reclame stadion

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
cipy76
Groundsman
Posts: 6
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:41 pm

reclame stadion

Post by cipy76 »

pentru 4 reclame pe stadion eu cred ca se pot scoate si pune altceva in loc de exemplu un calculator de joc,ceva legat de magazin pentru suporteri macar asa se poate face bani daca vinzi un tricou :idea: :idea: :idea: :idea:
andrei.g
Team Manager
Posts: 137
Joined: Sat Mar 26, 2016 10:33 am

Re: reclame stadion

Post by andrei.g »

ultima imbunatatire in jocul asta s-a facut acum vreo 4 ani... reclamele nu ar ajuta oricum, mai rau ar face. problema preturilor mari e ca s-au pompat bani in joc ca o solutie pt inflatie, ceea ce a fost gresit din start. nu bagi mai multi bani intr-un joc in care sunt deja prea multi bani. preturile cresc atunci cand sunt bani, dar nu sunt produse pe piata (aici, produse = jucatori pe lista de transferuri). deci sa bagi si mai multi bani ca sa rezolvi problema preturilor e cea mai proasta solutie. dupa mine, ideal ar fi sa se mareasca numarul de jucatori care vin de la juniori, daca ar fi jocul meu as dubla numarul de juniori primiti pe sezon. din pacate jocul este inghetat in momentul de fata, dezvoltatorul nu are niciun gand sa mai faca nimic de mult timp, deci ori acceptam jocul asa nasol cum e, ori ne lasam, cam astea sunt variantele in momentul de fata.
vladm97
Team Manager
Posts: 146
Joined: Wed Sep 28, 2011 11:22 am

Re: reclame stadion

Post by vladm97 »

si tot dai de cehi care vor sa-ti cumpere jucatori de 10-12m cu 4m la transfer direct.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”