Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

suporteru_1st
Team Manager
Posts: 207
Joined: Sat May 13, 2006 9:33 am

Post by suporteru_1st »

cretzu wrote:
napoleonard wrote:scuze ca va intrerup din felicitari (oricum ptr promovarea in A , felicitari si de la mine)...am si eu o intrebare, cand incepe noul campionat?
is la inceput..primul sezon...dar imi intru in mana si n-as vrea sa ma racesc.. :lol:
... de luni intr-o saptamana daca nu ma insel ... mersi si bafta si voua :wink:

cretzule, inseamna ca daca vrem sa facem un amical cu tine tre' sa platim gras nu:)))))

Felicitari pt promovare si sa te mentii!!!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

vreau sa il felicit p donvalentino deoarece a promovat in liga lui kenny :P(fosta a lui aptul)
Revenit :)
napoleonard

Post by napoleonard »

legat de panourile publicitare...aud pe unu, pe altu cu banii castigati pe panouri...eu cred ca am probleme cu panourile astea...ofertele standard sunt 9.000 pe 14 spre 33 zile?!?!?!?!?!...cea mai buna oferta e 9.000 la zi, da care imi apare foarte rar...si asa a fost tot returul...cand m-am inscris am avut si eu de 15.000, de 200.000, dar acum...pot face ceva???
DonValentino
Team Manager
Posts: 180
Joined: Sat Apr 02, 2005 9:14 pm
Location: Bucuresti (Romania)

Post by DonValentino »

kennyanu wrote:vreau sa il felicit p donvalentino deoarece a promovat in liga lui kenny :P(fosta a lui aptul)
n vdm akolo :wink: l luam primele 2 locuri :P
Forza FC Steaua Valentino !!! :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

vineri am obtinut prima victorie p sezonu asta...sper sa imi refac team spiritu mai rpd k sa fac o schema :)..sa termin in primele 2echipe :))
Revenit :)
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

pey in primele etape din F am castigat 3 meciuri si un egal,e bine :lol: :lol:
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

cum va merge? eu deocamdata sunt p drumul cel bun...am inceput sa urc in clasamanet...



P.S. aciduzzo..t rog pune un sticky p asta...si p ala cu planuri....k sa nu le mai caut in fiecare sezon sa le reinnoiesc :) :P
Revenit :)
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

De ce mah ? ... daca ai ceva de laudat cauta topicul si reinoiestel :lol: :lol: :lol:

Eu stau super bine :D ... vedeti semnatura mea :D
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

haideti bey numai suferiti si cu asta basta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

cauta topicu....pai a mai cautat un topic d am zis k innebunesc si nu l-am gasit :)..mai bine sa fie printre primele
Revenit :)
marius alin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1072
Joined: Thu Jul 13, 2006 7:18 pm
Contact:

liga

Post by marius alin »

n am mai pierdut in liga(sau sa fac un egal macar) din sezonul 11 cand mi am facut echipa. primul loc in grupa G cu maximum de puncte, primul loc in F(pana acu)tot cu maximum de puncte si am jucat cu toti contracandidatiii mai seriosi...termin si F-ul cu maximum de puncte...sa vad si in E ca nu prea vad sa ffie cine stie ce opozitie :D bafta all
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Re: liga

Post by Gaucho »

marius alin wrote:n am mai pierdut in liga(sau sa fac un egal macar) din sezonul 11 cand mi am facut echipa. primul loc in grupa G cu maximum de puncte, primul loc in F(pana acu)tot cu maximum de puncte si am jucat cu toti contracandidatiii mai seriosi...termin si F-ul cu maximum de puncte...sa vad si in E ca nu prea vad sa ffie cine stie ce opozitie :D bafta all

aha,na ca ne-a rupt capu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
SpAiKeRO
Assistant Manager
Posts: 63
Joined: Wed Jul 19, 2006 7:20 am

Post by SpAiKeRO »

napoleonard wrote:legat de panourile publicitare...aud pe unu, pe altu cu banii castigati pe panouri...eu cred ca am probleme cu panourile astea...ofertele standard sunt 9.000 pe 14 spre 33 zile?!?!?!?!?!...cea mai buna oferta e 9.000 la zi, da care imi apare foarte rar...si asa a fost tot returul...cand m-am inscris am avut si eu de 15.000, de 200.000, dar acum...pot face ceva???

trebuie sa astepti sa se termine alea care iti dau bani multi si le bagi din nou cu aceleasi sume..in rest,da, sunt numai de 9000 :) poti sa bagi si una daia dak nu ai ce face, k oricum dalea cu bani multi nu o sa iti mai apara



ps. nu trebuia sa postezi aici
Mad_all_in
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Thu Aug 17, 2006 8:01 pm

Post by Mad_all_in »

pe mine unu m-au rupt transferurile la moral...si deocamdata sunt pe la retrogradare in F , intr-o grupa in care sezonul trecut am terminat pe locul 3....DISPEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Fara semnatura......la cerere
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

ce ghinion :P :lol:
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”