!! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by kennyanu »

Viola wrote:Mi-a venit un jucator de la tineret da rnu a fost destul d ebun pentru echipa :( . Problema mare nu e asta. Celalalt a venit pe 8 Mai iar pe acesta il asteptam la 6-8 Iulie, dar a venit azi. mari problema e ca centrul de tineret mai are 1 zi sa se termine, dar asa iar va trebuii sa astept 60 de zile :evil: . Iara incepe sa ma enerveze jocul asta.
hahahahaha
stii ca perioada este aproximativa :P
mie mi-a venit azi trebuia sa vina pe 5
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Viola »

Stiu ca perioada e estimativa, dar nu ma asteptam sa fie chiar asa mare diferenta. personal ma asteptam la +/-3 zile dar a venit cu 6 zile mai devreme. Se pare ca limita e undeva la +/-7 zile. Cel mai mult ma supara ca a venit cu 1 zi inainte sa se termine centrul de tineret, asta e baiul mare :evil: .
La tine macar a fost destul de bun pentru prima echipa, poate te faci cu un portar bun :mrgreen:
Edit: Confirmare a ceea ce imi aduceam eu minte din adanci batraneti :) +/-3 verificam istoria de la fosta mea echipa. Acum banuiesc ca si aici e random sau s-a mai schimbat ceva, desi ma indoiesc.
15.02.2013 +1
27.01.2013 +1
8.01.2013 -2
22.12.2012 +3
5.12.2012 +2
17.11..2012 0
28.10.2012 +3
11.10.2012 0
21.09.2012 -1
02.09.2012 -2
15.08.2012
Revenit cu Vulturii Lugoj
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by kennyanu »

da...dar din 2jucatori...am doi portari...nu ca ma plang :P
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Viola »

si amandoi cu agresivitate mica, asa cabine zici, nu ai de ce sa te plangi :)
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by julyano3 »

eu am centru hipermodern si n-am primit decat un portar pana acum :)))
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
Cosmynutz
Team Manager
Posts: 129
Joined: Thu Mar 15, 2007 2:43 pm
Location: Cosmin Stadium
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by Cosmynutz »

Majoritatea ( Ma refer la cei care cauta sa ajunga sus A-B-C ) isi fac echipe din jucatori cu agresivitate foarte mica... 0-10-20% maxim.

Daca au o echipa formata din jucatori cu medie de 10% agresivitate, isi pun agresivitatea la 100% la echipa.

Intrebarea este: Daca imi fac o echipa cu jucatori foarte agresivi, 80-90-100% si pun agresivitatea la echipa 10%, e aceeasi treaba?
dammidamangiare
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Aug 11, 2013 10:43 am

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by dammidamangiare »

conteaza, normal. diferenta intre agresivitatea echipei 0 si agr echipei 100 e undeva la 10-15 puncte la totalul scos pe linii... deci normal ca e importanta agresivitatea..
dar depinde si de diferenta de agresivitate intre jucatori.. daca iti iei cam tot lotul intr-un interval de 5%, maxim 10% intre cel mai agresiv si cel mai putin agresiv, poti juca si cu agresivitate mai mare. era un ceh acum cativa ani care a dovedit ca mai important decat agresivitate generala mica, dar diferente mari intre jucatori, e sa ai un lot cu jucatori cu agresivitati asemanatoare. pana atunci regula generala era ca pentru a nu lua rosii trebuie sa ai jucatori cu agresivitate cat mai mica, pe cand de fapt conteaza la fel de mult, daca nu chiar mai mult, sa nu ai diferente mari de agresivitate intre jucatori. fa-ti echipa intre 70-75%, 75-80% etc si poti juca si cu agresivitate mai mare fara sa iei prea multe rosii. vei lua galbene multe in schimb => multe suspendari, deci iti va trebui un lot mai larg (3 pe post)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI

Post by kennyanu »

cum zice mai sus...per total important e sa ai jucatorii de aceeasi agresivitate..mai mult sau mai putin...iar usor usor scazi agresivitatea medie :)
Revenit :)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”