Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

dragos
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1477
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:21 am
Location: Tulcea

Re: Cum merge campionatu

Post by dragos »

Chernilom Popovo 0 - 5 F.C.Delta Tulcea
dupa o infrangere si doua egaluri a venit si prima victorie din acest sezon
locul 9 in campionat
gogumagic
Team President
Posts: 623
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:48 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by gogumagic »

AB Craiova 4 - 1 Forza Beilen

prima saptamana 4 victorii care ma mentin pe primul loc in E si un inceput destul de bun avand in vedere ca am inceput cu TS 65 si am facut deja 2 transferuri ...urmeaza o saptamana mai grea in care sper sa ne descurcam la fel de bine :D
Sez 23/26/27/28/29/30/31/35/36/37/40/41/42 Locul 1 in H / H / G / F / E / D / C / E / D / C / D / C / B

Season 42 SP Cup Winner
JoWooD
Coach
Posts: 41
Joined: Fri Aug 15, 2008 9:45 am
Location: constanta

Re: Cum merge campionatu

Post by JoWooD »

mdea.. dupa 3 victorii in campionat a venit si prima infrangere cu ce-a mai buna echipa , favorita ,

Fc yAnKee Team 0 - 4 pasyen
18' 0 - 1 Alexandre Baert
24' 0 - 2 Alexandre Baert
54' 0 - 3 Niculae Damaschin
64' 0 - 4 Alexandre Baert (P)



.. avand in vedere ca nu am putut juca cu titularii .. :|
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by minasthiryt »

3 victorii, cu atat m-am ales din aceasta prim saptamana...insa zic eu ca e bine...
astazi m-am descurcat destul de bine jucand fara nici un CB valid si am pierdut cu 3-2 in fatza romanului care e pe primul loc,cu prim sansa la promovare...
O sa ma mentin si eu cat pot aproape ce de cele 3 echipe care au scos maximu de puncte dupa prima saptamana...

Cred ca am sa renunt la Cupa Sp pentru a ma axa mai mult pe lupta asta din liga...
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Re: Cum merge campionatu

Post by bunicutzu »

am castigat azi la bizone, dar mi-a accidentat 2 titulari :( de ce dai bah la gioale? :D
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Am inceput sezonul cu o infrangere dar acum s-au mai indreptat lucrurile un egal in deplasare la o echipa grea si 2 victorii.
Momentan pe 6 la un punct de lider, dar incep iara accidentarile si mi-e frica sa nu ma coste :?
Revenit cu Vulturii Lugoj
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Re: Cum merge campionatu

Post by napoleonard »

bunicutzu wrote:am castigat azi la bizone, dar mi-a accidentat 2 titulari :( de ce dai bah la gioale? :D
daca facem schimb de locuri...ar veni sa stai tu pe 1 si eu sa iau cupa...ce cauta horiaciles pe acolo? saracu' de vreo 2-3 sezoane tot viseaza la tiltu si degeaba. acum iar s-a instalat pe primul loc, dar sper sa-l dai jos, ca de nu in retur, daca termin ce am in plan, vin eu si no sa-ti placa nici tie nici lui :mrgreen:
Image
Power
Assistant Manager
Posts: 93
Joined: Thu Nov 01, 2007 8:41 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by Power »

4 meciuri 4 infrangeri in prima saptamana :roll:, un parcurs normal in C cu un TS mic si un lot subtire in care o buna parte sunt juniori si accidentati. Pana la inceputul sezonului viitor sper sa imi refac TS-ul chiar daca voi mai transfera destul de mult, sa pot sa promovez imediat inapoi in C caci retrogradarea este un lucru cert in acest sezon.
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by dardar_3 »

Eu sunt la gara in B1. :lol:

Pana acum am cumparat doar 2 galactici. :D Inca vreo 2-3 saptamani de transferuri si la sfarsitul sezonului sper sa ajung la 100%ts.
Diavolo
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Re: Cum merge campionatu

Post by napoleonard »

dardar_3 wrote:Eu sunt la gara in B1. :lol:

Pana acum am cumparat doar 2 galactici. :D Inca vreo 2-3 saptamani de transferuri si la sfarsitul sezonului sper sa ajung la 100%ts.
pai daca doar la sf de sezon sper sa ajungi la TS 100% asta nu inseamna ca ajungi in C? :shock:
Image
marius alin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1072
Joined: Thu Jul 13, 2006 7:18 pm
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by marius alin »

primul loc in B.3 ... 3 victorii si 1 egal (cu ghinion, sa accidentat cm ul titular si a intrat un mic noob in loc :D , deci doar +1 per total) ...pt luni nu avem cm valabil(ambii accidentati pt perioade lungi de timp), deci improvizam
singura diferenta dintre mine si un nebun este ca eu nu sunt nebun
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by dardar_3 »

napoleonard wrote:
dardar_3 wrote:Eu sunt la gara in B1. :lol:

Pana acum am cumparat doar 2 galactici. :D Inca vreo 2-3 saptamani de transferuri si la sfarsitul sezonului sper sa ajung la 100%ts.
pai daca doar la sf de sezon sper sa ajungi la TS 100% asta nu inseamna ca ajungi in C? :shock:

Nu se stie. In retur o sa incurc pe cat mai multi. :D Sunt vreo 3 echipe care sunt la fel in reconstructie. Tre sa mai depasesc inca 3. Deocamdata nu am pe toate posturile jucatori prin care pot castiga un meci. In schimb am o infuzie de tinerei. Multi se vor blegi in curand, dar macar 3 sa iasa zdraveni. :mrgreen:
Diavolo
davos
Team Board Member
Posts: 328
Joined: Sun Jan 13, 2008 6:15 pm
Location: Vaslui
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by davos »

2 egaluri 1 infrangere si 1 victorie.
Azi am facut egal cu cel care ma scos din cupa
Fost manager : Davos
Fosta echipa : F.C. Dinamo București.

Actual
Manager : Sebi.H
Echipa : S.C. Vaslui
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Razvanica »

Razvanica wrote:Ieri 1-0 cu +11 pe linii. Azi am mancat bataie cu 2-0 si am fost egali pe linii. Asteptam sa se intoarca roata joi si vineri contra favoritelor la promovare. Daca nu fac macar 4 puncte las balta campionatul si sezonul asta.
Eh,am facut 6 puncte joi si vineri. Deci ramanem sa ne luptam deocamdata. Desi nu prea sunt incantat de program, cam toate echipele bune s-au adunat in primele 2 saptamani :roll: Luni si marti alte 2 meciuri grele, din care sper sa scot macar 3-4 puncte.
Harder, better, faster, stronger
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Re: Cum merge campionatu

Post by bizone »

bunicutzu wrote:am castigat azi la bizone, dar mi-a accidentat 2 titulari :( de ce dai bah la gioale? :D
Pai am incercat si eu cum am putut sa castig, dar nici cu tactica asta n-a mers :mrgreen: Oricum, sa nu te aud ca te plangi, tu ala cu 3 solutii pentru fiecare post :)
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”