Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

se pare k m-am trezit din pumni...joi am cu un FC team...si cred k o sa termin turu pe 9. in acest tur am pierdut destul puncte...aiurea...a venit vremea sa le recuperez :twisted:


succes
Revenit :)
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Eu sunt bine mersi ... in acest sezon lotul meu nu cunoaste gustul amar de infrangere sau de egal in liga ... totusi cunoaste gustul amar de infrangere sau de egal din amicale si cupe amicale :lol:

Am jucat in liga pana acum 18 etape ... am 18 victorii ... cu 54 de puncte ... la distanta de 5 puncte de ocupantul locului 2 ... FC Dobos este echipa care ocupa locul 2 ... si este stelist :twisted: ... la meciul direct ... la el acasa l-am batut cu 4-2 ... si acum vad ca a facut un egal aiurea cu unu mai slab decat el ... sa revenim la echipa mea FC Giulesti ... am dat 72 de goluri ... am primit 13 goluri (am portari slabuti ... deja caut un portar :D)... acum pot sa spun ca voi fi campionul diviziei G.506

Voi cum stati dupa turul acestui sezon ? ... ce credeti ca faceti in retur ?
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

imi castig si eu grupa in H :roll: :roll: :roll: :?
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

yo is la 6 puncte de lider :( am pierdut amandoua meciuri directe cu el :( daca aveam spiritu 100% eu eram campion da va iesi el ... voi termina sezonu actual cu 28 victorii si 2 infrangeri :cry:
Back in SoccerProject :)
vyruskill
Team President
Posts: 909
Joined: Tue Aug 01, 2006 8:13 am
Location: Suceava - Romania

Post by vyruskill »

sunt pe locul 6 in F la 7 de locul 2 pe care sper sal prind si la 14 de primu pe care nu am nici cea mai mica sansa si nici nu vreau bv lui pt pctele acumulate
Image
m. s. w. l. a. f. y. g.
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Dupa ce pe tot parcursul turului am fost "on vacation" , cand am revenit am aflat mirat k eram pe locul 13 shi un jucator vandut.
Acum sunt pe 10 shi sper shi sunt sigur k nu o sa retrogradez :oops:
Apropo sunt in F193 cu inca 3 echipe romanesti -> Rapid iasi, cetate sv shi dacia felix. Bafta tuturor :wink:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

eu am ajuns p locu 8...sper sa merg la fel d bine....echipa am lasato la un tov si a avut grija mare d ea....cred k e mai bun decat mine(k manager ) :lol:
Revenit :)
aptul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Tue Oct 18, 2005 8:54 pm

Post by aptul »

Incep sa imi revin si eu,e greu dar pot supravietui in B.
oprescu
Team Manager
Posts: 199
Joined: Tue Apr 25, 2006 3:51 pm
Location: Bucharest

Nasol

Post by oprescu »

Oameni buni, la mine se lasa cu singe in ultimele 3 etape. Am mari probleme din cauza TS-ului si sunt 4 echipe care pot promova din E44 in D 15. Chiar si caz de promovare ma voi chinui urit de tot pina imi refac TS-ul. Echipa s-a imbunatatit simtitor insa pierdem intr-o veselie. C'est la vie !
Fiat Lux !
vyruskill
Team President
Posts: 909
Joined: Tue Aug 01, 2006 8:13 am
Location: Suceava - Romania

Post by vyruskill »

eu am reusit sa ajung pe locul 2 si am un avans de 3 puncte fata de locul 3 si am bucur ca urc in E nu ma gandeam ca am sa ajung pe locul 2 dupa ce la inceputul returului eram pe 8 :O:O:O
Image
m. s. w. l. a. f. y. g.
aciduzzo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1424
Joined: Thu Feb 03, 2005 3:38 pm
Location: Iasi,center of the universe
Contact:

Post by aciduzzo »

Eu am urcat in sfarsit pe locul 1 la mine in divizie si am derby peste 2 zile cu echipa de pe 3 ,care e la diferenta de 3 puncte de mine(ca aia de pe 2 se pare ca nu va promova:) ).Teoretic nu am cum scapa promovarea dar asa am zis si acum vreo 4-5 sezoane cand eram in pe primul loc in D la diferenta de 6 puncte de urmatori...
marius alin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1072
Joined: Thu Jul 13, 2006 7:18 pm
Contact:

Post by marius alin »

tot pe primul loc am ramas....calificarea in E nu am cum sa o pierd, doar poate sa pic pe locul 2...mai bine nu :D ...sper sa ne intalnim cat mai sus
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Am spus mai devreme k sunt sigur k nu o sa retrogradez dar acum revin shi spun k TS m-a distrus shi retrogradarea mea depinde de rezultatele celorlalti din liga ( eu sunt pe 10 le diferenta de 2 puncte de 11 shi 12).
Tre' sa scot un rezultat bun cu echipa de pe 7 sau cu aia de pe 6 (Macar egal.)
Dak scap de retrogradare m-am scos k acu' am inceput o campanie de facut TS cupe amicale 6 shi o gashca de amicale.
cam atat.
bafta
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

cum ati terminat campionatu? eu am reusit iar sa ma salvez in ultima etapa :D....
Revenit :)
oprescu
Team Manager
Posts: 199
Joined: Tue Apr 25, 2006 3:51 pm
Location: Bucharest

Post by oprescu »

Intru in D oameni buni !!!! tirish-grapish.... dar o fac !!! Trei sezoane consecutive cu 3 promovari ! Acum ne oprim sper... si raminem aici in vederea restructurarii echipei pentru atacarea C-ului :D
Fiat Lux !
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”