Cupa SP.

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

gata...cred k pana aici mi-a fost. miercuri am cu locu 1 din C9.....dar o sa lupt eroic...o sa fac un meci mare :D
Revenit :)
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

... macar rupe-i jucatorii sa ne faci noua viata mai usoara ... io nu am reusit sa-l bat ... am furat-o cu 1-0 parca :wink:
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

tot cu asta ai avut? :)...o sa joc cu 100 agresivitate :D...macar sa stiu o treaba :)...aiurea....o sa joc fara 2 titulari...suspendati....x(
Revenit :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

tot cu asta ai avut? :)...o sa joc cu 100 agresivitate :D...macar sa stiu o treaba :)...aiurea...mi s-a mai accidentat un jucator.....joc fara 3 titulari acu...2suspendati si un accidentat :(
Revenit :)
jackyjacks
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Sat Sep 24, 2005 12:54 pm
Location: Cluj

Post by jackyjacks »

Eo am luat`o in turul 6 la penalty. Am jucat la el acasa, cu jucatori obositi si fara cel mai bun jucator al meu :((...Adversarul meu a fost Hattrick is better FC...poate il cunoaste cineva ;)
Sezonul 6-->locul 6 in G.546
Sezonul 7-->locul 3 in G.546(nu am vrut sa promovez)
Sezonul 8-->locul 1 in G.546(90 de puncte- fara infragere si fara egal!)
Sezonul 9-->locul 1 in F.182(eliminare la 11m din cupa SP in runda 6)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

AM CASTIGAT!!!!!! :D...cel mai smecher sunt :D :)))))i-am dat mucu la fraier :))))))
Cretzule am vazut k ai picat cu unu d la mine din liga...batel k p mine ma batut :(...a avut noroc bulanu ;)
Revenit :)
danbigplayer
Team Board Member
Posts: 255
Joined: Sat Sep 24, 2005 10:42 pm
Location: Bucharest - ROMANIA

turul 8

Post by danbigplayer »

Au mai ramas 5 romani. Felicitari lui kennyanu ! Performanta mare. A trecut de liderul grupei in care joc eu si cretzu. Bravo!
Bafta mai departe celor ramasi in cupa SP!
Aquamagic
Coach
Posts: 41
Joined: Tue Apr 19, 2005 9:05 pm

Post by Aquamagic »

Cum adica numai 5 ? , , dar oricum poate imi spune si mie cineva care se pricepe mai bine la soccerproject cum naiba am ajuns eu in turul 8 , sezonul asta am promovat in E si dupa ce la inceputul sezonului ma gandeam cum sa scap de retrogradare acum ma bat pt promovare .

Echipa cine stie ce nu prea am , iar cu ceva timp in urma la o analiza facuta de Budist pentru echipele ce participau in prel. Uefa , la mine a fost cea mai dezastruoasa analiza facuta de el , pe buna dreptate .
Poate ma lumineaza si pe mine cineva ca pana de curand nu am alocat prea multa atentie soccerului (nu atat cat merita) si la tactica sunt la pamant.
Echipa mea : FC Nova Bucuresti

Ms
Pana la urma vom fi cei mai buni
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

Aquamagic wrote:Cum adica numai 5 ? , , dar oricum poate imi spune si mie cineva care se pricepe mai bine la soccerproject cum naiba am ajuns eu in turul 8 , sezonul asta am promovat in E si dupa ce la inceputul sezonului ma gandeam cum sa scap de retrogradare acum ma bat pt promovare .

Echipa cine stie ce nu prea am , iar cu ceva timp in urma la o analiza facuta de Budist pentru echipele ce participau in prel. Uefa , la mine a fost cea mai dezastruoasa analiza facuta de el , pe buna dreptate .
Poate ma lumineaza si pe mine cineva ca pana de curand nu am alocat prea multa atentie soccerului (nu atat cat merita) si la tactica sunt la pamant.
Echipa mea : FC Nova Bucuresti

Ms
poate a gresit budist..ai unii jucatori buni. succes in liga si in cupa ;)
Revenit :)
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

Aquamagic wrote:Cum adica numai 5 ? , , dar oricum poate imi spune si mie cineva care se pricepe mai bine la soccerproject cum naiba am ajuns eu in turul 8 , sezonul asta am promovat in E si dupa ce la inceputul sezonului ma gandeam cum sa scap de retrogradare acum ma bat pt promovare .

Echipa cine stie ce nu prea am , iar cu ceva timp in urma la o analiza facuta de Budist pentru echipele ce participau in prel. Uefa , la mine a fost cea mai dezastruoasa analiza facuta de el , pe buna dreptate .
Poate ma lumineaza si pe mine cineva ca pana de curand nu am alocat prea multa atentie soccerului (nu atat cat merita) si la tactica sunt la pamant.
Echipa mea : FC Nova Bucuresti

Ms
ai avut shi noroc. In afara de o echipa din D ai avut adversare ushoare. Iti urez succes in continuare shi potzi sa ajungi departe.

De altfel urez succes totzi romanilor care au mai ieshit. Pe mine m-a invins liderul SUA Bobstanley, pe atunci n-aveam deloc spirit.
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

nu stiu dc am impresia k astia nu vor sa trec mai departe in cupa....si nici un camp.....mi s-au accidentat la jucatori...si in meciuri amicale dar si la antrenament sa nu mai vb...si in special inaintea meciurilor importante!!! :evil: :? :? :? :? :?
Revenit :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

kennyanu wrote:nu stiu dc am impresia k astia nu vor sa trec mai departe in cupa....si nici un camp.....mi s-au accidentat la jucatori...si in meciuri amicale dar si la antrenament sa nu mai vb...si in special inaintea meciurilor importante!!! :evil: :? :? :? :? :?
mda....chiar si cu accidentari am castigat...cati romani mai sunt in cupa?
Revenit :)
danbigplayer
Team Board Member
Posts: 255
Joined: Sat Sep 24, 2005 10:42 pm
Location: Bucharest - ROMANIA

turul 9

Post by danbigplayer »

mda....chiar si cu accidentari am castigat...cati romani mai sunt in cupa?
Doi. Doar noi doi !
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: turul 9

Post by kennyanu »

danbigplayer wrote:
mda....chiar si cu accidentari am castigat...cati romani mai sunt in cupa?
Doi. Doar noi doi !
succes in continuare tie....k am impresia k o sa ies runda viitoare....:(..am cu locu 13 in B2 parca...eu sa imi fac jocu obisnuit...dak e sa castig ar fi super :D
mai e si FC Nova Bucuresti :)...p astia nu i-ai vazut :)
Revenit :)
Aquamagic
Coach
Posts: 41
Joined: Tue Apr 19, 2005 9:05 pm

Post by Aquamagic »

Chiar asa , sunt si eu pe acolo , nu imi vine sa cred ca am putut sa ajung pana aici , de-si intradevar nu am avut meciuri cu super echipe , dar oricum pt mine e o performanta uriasa , unde pana sezonul trecut nu treceam de turul 2 , acum sa ajung pana aici .

Bafta in continuare
Pana la urma vom fi cei mai buni
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”