Ce as putea face fratilor ca sa scot jucatoru de pe piata

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Laur^^^

Ce as putea face fratilor ca sa scot jucatoru de pe piata

Post by Laur^^^ »

Ce as putea face fratilor ca sa pot scoate jucatoru de pe piata de transfer dak am deja o oferta de la o echipa dar nu imi convine oferta?Ca nu ma lasa sa il scot zice ca : "Deja ai o oferta de la o echipa si nu il poti scoate de pe piata de transferuri" ... va rog mult am mare nevoie de ajutor !!!
Multumesc anticipat!
aciduzzo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1424
Joined: Thu Feb 03, 2005 3:38 pm
Location: Iasi,center of the universe
Contact:

Post by aciduzzo »

Din pacate nu prea ai ce face.Eventual sa astepti pana expira termenul de 8 zile si sa te rogi sa ofere cineva mai mult.

Data viitoare cand scoti pe transfer un jucator sa te astepti sa-l vinzi oricum ar fi.O solutie pe viitor ar fi sa-l scoti la pretul pe care vrei tu sa-l vinzi.
Laur^^^

Post by Laur^^^ »

Pfoaiiiiiiiii .... poi pierd 600 000 si il si pierd pe el care ii de 77%:(( Pfoaiiiiii ... bai nene ce reguli fac astia de te poti p..a pe el !!!Nesimtiti !!!
Daniy_EL
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Sat Feb 05, 2005 11:30 pm
Location: Iasi

Post by Daniy_EL »

inainte puteai sa-ti scoti jucatorul (sau sa nu-l poti vinde), dar pentru ca multi abuzau de asta si foarte multi altii pierdeau practic o saptamana intreaga ca sa ia un jucator - mai si ramaneau cu buza umflata....
au scos acea optiune ;)
S3: 2 in F.230 ||S4: 10 in E.77 ||S5: 3 in E.77
S6: 1 in E.77 ||S7: 1 in D.26 ||S8: 2 in C.9
S9: primu roman in B: 13 in B.3
S10: 7 in C.7 || S11: 5 in C.7 ||S12: 15 in C.7
S13: 7 in D.20 ||S14: 15 in D.20 ||S15: 1 in E.59
aciduzzo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1424
Joined: Thu Feb 03, 2005 3:38 pm
Location: Iasi,center of the universe
Contact:

Post by aciduzzo »

Laur^^^ wrote:Pfoaiiiiiiiii .... poi pierd 600 000 si il si pierd pe el care ii de 77%:((
Nu-l pierzi,fa-i reclama...oricum ideea e ca piata regleaza pretul,nu te pune nimeni sa accepti chiar acum pretul ala mic.
Radu
Assistant Manager
Posts: 64
Joined: Sun Jul 10, 2005 1:44 pm

Post by Radu »

Mareste-i salariul dai o prima de joc mai mare...ca daca sunt mai mari decat ale celui care ti-a facut oferta nu va accepta oferta primita ... asa am facut eu si nu mi-a plecat de la echipa ;)
Manager al echipei BalerinuL...
Laur^^^

Post by Laur^^^ »

Multumesc ptr opiniile voastre ... am sa incerc parerea lui Radu ... poate o sa am ceva noroc ... hmmm ... sa incercam ca incercarea nare moare !!! :wink: :wink:
Plesan
Team Manager
Posts: 201
Joined: Mon Sep 26, 2005 3:20 pm
Location: Bucuresti

Post by Plesan »

hmmmm
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”