caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by julyano3 »

Mi s-a facut dor iar de soccerproject , m-am jucat ceva timp , chiar mai mult de 1 an si jumatate , sunt WolFsBurG96 ,dar nu mai tin minte parola de acolo :)) asta era in 2009 nu mai tin minte de atunci , cam stiu asa in mare parte cum se joaca , am avut echipa si prin C si D dar au aparut reconstructii si perioade cand nu prea aveam timp si la randul meu am lasat si eu altcuiva echipa , daca este cineva care doreste sa lase echipa in grija , fara persoane care sufera , sa nu comentati aiurea,nu oblig pe nimeni,doar daca ar dori cineva sa se lase
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by mate1976 »

si parola daca o stiai echipa nu o mai aveai, s-a sters contul.
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by julyano3 »

nu ma refer la echipa,ma refeream la contul de pe forum :)) ca acolo il aveam de cand ma apucasem 2009 ( contul de pe forum ) , pentru ca echipa am lasat-o si eu la randul meu altcuiva,asta am zis..
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
magnatull
Groundsman
Posts: 9
Joined: Sat Aug 31, 2013 1:33 pm

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by magnatull »

julyano3 wrote:Mi s-a facut dor iar de soccerproject , m-am jucat ceva timp , chiar mai mult de 1 an si jumatate , sunt WolFsBurG96 ,dar nu mai tin minte parola de acolo :)) asta era in 2009 nu mai tin minte de atunci , cam stiu asa in mare parte cum se joaca , am avut echipa si prin C si D dar au aparut reconstructii si perioade cand nu prea aveam timp si la randul meu am lasat si eu altcuiva echipa , daca este cineva care doreste sa lase echipa in grija , fara persoane care sufera , sa nu comentati aiurea,nu oblig pe nimeni,doar daca ar dori cineva sa se lase
Vand echipa - Dinamo Gugesti - locul 3 in divizia C6!! Echipa este tanara, pe val, jucatori tineri, de viitor. Nr. fani 24000, nr. locuri stadion 26000.
Toti jucatorii au agresivitatea sub 6%, ceea ce e foarte important, poti seta agresivitatea echipei la 100% in fiecare meci, fara sa iei cartonase rosii si astfel sa scoti performante maxime!
Pret - 49 lei. Mail - Messenger - marcesa2000@yahoo.com.
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by julyano3 »

nu o sa cumpere nimeni
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
XXMAN
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Apr 24, 2014 5:31 am

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by XXMAN »

raul_indriesk@yahoo.com
Ofer maxim 200lei in functie de valoarea unei echipe.Cine vrea un ban sa ma anunte.Rog oferte serioase nu prostii.
Deci,cine doreste sa vanda contact me !!!
vladm97
Team Manager
Posts: 146
Joined: Wed Sep 28, 2011 11:22 am

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by vladm97 »

Vand echipa, stadion 100000, buget 240M, de pe echipa actuala se mai pot scoate 70-100M.
1990sharky
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jul 10, 2014 10:46 pm

Re: caut echipa ( pentru cei ce nu au timp/se lasa )

Post by 1990sharky »

salut, echipa Fc.ShArKy isi cauta manager nou, echipa este in liga F.162, are un stadion cu o capacitate de 20000 de locuri si baza fanilor de 36500 fani, un lot de 30 de jucatori, dintre care 19 dintre ei sunt juniori, 8 de la centrul de juniori propriu, iar bugetul echipei este de +206M.

adresa de contact lonely_shark09@yahoo.com SAU daca jucati Marketglory contactati-ma acolo la sharky1990
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”