buget echipe ligi superioare

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
vladm97
Team Manager
Posts: 146
Joined: Wed Sep 28, 2011 11:22 am

buget echipe ligi superioare

Post by vladm97 »

Echipele din b,c,d cum isi fac bugetul? Majoritatea jocurilor trebuie sa le joace in deplasare si asta duce la venituri minime din meciuri amicale. Eu prefer sa tin locul 3 in E si sa joc toate amicalele pe teren propriu(http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... 1947&all=1). Asa fac 12-15M pe sezon doar din amicale.
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: buget echipe ligi superioare

Post by lazarvlad »

La ce iti mai trebuie buget, jocul este pe sfarsitul vietii, se mai taraie intr-un toiag, incearca sa iti folosesti bugetul actual pentru a avansa cat mai mult parerea mea :roll: :wink:
vladm97
Team Manager
Posts: 146
Joined: Wed Sep 28, 2011 11:22 am

Re: buget echipe ligi superioare

Post by vladm97 »

imi mai trebuie vreo 200-300 de milioane sa imi fac echipa cum trebuie. daca nu ai echipa sa castigi A-ul nu se merita sa fii in o liga superioara
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: buget echipe ligi superioare

Post by kennyanu »

vladm97 wrote:imi mai trebuie vreo 200-300 de milioane sa imi fac echipa cum trebuie. daca nu ai echipa sa castigi A-ul nu se merita sa fii in o liga superioara
nu stiu ce sa zic...eu joc de placere....si nu imi place sa imi plafonez echipa intr-o divizie inferioara....cat de bun am lotul...joc pana la capat cu el :)
Revenit :)
Mr.Juve
Team Manager
Posts: 191
Joined: Thu Sep 21, 2006 8:57 pm

Re: buget echipe ligi superioare

Post by Mr.Juve »

vladm97 wrote:imi mai trebuie vreo 200-300 de milioane sa imi fac echipa cum trebuie. daca nu ai echipa sa castigi A-ul nu se merita sa fii in o liga superioara
Eu am 300 mil.. dar consider ca nu-i suficient ca sa-ti faci o echipa pentru "A"
....poate Laura Andresan sa faca armata???
vladm97
Team Manager
Posts: 146
Joined: Wed Sep 28, 2011 11:22 am

Re: buget echipe ligi superioare

Post by vladm97 »

Mr.Juve wrote:
vladm97 wrote:imi mai trebuie vreo 200-300 de milioane sa imi fac echipa cum trebuie. daca nu ai echipa sa castigi A-ul nu se merita sa fii in o liga superioara
Eu am 300 mil.. dar consider ca nu-i suficient ca sa-ti faci o echipa pentru "A"
eu am ajuns la 800M. Vreau sa depasesc 1B inainte de a-mi face echipa. Am incercat sa merg iar pe piata de transferuri dar e moarta situatia asa ca voi incerca sa scot ceva din amicale. ultimele sezoane inainte de a-mi reseta echipa scoteam 22M din bilete.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: buget echipe ligi superioare

Post by kennyanu »

vladm97 wrote:
Mr.Juve wrote:
vladm97 wrote:imi mai trebuie vreo 200-300 de milioane sa imi fac echipa cum trebuie. daca nu ai echipa sa castigi A-ul nu se merita sa fii in o liga superioara
Eu am 300 mil.. dar consider ca nu-i suficient ca sa-ti faci o echipa pentru "A"
eu am ajuns la 800M. Vreau sa depasesc 1B inainte de a-mi face echipa. Am incercat sa merg iar pe piata de transferuri dar e moarta situatia asa ca voi incerca sa scot ceva din amicale. ultimele sezoane inainte de a-mi reseta echipa scoteam 22M din bilete.
Tocmai ca e moarta piata de transferuri nu te ajuta asa mult bugetul..de asta si consider ca decat sa strang bani mai bine savurez jocul :D
Revenit :)
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: buget echipe ligi superioare

Post by julyano3 »

daca ajungi la 1miliard si nici atunci nu ajungi in A..
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
andrei.g
Team Manager
Posts: 137
Joined: Sat Mar 26, 2016 10:33 am

Re: buget echipe ligi superioare

Post by andrei.g »

julyano3 wrote:daca ajungi la 1miliard si nici atunci nu ajungi in A..
da-mi 1 miliard si iti arat ce poti sa faci cu banii astia :P
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”