panourile

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
catzu
Coach
Posts: 41
Joined: Fri Sep 23, 2005 5:00 am
Location: galati
Contact:

panourile

Post by catzu »

ce se mai aude cu panourile alea nu vor sa cresca si ei ofertele ca nu se mai poate face nik dam faliment vindem totzi jucatori si tot dam faliment :cry: chiar nu vor macar una din an in pasti sa de de 100 de k sau oricut numai sa nu mai bage 50 de ziel 10.500
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: panourile

Post by kennyanu »

catzu wrote:ce se mai aude cu panourile alea nu vor sa cresca si ei ofertele ca nu se mai poate face nik dam faliment vindem totzi jucatori si tot dam faliment :cry: chiar nu vor macar una din an in pasti sa de de 100 de k sau oricut numai sa nu mai bage 50 de ziel 10.500
dai faliment dak nu stii sa t ocupi d echipa....cum mai sunt cativa penali. nu fa transferuri aiurea si nu mai da salarii mari la jucatori dak nu ai bani pt ei. la asta trebuia sa t gandesti la inceput
Revenit :)
catzu
Coach
Posts: 41
Joined: Fri Sep 23, 2005 5:00 am
Location: galati
Contact:

Post by catzu »

eu stau binisor deocamdata da ma gandesc mai tarziu ca o sa am jucatori care tre sa le dau 3000 -4000 si :cry: nush sper sa ma descurc incep sa strang bani depeacuma :wink:
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

ba...cu panourile...dati si voi click p reclame...poate or sa dea astia bani mai multi dak vad k intra lumea la ei p site.
Revenit :)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”