Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

bine ai venit printre noi jully. Felicitari pentru parcursul de pana acum. Si sa castigi sezonul urmator. tine-o tot asa.
daca ai intrebari/nelamuriri pe aici, pe forum, este locul ideal pentru a afla raspunsuri.
bafta!
bogdan_iasi
Team Board Member
Posts: 253
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:56 pm
Location: IASI

Post by bogdan_iasi »

am batut cu 2-1, dar din pacate se pare ca nu a fost de ajuns.
se pare ca voi retrograda din cauza numarului mai mic de victorii decat numarul de victorii a celui de pe locul 10 ? va trimit si o mica poza

http://i41.photobucket.com/albums/e264/ ... st/1-1.jpg
S 14/15: promovari consectuive cu maxim de puncte
S 16: locul 10 obtinut cu marii emotii
S 17: un sezon nasol :(
S 18: promovare realizata la pas
S 19/20: mentineri fara probleme
din S 21 ma retrag !!!
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

nu da astia care sunt gratis nu prea ii potzi lua decat dak le oferi un brat si o mana.
U ai scapat usor, felicitari.
Manager al Echipei Steaua F.C.
Image
Image
danoak
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Sat Feb 17, 2007 9:25 am

Post by danoak »

Salutare!

Am promovat dupa doar 2 sezoane,wow.Insa habar nu am ce ma asteapta.Echipele din G106 (acolo unde voi juca) mi se par mult peste ale mele,plus ca habar nu am cine mai promoveaza impreuna cu mine.

O sa maresc un pic capacitatea (atat cat permite buzunarul ptr ca vreau sa nu cobor sun 2M la buget) si o sa-mi schimb gazonu (cel de acum a ajuns la 75%).

Probabil pana la inceputul noului sezon ar treb sa joc niste amicale cu echipe tari ptr ca "piticii" mei sa castige experienta.Daca ma considerati un oponent pe masura,dati-mi un mesaj si o sa anulez invitatiile pe care le am date ca sa fac un amical cu voi.

Mai vreau sa-mi cumpar un LB, un CM si un portar si sa vand ceea ce am pe lista de transferuri (vezi echipa DMO Aces,dar in general sunt jucatori de H,sunt deschis la negocieri).Ma gandeam sa-mi iau un portar peste 30 de ani cu experienta mare,peste 25-20.

Scuze de lungimea mesajului!Poate unii au fost curiosi sa citeasca si poate imi mai "trantesc" si mie un sfat.
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

Felicitari pentru promovare!

un mic sfat: tine cont ca experienta jucatorilor creste la fel cu oricine ai juca. tipul meciului influenteaza cuantumul cresterii experientei (amical, cupa amicala sau oficial).
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

eu am retrogradata voit

@danoak - nu face amicale cu echipe tari...mai bine faci cu din alea de teapa ta. experienta creste la fel in orice tip de amical.
Revenit :)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

BOSBOGDAN wrote:nu da astia care sunt gratis nu prea ii potzi lua decat dak le oferi un brat si o mana.
U ai scapat usor, felicitari.
trebuie ce-i drept sa le dai ceva banutzi mai multi, dar si cand vine unu vin gramada. am pus oferta pe vreo 7 si 3 au venit si 3 inca se mai gandesc. daca venea unu era ok...dar asa m-au spart la spirit
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Am ramas pana la urma in E pe locul 7 8) ...vand niste jucatori,trageti o privire si dak va mai intereseaza altii datimi mesaj in joc.
PS:nu vand decat jucatorii peste 27 de ani :wink:
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

dupa ce turul l-am terminat pe penultimul lok am mai salvat putin din onoarea echipei si am terminat pana la urma campionatul pe 6 ,sper ca viitorul campionat sa fie mai bun ca aceasta
oprescu
Team Manager
Posts: 199
Joined: Tue Apr 25, 2006 3:51 pm
Location: Bucharest

Post by oprescu »

Totul e bine cind se termina cu bine ! Am ramas in B pe un onorabil loc 4. Meciuri dificile si foarte dificile cu o echipa imbatrinita, care devine si mai batrina. Provocarea in sezonul urmator o constituie incercarea de a ramine in B pe fondul unei sesiune destul de agresive de transferuri. vreau sa fac circa 20-25 de transferuri fara sa afectez foarte mult TS-ul.
Mult succes tuturor in sezonul urmator.
Fiat Lux !
vyruskill
Team President
Posts: 909
Joined: Tue Aug 01, 2006 8:13 am
Location: Suceava - Romania

Post by vyruskill »

de luni incepe u nou sezon in E pt mine in care vreau promovarea ... si o data cu promovarea mea in E am depasit numarul fanilor de 20.000 am 20.383 ...
bafta tuturor in nou sezon de SP
Image
m. s. w. l. a. f. y. g.
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am ajuns in D27. m-am uitat peste colegii de serie ... nu-mi va fi deloc usor. promovarea cam iese din discutie, sper la un loc in primii 5 ...
bafta tuturor!
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

eu m-am uitat cine a promovat si cine a retrogradat la mine in liga.am sanse sa castig liga sezonul asta.sper sa o fac desi meciul de inceput e foarte greu mai ales ca am TS 74%.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

In liga mea s-au adunat acum cel putin 4 echipe cu sanse la promovare.
Va fi o lupta foarte mare si sper ca voi promova. Orice alt rezultat in afara de promovare este un esec. :roll:
TS am reusit sa-l aduc la 100% si acum este la 90%, adica maxim posibil.
Luni am meci in deplasare cu o echipa destul de buna, care mi-ar putea pune probleme in acest meci. Marti am meci cu unul din principalii candidati la promovare(adik cel mai bun din liga) si sper sa-l bat pt. ca e meciul acasa la mine si am mai mult TS decat el. :wink:
Bafta baieti in noul sezon. :wink:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

eu am ajuns in D5. Va fi foarte greu, sper la un loc caldut, fara griji la retrogradare.
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”