Astept sfaturi!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
maryuz
Team Board Member
Posts: 385
Joined: Tue Nov 08, 2005 7:57 pm
Location: DIN NOU ACASA!!!!URAAAA!!!

Astept sfaturi!

Post by maryuz »

As vrea si eu niste sfaturi din partea voastra.ce sa mai fac cu echipa asta a mea Maryuz E.43. Cred ca ma las dreaq ca ma dispera.Spuneti-mi ce sa mai fac.
Image
Managerul echipei F.C Boldestina.
dexter
Team Manager
Posts: 146
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:05 pm

Post by dexter »

asteapta man ... gandeste-te la viitor ... sa-ti creasca si jucatorii de abia in 2-3 sezoane o sa ajungi si u un mare roman prin SP ca deocamdata nici jucatorii nu is antrenati ... ai ajuns prea usor si prea repede in E ... nu-i bai ca retrogradezi in F ca porma iar promovezi si scoti bani ... deci asteapta ... stii u proverbu ala cu rabdarea da acu nu imi aduc aminte :)
Sezonu 7: Campion in G.15
Sezonu 8: Loc 5 in F.5
Sezonu 9: ...asteptam rezultate


Image
maryuz
Team Board Member
Posts: 385
Joined: Tue Nov 08, 2005 7:57 pm
Location: DIN NOU ACASA!!!!URAAAA!!!

Post by maryuz »

Mda... Cu rabdarea treci marea.Dar chiar nu as vrea sa retrogradez :(
Image
Managerul echipei F.C Boldestina.
maryuz
Team Board Member
Posts: 385
Joined: Tue Nov 08, 2005 7:57 pm
Location: DIN NOU ACASA!!!!URAAAA!!!

Post by maryuz »

Dac joc f multe meciuri amicale vor creste jucatorii mai repede in valoare?Punandu-i prin rotatie titulari.Nu conteaza ca se strica gazonul.Daca e il schimb si la doua zile.Nu conteaza daca iau bataie(asta daca nu afecteaza cresterea jucatorilor.)Am de gand sa mai ma inscriu in una sau doua cupe amicale.
Image
Managerul echipei F.C Boldestina.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

maryuz wrote:Dac joc f multe meciuri amicale vor creste jucatorii mai repede in valoare?Punandu-i prin rotatie titulari.Nu conteaza ca se strica gazonul.Daca e il schimb si la doua zile.Nu conteaza daca iau bataie(asta daca nu afecteaza cresterea jucatorilor.)Am de gand sa mai ma inscriu in una sau doua cupe amicale.
Nu face prostia asta!! dak joci multe meciuri amicale, chiar si prin roatatie o sa iti obosesti jucatori! si nu or sa mai joace nimic...crede-ma k am trecut prin asta ;). vb lui dexter: astepta sa ai lotu la maxim si strange bani, p urma t uiti sa vezi c nu mere
Revenit :)
maryuz
Team Board Member
Posts: 385
Joined: Tue Nov 08, 2005 7:57 pm
Location: DIN NOU ACASA!!!!URAAAA!!!

Post by maryuz »

Prea tarziu sunt deja in 4 cupe amicale si am terminat una pe care am casrigat-o.In orice caz in meciurile din liga joc cu echipa cea mai ,,buna,, si in cupele amicale cu tinereii si expiratii.
Image
Managerul echipei F.C Boldestina.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”