[Tactici si analize de meciuri]

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Le crestea moralul jucatorilor cu nu stiu cat. Probabil 5-10%. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

cum pot bate un 4-3-3 / pase /60 stil si 35 agresiv. ???? sau ce formula , de joc ,e potrivita , ptr a face fata la ce joak el ???????
MS.
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

da, ms . ptr idei. nu asa multi k nu stiu pe care sa o aplic.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

nu mai fii asa rapid in decizii...lumea poate nu a vazut ce ai cerut....miercurea nu prea se intra pe forum pt k e zi de cupa....eu iti sugerez sa joci "loveste si goneste" sau "mingi lungi"
Revenit :)
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

pai stai asha ca nu inteleg..ti-am raspuns pe topicul special creat.....voiai sa iti raspundem si aici??????????????? :x
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

cred k mai multe pareri nu strik. aici ,poate nu se uita cine se uita si acolo , sau invers. voi sinteti citeva exceptii . :?
MS PTR. IDEI SI SFATURI.
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

cei care se uita aici se uita si acolo...nu sunt asa de multi romani pe forum asta este...dar oricum din ce am vazut eu meciul nu e unul capital pentru tine ....poate doar asa de palmares...oricum sa ne zici ce a iesit..bafta :wink:
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

0-1..... :cry: :cry: ...am luat-o cu 1-0.
nu era meci capital ,dar dc sa iau bataie. si la mine acasa, ce dak e el pe primul loc. de cind am venit in joc (aprox.1 luna ) nu am luat decit de 2 ori bataie acasa ,in liga. la inceput ,in primele meciuri si acum.singura mea "multumire", de la meciul asta e k nu m-a batut la scor , cum a facut-o cu ceilalti.
INCA ODATA MS. PTR SFATURI. O SA MAI APELEZ LA VOI. :wink:
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

dc nu incerci sa stai mai mult pe forum...sa comunicam?...nu doar sa vii knd ai nevoie, in cazuri de urgenta?....ai castiga mai mult :wink:
Revenit :)
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

cred k ai dreptate. adik sigur ai dreptate. ok. o sa-mi petrec mai mult timp pe forum. io pina acum stateam cu ochii pe alte echipe din diferite divizii si ma uitam cum joak.dar cred k si de aici mai pot prinde cite ceva.
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

amicale

Post by Mihai75 »

creste nivelul jucatorilor in amicale ?
vreau sa joc in amicale cu cei care nu sint titulari ptr a-i mai ridik in nivel. are vre-o influenta asupra lor , aceste jocuri ?
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

in amicale creste moralul jucatorilor si experienta..deci in timp si calitatea... plus ca e bine sa ai si rezervele in forma pentru ca nu shtii niciodata cand vei avea nevoie de ele
Mihai75
Team Manager
Posts: 127
Joined: Sun May 13, 2007 10:40 am
Contact:

Post by Mihai75 »

ok. ms ptr informatie.
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

SPMT iti arata o tactica specifica echipei respective.
Daca folosesti o alta tactica decat aceea exista posibilitatea ca ratingul sa fie mai mare?

Presupunand desigur ca ai jucatori cu ratinguri egale pentru aceleasi tactici...:D

Multam.
Diavolo
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

dardar_3 wrote:SPMT iti arata o tactica specifica echipei respective.
Daca folosesti o alta tactica decat aceea exista posibilitatea ca ratingul sa fie mai mare?

Presupunand desigur ca ai jucatori cu ratinguri egale pentru aceleasi tactici...:D

Multam.
SPMT calculeaza o formula care el o considera"ideala" pentru echipa ta.de acolo pana la cresterea ratingului peste ce spune programul este doar problema manageriala.setezi ordinele individuale.poti juca si alt sistem decat cel propus de tool,dar important e sa ai in teren jucatorii care scot cea mai mare nota pe posturile respective.conteaza si agresivitatea cu care joci.SPMT este un program ajutator,dar nu este exact.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”