langa mesajele confirmate de tine o sa imi trimita si ip-urile de pe care sa logat pe cele 2 echipe.
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

Dumnezeu nu da ban in SP :lol: :lol: :lol:
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:Vorbesti si cu dovezi? Sau dai din gura aiurea?

a...si eu nu am specificat acilea ca ad3llaid3 Dangerous Mind este a doua echipa a ta inainte sa postezi tu.Doar dupa ce ai postat u am postat si eu cu numele echipe.Am zis numai de Damned United ca este echipa care o ai.Cealalta echipa nam pomenit de ea.Da,u cum nu ti-ai schimbat profilul de pe forum ai postat cu userul de la echipa a 2 a care o ai.Te-ai dat singur de gol...
Last edited by antidinamo on Tue Feb 19, 2013 4:15 pm, edited 1 time in total.
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

cipriansimi wrote:Dumnezeu nu da ban in SP :lol: :lol: :lol:
exact...insa Dumnezeu pedepseste pe oamenii care cu gura si cu mintea mint si inseala
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

Cand ai dovezi te rog frumos sa le postezi aici.
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

daca am blocat cu Damned United simularile inseamna ca si eu(cipriansimi), ad3llaid3 si united suntem aceeasi persoana ? :shock: :?
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”