Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

si pe mn ma facut randomu :cry: am fost cu 5 peste dar am jucat in deplasare :D sper sa nu se dfuca promovarae din cauza randomului :cry:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am pierdut dintr-o greseala :( aveam setata echipa pentru 4-3-3 mingi lungi si am schimbat-o in ultima clipa in 3-4-3. dar am uitat sa schimb si tactica in loveste si goneste. si am pierdut cu Westel. mor de ciuda.
la meciul de maine cu SAT am 3 suspendati si 2 prea obositi sa joace.
Dinamo Mar
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 4:39 pm

Post by Dinamo Mar »

Pt.Kennyanu: Am echipa Dinamo Marasesti,manager oancea1977.Am jucat azi in liga cu Standard Hijfte in deplasare.Scor 1-1.Total pe linii 134-128(6 puncte in plus- pt.mine),Agresivitate eu 95 el 50,restul detaliilor le vezi in raportul meciului...
Last edited by Dinamo Mar on Mon Mar 17, 2008 10:29 am, edited 1 time in total.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

nu e neaparat random....e vorba si d tactica..."fara tactici" e una dintre cele mai imprevizibile tactici.

tacticile nu te ajuta doar la bonusul pe linii....te ajuta si la anihilarea tacticii adversarului
Revenit :)
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

victorie 5-0 acasa ....16 meciuri 16 victorii se apropie promovarea :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
Dinamo Mar
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 4:39 pm

Post by Dinamo Mar »

Kennyanule,vrei sa spui ca daca am meci cu o echipa mai buna ca mine imi cresc sansele sa fac un egal sau s-o inving daca folosesc tactici "fara tactici"? Ca asta chiar nu stiam..
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Victorie acasa cu o contracandidata la promovare si in continuare totul ramane strans intre locul 2 si 6 sunt doar 2 pct eu sunt pe 3 momentan si am meciuri grele cu contracandidatii :roll:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

Dinamo Mar wrote:Kennyanule,vrei sa spui ca daca am meci cu o echipa mai buna ca mine imi cresc sansele sa fac un egal sau s-o inving daca folosesc tactici "fara tactici"? Ca asta chiar nu stiam..
depinde cum joaca el.. 4-3-3 e predispusa la egaluri..de asemenea la 4-3-3 se joaca mingi lungi de obicei.. 3-4-3 ar fi "cea mai buna" teoretic.. asta daca ai jucatori foarte bun.. daca mai ai si un atac impresionant.. folosesti lov si goneste si ai +27% la atac.. in fine.. sunt prea multe de zis..

Si ca sa nu fiu off-topic total.. am castigat cu 1-0.. dar maine am meci greu cu locul 3:).. iar joi cu 5:D in fine./. sper sa ies bine.. am 2 suspendati care pot fi inlocuiti..
Dinamo Mar
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 4:39 pm

Post by Dinamo Mar »

Sa-mi spuna si mie cineva care sunt tacticile sau formatia(4-3-3,etc) predispuse la victorii,ca inteleg ca exista tactici predispuse la egaluri,deci ar trebui sa fie si de astea!
Eu bag ASPT ul si de acolo constat ca pt.echipa mea cel mai avantajos e mingi lungi.Nu am echipa de 3-4-3 ca am mijlocul cam slabut si nici cu loveste si goneste nu-mi scoate echipa mai mult decat cu mingi lungi.Chiar am probat.Eu am vazut o chestie interesanta la ASPT. Cel mai mult se scoate pe linii daca joci 4-3-3 sau 5-3-2.Si asta probat cu 11 jucatori(toti) care scot aceeasi performanta,adica spre exemplu toti cei 11 sa joace de 67.Am facut eu proba si asa a iesit.Stiu ca nu e foarte exact ASPT ul dar,totusi..Alte pareri?
d3m0nb0y
Team Board Member
Posts: 275
Joined: Thu Aug 10, 2006 6:41 am
Location: in fata monitorului...Brasov, RO

Post by d3m0nb0y »

victorie...am sanse sa evit retrogradarea...si inca nu am TS 100%
sezonul 17/18 : 5 in F.23/1 in F.23
sezonul 19/20/21 :3 in F.24 /2 in F.24/11 in E.8
sezonul 21 : 2 in F.24
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Victorie 0-1 in deplasare la locul 4.
Ce ma enerveaza e ca echipa de pe ultimul loc a deveit bot, si eu am jucat deja cu el. Urmaritorii mei au un avantaj la golaveraj.
Asta e. Vedem noi ce facem.
Joi si vineri am cu romanii de la mine din liga; sper sa nu ma incurce. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

Victorie in deplasare si mi-am marit avansul la 11 puncte fata de locul 2 si 17 fata de locul 3...

Calificarea e in proportie de 99% asigurata :D
Diavolo
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

categoric tot victorie la mine....ceva bani din cupe amicale si mergem mai departe spre divizia F
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

Victorie 0-3 cu una de pe 6.
17 meciuri 17 victorii

Promovarea este in prop de 99,99% .
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

am revenit la ts % si deja cu 2 victorii in retur am sarit peste linia retrogradarii. :wink:
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”