Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Black_eagle wrote:ce sa fac sa nu mai am ghinionul asta?
niste matanii :lol: :lol: spovedeste-te :twisted:
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

eu am furato cu 1-0 azi
Revenit :)
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

victorie in deplasare, normala si logica, singurul motiv de ingrijorare era TS care e 90. urmatoarele doua etape le am cu ultimele doua clasate.

inca nu mi-am dat seama care sunt sansele la promovare. ar fi frumos ca in sezonul asta in care aniversam 2 ani de la preluarea clubului sa promovez.
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

Daimon wrote:victorie in deplasare, normala si logica, singurul motiv de ingrijorare era TS care e 90.
Si asta e motiv de ingrijorare? Pai eu cu TS 5 ar trebui sa ma sinucid, nu? :lol:
Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Boggy22 wrote:
Daimon wrote:victorie in deplasare, normala si logica, singurul motiv de ingrijorare era TS care e 90.
Si asta e motiv de ingrijorare? Pai eu cu TS 5 ar trebui sa ma sinucid, nu? :lol:
da adr tu esti in G si el in D, iar de la F in sus TS conteaza enorm de mult iar in G TS nu conteaza chair asa de mult :twisted: :twisted:
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

Kosmin wrote:
Boggy22 wrote:
Daimon wrote:victorie in deplasare, normala si logica, singurul motiv de ingrijorare era TS care e 90.
Si asta e motiv de ingrijorare? Pai eu cu TS 5 ar trebui sa ma sinucid, nu? :lol:
da adr tu esti in G si el in D, iar de la F in sus TS conteaza enorm de mult iar in G TS nu conteaza chair asa de mult :twisted: :twisted:
bun, eu is in C si am 68% TS :lol: dupa teoria lui frrr parca, inseamna ca-s un manager slab :P :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

depinde de tactica si de obiective.. FrrFrr sa referit pentru extreme.. ori sa tragi la promovare (TS peste 94 zic eu.. nu peste 90 cum zice el) ori un TS ffff mic.. care tinde la 0 pentru cei care sunt in reconstructie..
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

poate exagerez putin dar eu am tot avut surprize din cauza TS intre 80 si 90, de genul egaluri sau chiar infrangeri cu echipe mult mai slabe.

daca joci destule meciuri nu e o problema sa stai intre 90 si 100 TS chiar si cu 2 transferuri pe saptamana.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

o victorie....0-1 in deplasare...


dak ma uit atent...ar trebui sa retrogradeze niste romani din C2...suntem mult prea multi :)
Revenit :)
georgicu
Team Board Member
Posts: 251
Joined: Fri Jan 04, 2008 6:53 pm
Location: Wagadugu

Post by georgicu »

Fratilor nu stiu daca sufer eu de sindromu persecutiei sau am luat-o razna :evil: incepe camionatul toate bune si frumoase, incepe si distractia :? am nu mai putin de 7cehi in campionat care nu fac altceva decat sa incerce sa ma incurce(vai de mama lor ca se bat toti la retrogradare) in fiecare meci astia joaca cu echipa a 2-a si scot cam intre 70-90 pe lini. eeee retardati cand joaca cu mine baga prima echipa cu totul calculat in asa fel incat sa nu ii bat. Pana la urma dreacu e chiar frustrant sa vezi cum contracandidatu tau bate cu 3-0 isi menajeaza jucatori... si tu de abia bati niste distrusi 3-2 si mai iei si vreo 5 galbene :evil: :evil: :evil:
“When you see a good move, look for a better one”
.::Sez21::. H.84 (1)
.::Sez22::. G.28 (1)
.::Sez23-24::. F.10 (4)(1)
.::Sez25-26::. E.4 (7)(2)
.::Sez27-29::. D2 (8)(7)(?) a 3-a oara e cu noroc :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Victorie cu 2-1 in deplasare si locul doi pana acum, sper sa mearga asa mai departe mai ales ca acum am peste 95 TS :roll:
Revenit cu Vulturii Lugoj
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

in continuare pe locul 1 desi am facut un egal in care random-ul s-a bagat pentru prima data de cand joc SP.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

deocamdata toate bune si frumoase.. o victorie cu 9-0 cu echipa a 2-a impotriva unui bot.. urmeaza 3 etape f grele.. cu DaPrince, castigatorul cupei sp de sez trecut, si cu seriful Winters
nutzuvip
Team Manager
Posts: 162
Joined: Sun Nov 06, 2005 9:57 am
Location: Romania - Bucuresti

Post by nutzuvip »

victorie 1-0 in deplasare
Forza Vacarm | Sus, Cat mai Sus !!
mirciu84
Team Manager
Posts: 190
Joined: Tue Apr 08, 2008 8:51 am
Location: Timisoara

Post by mirciu84 »

primele 6 etape 6 victorii. 30-1 golaveraj iar joi am meci cu ala de pe 1. deocamdata sunt in grafic :D
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”