[Tactici si analize de meciuri]

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Puteti va rog sa va uitati la echipa mea la meciul de luni si sa imi spuneti daca ar fi bine sa jok 5-3-2 cum vreau eu sau 4-3-3 cum jucam de obicei.uitativa cat scot cu 4-3-3 (ultimul meci din liga) si cat scot cu 5-3-2 (ultimul amical).Si de asemenea as dori o parere si la ce tactica sa folosesc si ce stil sa pun. :wink:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

pai tinand cont ca cu 532 ai scos 117 iar cu 433 ai scos 106...cred ca e evident..plus ca la 532 nu ai folosit nici o tactica..si tinand cont ca adversarul tau scoate cam 114 pe linii..eu zic sa mergi pe 532...daca mai joci si mingi lungi cred ca a r iesi ceva mai bine....sau poate zid defensiv....la partea asta stau mai slab pt ca nu am incercat sa vad cam cu cat scade si creste..dar bafta de acum :D
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

warchilde wrote:pai tinand cont ca cu 532 ai scos 117 iar cu 433 ai scos 106...cred ca e evident..plus ca la 532 nu ai folosit nici o tactica..si tinand cont ca adversarul tau scoate cam 114 pe linii..eu zic sa mergi pe 532...daca mai joci si mingi lungi cred ca a r iesi ceva mai bine....sau poate zid defensiv....la partea asta stau mai slab pt ca nu am incercat sa vad cam cu cat scade si creste..dar bafta de acum :D
Multumesc warchild...rog si ceilalti manageri sa isi mai dea cu parerea daca se poate si la ce tactica si stil sa folosesc :oops:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

ar trb sa il bati..ai TS-ul mult peste cat are el...si scoti si mai mult decat el pe linii....daca pui bine si agresivitatea, stilul si tactica trb sa castigi....dar la partea asta ii las pe baieti sa isi dea cu parerea :D ca eu sunt mai incepator :D dar tot il fac pe OLI :twisted: :twisted: :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Multumesc warchild...rog si ceilalti manageri sa isi mai dea cu parerea daca se poate si la ce tactica si stil sa folosesc
joaca un 3-4-3 loveste si goneste cu stil 100%.
GK Dennis Matei
LB Harald Calincov CB Alexandru Camui RB Constantin Iovanovici
LMBogdan Pitu CMAtte-Oudeyi Claeys CMIndridi Walasiak RMConstantin Ionita
LF Christian De Camargo CF Cheikh Yi RF Revi Gentenaar



astia zic eu sa ii bagi in teren in cazul in care nu sunt suspendati sau accidentati.eu zic ca daca joci asa o sa scoti si un record pe linii.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Ok voi juca asa...ms unicool.Daca nu castig tu esti de vina :lol: :lol: :lol:.Ai avut dreptate am jucat un amical si am folosit 3-4-3 cu loveste si goneste, stil 100% si am scos 118 deci un nou record pentru mine si nu am folosit toti titularii.
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

hehe vezi ce face o mana de maestru?:D
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

warchilde wrote:hehe vezi ce face o mana de maestru?:D
Asa e...ms unicool.Ms si warchilde ptr ca totusi te'ai deranjat sa ma ajuti.Bafta la toti :wink:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

eh.... am incercat sa vad ce pot...si cum banuiam mai am multe de invatzat :D ...faza amuzanta e ca am fost ff aproape de adev...cam ca pamantu de soare :lol: :lol: :lol:
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

warchilde wrote:eh.... am incercat sa vad ce pot...si cum banuiam mai am multe de invatzat :D ...faza amuzanta e ca am fost ff aproape de adev...cam ca pamantu de soare :lol: :lol: :lol:
Tare faza :lol: :lol: :lol:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

uitati-va putin la meciul acesta : Image

Poate cienva sa imi spuna de ce am pierdut?? am scos 128 el a scos 121
am jucat mai agresiv
jucatorii mei au jucat mai bine
poate am jcuat la el acasa.. dar chiar in halul asta??? random..
nasol e ca era meci in uefa.. si de acuma imi va fi greu sa ma calific[/img]
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Am meci greu luni.Ce ziceti sa folosesc ?un 4-3-3 cu loveste si goneste sau 3-4-3 cu loveste shi goneste ?Am CM titular suspendat ptr azi
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
uv_46
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1003
Joined: Wed Jul 12, 2006 4:04 pm
Location: Temeschburg
Contact:

Post by uv_46 »

alexxx wrote:Am meci greu luni.Ce ziceti sa folosesc ?un 4-3-3 cu loveste si goneste sau 3-4-3 cu loveste shi goneste ?Am CM titular suspendat ptr azi
daca ai si un CM suspendat cred ca e mai ok un 4-3-3,parerea mea
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

uv_46 wrote:
alexxx wrote:Am meci greu luni.Ce ziceti sa folosesc ?un 4-3-3 cu loveste si goneste sau 3-4-3 cu loveste shi goneste ?Am CM titular suspendat ptr azi
daca ai si un CM suspendat cred ca e mai ok un 4-3-3,parerea mea
Asta vroiam sa joc...ms :wink:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

15 Mai 2007 : Antrenor
Angajarea unui nou antrenor poate avea un efect pozizitiv asupra echipei, doar daca fostul antrenor a stat destula vreme la clubul tau. Am decis sa marim perioada pe care un antrenor trebuie sa o petreaca la un club deoarece unii manageri foloseau acest "truc" prea des.


cam ce inseamna acest "efect pozitiv" ?
Drumul de la stadion e ieftin. Imparti taxiul cu toata galeria!
La noi la stadion sunt multe locuri libere!
Pentru ca sunt putini spectatori, ai sansa sa te vezi la televizor!
VINO IN REGIE!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”