!! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cristalqw »

cipriansimi wrote::lol: :lol: O parte din mesajele lui Raffin din guestbook au fost sterse :lol: :lol: :lol:
normalitate au fost kileriti-stersi 2 dintre cehi si un romanas :P care il superfelicitau ca este doar trixorul numarul 1 al jocului de SP.

P.S. mesajel greuceanu de traductibil cu Gogal Goagal Gagal de catre belgieni trixori ;)
Last edited by cristalqw on Tue Jun 12, 2012 6:44 pm, edited 1 time in total.
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cipriansimi »

cristalqw wrote:
cipriansimi wrote::lol: :lol: O parte din mesajele lui Raffin din guestbook au fost sterse :lol: :lol: :lol:
normalitate au fost kileriti-stersi 2 dintre cehi si un romanas :P care il superfelicitau ca este doar trixorul numarul 1 al jocului de SP.

P.S. mesajel greuceanu de traductibil cu google de catre belgieni trixori ;)

:lol: :lol: :lol:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Razvanica »

Nu ar trebui sa scrieti mesaje pe care sa nu le poata traduce cu google. Ar trebui scris cat se poate de clar ca sunt niste idioti care sustin un trisor.
Harder, better, faster, stronger
Kowalskii
Team President
Posts: 825
Joined: Fri Jan 15, 2010 5:07 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Kowalskii »

Razvanica wrote:Nu ar trebui sa scrieti mesaje pe care sa nu le poata traduce cu google. Ar trebui scris cat se poate de clar ca sunt niste idioti care sustin un trisor.
You call us idiots? :lol: Way to go mod...
Team: Club Brugge k.v.
Manager: Kowalski
Reeks:C4
Titels:
H-G-G-F-E-D
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Razvanica »

Moderatori romani - bunicutzu, minasthiryt

Belgieni fara coloana vertebrala - fara numar.

Am fost oarecum dezamagit de reactia comunitatii romanesti cand a fost banat pandy. Mi se parea absurd sa ii iei apararea intr-o situatie ca aia. Dar vazandu-i pe astia, imi dau seama ca managerii romani din jocul asta au totusi ceva mai multa demnitate decat cacanarii astia.
Harder, better, faster, stronger
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cipriansimi »

S-au trezit 2 idioti sa comenteze. Nici nu mertia bagati in seama. Nu am avut nici cea mai mica curiozitate sa incerc sa traduc ce au scris ei acolo :lol: :lol: :lol:
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cristalqw »

Razvanica wrote: Decizia a fost ca Raffin sa concedieze jucatorii respectivi.
Se pare ca nu va fi concediere ci ii va pune la vanzare free, nu le va plati salariile ca penalizare - adica totul este facut sa sufere la minim - plus ca inca tine jucatorii in cupe si campionat; este un exemplu foarte urat. Prima decizie: fara reinnoirea SPFA fiindca este rusinos is jignitor ce se intampla.
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cipriansimi »

cristalqw wrote:
Razvanica wrote: Decizia a fost ca Raffin sa concedieze jucatorii respectivi.
Se pare ca nu va fi concediere ci ii va pune la vanzare free, nu le va plati salariile ca penalizare - adica totul este facut sa sufere la minim - plus ca inca tine jucatorii in cupe si campionat; este un exemplu foarte urat. Prima decizie: fara reinnoirea SPFA fiindca este rusinos is jignitor ce se intampla.
Apelam la prietenul nostru haker Ka$$mir :lol: :lol: :lol: Rezolva el treaba usor si simplu :lol: :lol: :lol: Cunoscatorii stiu despre ce este vorba :lol: Daca nu puteti sa ii dati mesaj lui me_florin. Va explica el :mrgreen:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Razvanica »

Eu am inteles ca ii va pune la vanzare free si apoi ii va concedia. Asa jucatorii vor ramane pe lista de transferuri si nu vor disparea din joc... Dar asta e ce am inteles eu, se pare ca nu corespunde cu ce au inteles altii.
Harder, better, faster, stronger
Damned United
Fan
Posts: 1
Joined: Wed Jun 13, 2012 3:42 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Damned United »

asta e pretul de fair-play?
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by lazarvlad »

Dezamagitor, de fapt administratori jocului in loc sa descurajeze astfel de fapte, dumnealor le incurajeaza.
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cipriansimi »

lazarvlad wrote:Dezamagitor, de fapt administratori jocului in loc sa descurajeze astfel de fapte, dumnealor le incurajeaza.
Trist dar adevarat! :( Cred totusi ca Sjarel va reveni asupra deciziei. A avut si el un moment de ratacire :lol:
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cristalqw »

Ii rog frumos pe bunicutzu sau minasthiryt sa stearga mesajele de pe ultimele 2-3 pagini din acest topic daca nu sunt in romana sau engleza.
Fiecare tara are propriul ei forum unde se poate exprima liber in limba ei si unde oricine poate interveni in discutii in limba respectiva, eventual in engleza.
Multumesc
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by calin_g »

minasthiryt a disparut din joc de mult, bunicutzu nu stiu cat mai urmareste forumul. suntem practic fara moderator
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by cipriansimi »

calin_g wrote:minasthiryt a disparut din joc de mult, bunicutzu nu stiu cat mai urmareste forumul. suntem practic fara moderator
mai avem nevoie de moderatori :?: :!: comunitatea romana este moarta de f mult timp :( unul poate ar trebui, sa nu vina toate jigodiile sa comenteze la noi pe forum.

@Razvanica tu ai intrare la Sjarel. Ai putea sa propui pe cineva. calin_g mi-a dat un mesaj pe privat si mi-a zis sa il propun pe el :D

Deci in propun pe calin_g moderator :lol: :mrgreen:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”